Kuidas leida odavaid lennupileteid?

Kuidas leida parimaid reisipakkumisi ning parima hinnaga lennupileteid?

Lennupiletite ning reisipakkumine otsimine internetist on tehtud imelihtsaks. Unistuste reis võib olla vaid mõne kliki kaugusel.

Ometigi on väga tähtis teada, kust leiab just parima hinnaga reisipakkumisi ning lennupileteid ning mis on need nipid, mida tuleks teada nende otsimisel.

Nagu ka erinevate laenupakkumiste võrdlemisel on hea ka erinevaid reisipakkumisi võrrelda. Eestis on reisipakkumisi tegevaid portaale ning samuti on olemas ka erinevaid reisipakkumisi võrdlevaid otsingumootoreid. Sellise otsingumootori kasutamine on väga mugav ja lihtne.

Järgnevates lõikudes rräägime teile täpsemalt mida tuleks jälgida reisipakkumiste ning lennupiletite ostmisel.

Mida jälgida reisipakkumiste ja lennupiletite ostmisel?

Nagu ka varasemalt mainisime, on reisipakkumiste portaalide kasutamine väga lihtne. Keeruliseks võib aga osutuda erinevate lennujaamade lühendite äratundmine (näiteks Tallinn- TLL, Riia- RIX jne). Neid lühendeid tuleks teada juhul kui olete hea hinnaga lenupakkumiste otsingul, sest lennujaama otsimine käib just selle lühendi järgi, kuid muidugi on võimalik erinevaid lennujaamasid otsida ka ilma lühendita.

Samuti tuleks tulevasel reisisellil meeles pidada, et kuvatud hinnad võivad reaalajas muutuda. Seda tuleks eriti jälgida lennupiletite ostmisel, sest lennupiletite hinnad kipuvad ajas kõige rohkem kõikuma. See tähendab seda, et kui te ühel päeval lennupileti hinda vaatate, võib see täielikult erineda sellest, mis selle lennupileti hind tulevikus on. Sellistes olukordades on mõnes lennupiletite portaalis olemas ka märge “praegu on hea selle sihtkoha lennupiletite ostmiseks”, mis tähendab, et praegu kuvatud lennupileti hind on hea. Kui selle sama lennupileti hinda vaadata mõne päeva möödudes võib selle hind juba kõrgel olla. Kuid see ei tähenda, et lennupiletite hinnad ei võiks aja möödudes odavamaks minna.

Aja möödudes võib juhtuda ka olukord, kus sellest reisipakkumisest in saanud viimase hetke pakkumine. Viimase hetke pakkumised on tihtipeale odavamad kui tavalised reisipakkumised, sest need väljuvad juba mõne päeva pärast ning seetõttu saavad neid endale lubada vähem inimesi. Viimase hetke reisipakkumisi teevad näiteks Novatours, Gotravel ja paljud teised.

Kui otsite hea hinnaga lennupileteid siis soovitame teil pilk peale visata ka lennupiletid+majutus pakkumistele. Seda just sellepärast, et paljud reisipakkumiste portaalid kuvavad teile lennupileti ja majutuse koos ostes paremat hinda kui te muidu maksaksite võttes lennupilti ning majutuse eraldi portaalides. Selline võimalus on näiteks lastminute.com veebilehel. See veebilehekülg on küll inglisekeelne, aga ka sealt leiab väga palju põnevaid viimase hetke reisipakkumisi. Samuti võib sealt otsida ka tavalisi lennupileteid ning majutusi.

6 põhjust minna reisile ja käia reisil vähemalt kord aastas

Reisimine on mõnus. Reisimine annab meile võimaluse välja saada igapäevasest rutiinist ning saada mõtted eemale igapäevatoimetustest ning tööst. Samuti kulub reis mõnele soojale maale ära juhul, kui Eestis on ilmad juba külmad ning päevad lühikesed.

Selles artiklis räägime teile põhjustest, miks igapäevarutiinist põgenemine ja reisile suundumine võib olla hea idee.

1. Sa tutvud uute kohtadega ja uute inimestega

Kodulinnas tead sa täpselt kus asub pood, kool, lasteaed ja kodu. Pane ennast proovile täiesti uues keskkonnas, kus kõik on uus ja huvitav. Kus asub see restoran, mida sa täna õhtul külastada planeerisid? Kus asub toidupood? Kõik see võib olla täis avastamisrõõmu ning uut kohta avastades võid sa sattuda unustamatute mälestuste osaliseks. Äkki leiad sa salajase ranna teel poodi või äkki kohtad sa kedagi huvitavat teel restorani?

Samuti tutvud sa teises riigis reisil olles uute ja huvitavate inimestega. Tulles välja oma mugavustsoonist saad sa tundma õppida selle riigi kultuuri ning inimesi ning mine tea, äkki leida omale sõpru kogu eluks.

2. Sa õpid tundma uusi kultuure

Just nii! Iga riigi kultuur on omamoodi huvitav ning reisides saad sa kõige paremini kogeda just selle riigi kultuuri. Kultuuri alla käivad sealsed elanikud, toit, muusika ja kombed. Maailma eri kultuurid on tohutult mitmekesised ning ära ehmata kui uues kohas tundub sulle kõik väga võõras! Kultuuri tundma õppimine avardab su silmaringi.

Kultuuri saab kogeda läbi kohalike kohvikute külastamise või kohalike inimestega suhtlemise. Nagu öeldakse, maailm on sinu liivakast!

