Refinantseerimislaen

Võrdle refinantseerimislaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Laenude refinantseerimine

Tänapäeva laenuturg on täis erinevaid võimalusi, pakutakse üsna mitut liiki laene, kõige erinevamal otstarbel. Laenu saamine on üldjuhul tehtud kasutajale lihtsaks ja meeldivaks. Pea iga suurem meie turul tegutsev laenupakkuja võimaldab vaid loetud minutite jooksul, ilma kodust väljumata sõlmida laenuleping erineva elektroonilise isikutuvastus seadme abil.

Tasub tähele panna, et alati ei pruugi kõige kiiremini ja lihtsamini vormistatav laen olla tarbijale just kõige kasulikum või soodsam. Kiirlaenude puhul, nagu nende nimigi ütleb, on peamine eelis, seda liiki laenutoodete kiires laenutaotluse läbivaatamises ja rahuldamises. Tihti jääb elukondliku vajaduste katmiseks võetud kiirlaen oma muudelt tingimustelt alla teistele turul pakutavate laenutoodetele. Sellisteks tingimusteks võib olla, kas laenuinteress, lepingutasu või maksetega hilinemise korral viivis või koguni leppetrahv. Juhul, kui laen juba võetud ja hilisemalt selgub, et pakutud tingimused ei sobi, siis on võimalik oma esialgset laenpakkuja kasuks tehtud otsust ringi vaadata. Kõige tavalisem on sellistes situatsioonides kaaluda laenu refinantseerimise võimalusi. Neid võimalusi pakuvad mitmed turul tegutsevad finantsteenuseid pakkuvad ettevõtjad. Refinantseerimise otstarbel võivad olla kasutusel ka soodsa intressi protsendiga tarbimislaenud, mille väljastamise tingimused pole fikseeritud kindlat laenu otstarbega.

Laenude refinantseerimise eelised

Loetleme siin lühidalt ära, millised on refinantseerimise eelised. Kui leiad, et vähemalt üks viiest all loetletud punktist annab Sulle eelise, siis tutvu meie teenustega lähemalt.

Aitab kokku hoida kulusid

Refinantseerimislaen aitab liita ühe või mitu kallimat laenu üheks odavamaks laenuks. Laenude liitmisega võid võita mitmes aspektis. Liidetud laenud on ühe halduskuluga. Refinantseerimislaenuga jäävad ära ka mitme erineva laenud kulukad viivised, juhul kui peaksid maksega hilinema. Üldjuhul on tunduvalt odavam ka refinantseerimislaenu intress ja laenukulud tervikuna.

Aitab ennetada võlgade teket

Juhul, kui kaotad töö või vajad muul põhjusel võimalust maksta väiksemaid kuumakseid, tasub kaaluda laenu refinantseerimist. Reeglina võimaldab refinantseerimise laen sõlmida sobilikuma maksegraafiku väiksema kuumaksega. Sobilikumad tingimused kuumakse osas aitavad makseraskusi ja võlgnevusi ennetada.

Mugavam asjaajamine

Kui oled oma mitu laenu koondanud üheks, ei pea Sa enam tegelema erinevate laenumaksetega. Ühel ja samal kuupäeval on Sul võimalik ühe maksega asendada senised mitu makset erinevatele laenuandjale. Ühe maksega hoiad kokku aega ja säilitad meelerahu, kõik vajalik on ühe tehinguga tehtud.

Kindlam tulevik

Kui mõelda tulevikule, siis on kindlasti parem omada ühte laenu, mitme erinevate tingimusega laenu asemel. Tihti aitab krediidiskoori lihtsalt parandada, mitme kiirlaenu koondamine üheks laenuks refintseerimise läbi. Lisaks ülaltoodud eelistele parandab kiirlaenude koondamine üheks laenuks ka hilisemate laenude tarbeks laenuvõtja usaldusväärsust. Seega erinevat laenude koondamine üheks laenuks tõstab hilisemat krediidivõimekust.

Refinantseerimislaenud

Kui Sa oled mitme laenu omanik, mille tagasimakse tingimused ja intressimäärad ei vasta enam Sinu vajadustele või võimalustele, siis tasub ringi vaadata laenuturul ja viia ennast kurssi uuemate refinantseerimislaenu pakkumistega.

Iga laenuga kaasnevad erinevad tingimused, tüüpiliselt koosneb laen põhisummast, intressist ja laenud halduskuludest. Refinantseerimislaen aitab kindlasti võita halduskuludes. Liites kokku mitu laenu, mis on võetud, kas samaaegselt või erinevatel perioodidel on võimalik mitme laenu haldustasu asemel maksta vaid ühe refinantseeritud laenu eest.

Seega refinantseerimislaen aitab kindlasti hoida kokku igakuiselt laenu haldamise eest makstavate tasude pealt.