3. Sul on aega nautimiseks

Kui su töö ei käi just sinuga igal pool kaasas, siis reisil olles on sul ideaalne võimalus lõpuks oma mõtted töölt eemale saada. Juba kasvõi nädal aega tööle mitte mõtlemist annab sinu tegemistele uue energia. Siin kohal võiks öelda, et kasvõi korra aastas puhkusel käimine võiks olla lausa kohustuslik. Tööle naastes oled sa täis uut energiat, kogenud uut kultuuri ning ehk on sul juba uus reisiplaan valmis mõeldud. Igal juhul on kekskkonnamuutus stressirohke tööperioodi vahepeale väga kasulik.

Samuti võib puhkust kasutada ka uute asjade proovimiseks, mida kodumaal teha ei saa. Oled sa kunagi unistanud näiteks surnumeres hõljumisest? Või ise kookospähkli lahtimurdmisest, mille sa just puu otsast ise korjasid? Sa võid kõiki neid asju teha, sest sul on reisil olles aega teha just neid asju mida sa teha tahad.

4. Sa ei pea muretsema hirmkallite reisipakkumiste pärast

Tõsi, reisimine võib tõepoolest väga kulukas olla. Kuid olukorras, kus tahaks tohutult reisile minna aga ülearu raha kulutada ka ei tahaks, tulevad appi odavlennufirmad. Odavlennufirmad nagu näiteks Ryainaid pakuvad hea hinnaga lennupileteid aastaringselt. Lisaks sellele on neil ka erinevaid sooduspakkumisi erinevatel hooaegadel. Ning kui sul ei ole veel päris kindlat plaani kuidas ja kuhu minna, siis soovitame sul Ryanairi koduleht omale ära salvestada ning vahepeal seda vaadata, sest äkki leiad sa sealt mõne üllatavalt hea pakkumise. Samuti on hea mõte vahepeal pilk peale visata ka erinevatele viimase hetke pakkumistele, sest ka need võivad olla väga magusa hinnaga.

5. Saad lisada midagi uut oma tehtud asjade listi

Kas sinul on oma unistuste list? Kohad kus sa käia tahad ja asjad mida sa kogeda tahad? Kui sul pole veel midagi sellist tehtud siis nüüd on ideaalne aeg sellise listi koostamiseks.

Sinna listi saad sa panna kõik kohad kuhu sa kunagi reisida tahaksid. See annab sulle võimaluse jälgida reisipakkumisi ning teha tulevikuplaane. Sellisel juhul saad sa silma peal hoida viimase hetke pakkumistel ja mõelda, mis on see unistus mida sa järgmisena täide viia tahaksid.

6. Sa saad ennast päriselt välja puhata

Üks asi on selge. Nädalavahetused jäävad tihtipeale liiga lühikeseks, et ennast päriselt välja puhata. Sellepärast on hea vähemalt korra aastas kusagil reisil käia ning tõeliselt nautida kodust ning töölt eemal olemist. Nautida seda, et hotellituba ei ole vaja sul ise koristada ning söögitegemise võib samuti koka hooleks jätta. Tööasjad jäta ka koju, sest puhkus on mõeldud ju selleks, et sa päriselt tööga seonduvad ülesanded pausile paneksid ning lihtsalt naudiksid. Võta see aeg ning su keha ja vaim tänavad sind, kui sa hiljem tööle tagasi naased. Pärast puhkust tunned sa, et oled täis uut energiat ning oled valmis uuteks väljakutseteks.

Puhkusel olles luba endale laisklemist. Vaata, kas sinu hotellil on ka näiteks spa? Kui jah, siis kas nad pakuvad ka erinevaid hoolitsusi või lõõgastuspakette? Luba endale üks päev täis hoolitsusi ning kõike mõnusat mida sinu hing ihaldab.

Kas reisi jaoks saab ka laenu võtta?

Sinu unistuste reis ei pea ära jääma sellepärast, et sellel hetkel pole piisavalt vajaminevaid vahendeid. Olukorras, kus reisiplaan on olemas, aga vahendeidnapib, tuleb appi reisi jaoks mõeldud laen. See on paindlik väikelaen, mida saad sa kasutada oma unistuste reisi soetamiseks. Tutvu erinevate laenupakkumistega Kreditumi lehel ning leia just endale sobivaim laenupakkumine. Laenutaotluse oma unistuste reisi jaoks sad teha kuni 25 000 euro ulatuses ning intressimääraga alates 7,9% aastas.

Selle laenuga on sul võimalus oma unistuste reisi eest tasuda ka osadena. Sellisel juhul ei pea kogu summat koheselt maksma ning reisile võid minna kasvõi kohe.

Kui võrrelda seda laenu kiirlaenuga, siis esimese asjana jääb koheselt silma see, et kiirlaen on palju lühema tagasimakse ajaga. See tähendab seda, et reisi jaoks mõeldud laenu tagasimaksmine on kordades muretum, sest tagasimakse periood on pikem ning kulud on paremini hajutatavad.

Kreditumi laenuportaalis saad sa mugavalt võrrelda erinevate laenupakkujate tehtud pakkumisi, et leida endale sobivaim reisilaen, mis rahuldab kõiki sinu laenuvajadusi. Laenutaotluse esitamiseks on sul vaja vaid ära täita laenukalkulaator ning see esitada. Personaalsed laenupakkumised jõuavad sinuni juba samal päeval!

Tuletame meelde, et laenu võtmine on finantskohustus ning enne laenulepingu allkirjastamist soovitame teil konsulteerida laenudele spetsialiseerunud isikuga.