Motolaen

Võrdle motolaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Võrdle: motolaen kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €

Kas oled otsimas mõnda uut sõidukit isiklikuks otstarbeks või hoopiski ettevõttele või firma nimele? Meie Kreditumis leiame, et autot soetades tekib alati mõttekohti, näiteks see, et kuidas oleks kõige kergem ja parem autoostu sooritada ja rahastada. Kas soetada auto endale järelmaksuga või osta koheselt lõplikult välja? Usume, et motolaenud on laenud, mis sobivad nii koheselt auto ostmiseks kui ka järelmaksu peale võtmiseks.

Erinevate pankade ja teenuspakkujate motolaenud on erinevad. Mõne puhul tuleb soovitud summa kiirelt ilma vaeva nägemata, teisel juhul tuleb oodata laenu summat pikalt. Selle jaoks, et leida endale see õige ja kõige parem motolaen, mis saabuks sulle nii kiirelt kui võimalik, tuleb neid võrrelda. Kreditum.ee aitab võrrelda Eesti laenuturu parimaid motolaenu pakkujaid. Motolaenu saab võtta nii ilma tagatiseta kui ka tagatisega laenuna.

Motolaenud

Tänapäeva inimese jaoks on autota olemine mõeldamatu. Autost on saanud taskukohane igapäevane tarbeese. Kuid motolaenu ei pea taotlema vaid auto ostu rahastamiseks. Paljud inimesed eelistavad liikuda hoopis mootorrattaga. Mõnedel inimestel on hoopis ekstreemsed hobid ning nende unistus on hoopis ATV või lahe veesõiduk, näiteks mootorpaat. Motolaenu saab taotleda erisuguse tehnika ostuks, samuti ka näiteks hobiauto restaureerimiseks. Võimalusi motolaenu kasutamiseks on väga palju!

Igapäevaseks sõitmiseks mõeldud autod moodustavad küll suurima osa motolaenu taotlemise eesmärkidest, kuid motolaenuga saab finantseerida ka erilisemat mototehnikat – näiteks mootorsaani. Paljud taotlevad motolaenu ka unistuste auto ostuks või mõne restaureerimist vajava projektiauto jaoks. Motolaen sobib nii aktiivsele ja sportlikult motohuvilisele, kui ka tagasihoidlikumale kasutajale, kes võib-olla on soetamas oma elu esimest sõidukit. Motolaen on abiks puuduva rahasumma hankimiseks, mis aitab täita kliendi eesmärki!

Kuidas leida sobiv tagatiseta motolaen?

Sobiva tagatiseta motolaenu leidmiseks ei pea läbi kammima kümneid erinevaid portaale. Selline tegevus oleks ebamugav ja väga ajakulukas. Seetõttu soovitame kasutada hoopis Kreditumi portaali. Kreditum.ee laenude võrdlustabelis on Eesti laenuturu parimad motolaenu pakkujad. Teil tuleb vaid sisestada motolaenu tingimused ning soovitud summa ja muu vajalik lisainfo ning Kreditumi portaal teeb sinu eest kogu otsimise töö ära. Proovi seda lihtsat ja kiiret teenust juba nüüd!

Paljud kliendid arvavad ekslikult, et motolaenu saab taotleda vaid tagatise olemasolul. Ning et tagatiseks läheb just mototehnika või vahel isegi kinnisvara. Tegelikult pole see üldse nii. Sõltuvalt summast ja konkreetse laenutaotleja varasemast maksekäitumisest ning hetkelisest finantsolukorrast, on motolaenu võimalik taotleda absoluutselt ilma igasuguse tagatiseta! Kreditumi koostööpartnerid on valmis klientidele vastu tulema ning pakkuma tagatiseta motolaenu sobivatel tingimustel. Uuri lähemalt laenuvõrdluse tabelist allpool.

Motolaenud 2023 – leia soodsaim tagatiseta laen siit

Siin on välja toodud hetke Eesti laenuturu kõige paremad motolaenu pakkumised. Välja on toodud laenu KKM ehk krediidi kulukuse määr, mis on põhiline protsent, mis näitab laenu kulukust ühe aasta jooksul. KKMi määra alla on koondatud mitte ainult laenu intress, vaid ka võimalikud hilisemad lisakulud, nagu näiteks lepingu sõlmimise tasu, laenu väljamakse tasu ja muud olulised summad, mis esialgu võivad märkamata jääda.

Soodne motolaen ilma tagatiste ja käendajateta

Motolaenu taotlemiseks ei lähe vaja tagatist ega käendajat. Kreditumis väljatoodud koostööpartnerid soovivad kliendile motolaenu pakkuda võimalikult soodsatel ja mugavatel tingimustel. Tagatiseta laen väljastatakse üldjuhul laenu taotlemise päeval, seega ei pea sa oma raha üldse kaua ootama! Kui oled laenude võrdlemise tabelist endale sobivad krediidiandjad valinud, võta nendega ise ühendus ja küsi personaalset pakkumist. Tehing toimub kiiresti ja mugavalt internetis, kodust lahkumata!

Osadel inimestel on tekkinud ekslik arusaam, et motolaenu ei saa ilma käendajate taotleda. Või et kui tegemist on näiteks auto ostuga, siis peab auto minema laenuandjale pandiks ning see pole tegelikult päriselt teie oma. Need arusaamad on iganenud ja ekslikud. Motolaenu saab taotleda ilma igasuguse tagatiseta ja käendajateta ning selle raha eest ostetud auto on teie oma kohe pärast Maanteeametis vastava tehingu tegemist!

Motolaen kohe kätte 15 minutiga

Kuna motolaenu puhul on tegemist klassikalise eesmärgipärase tagatiseta väikelaenuga, siis saab selle väga kiiresti kätte. Üldjuhul saab Kreditumi koostööpartnerite juures laenu taotleda ööpäevaringselt. Väljamakseid tehakse vastavalt kas ööpäevaringselt või klienditeeninduse lahtiolekuaegadel. Paljud klienditeenindused töötavad nii hilistel õhtutundidel kui ka nädalavahetustel. Pärast positiivse laenutaotluse saamist laekubki raha juba 15 minuti jooksul kliendi kontole. Selline lahendus on kiire ja mugav ning ei vaja tüütuid lisaprotsesse.

Tagatisega või tagatiseta motolaen

Milline on parim motolaen uue auto soetamiseks või remondiks? Kas see on tagatisega või tagatiseta motolaen? Tagatiseta motolaenuga on kliendil võimalik muretseda endale kuni 25 000 eurot maksev sõiduk, mis peab olema registreeritud. Tagatiseta laenu puhul saad kohe sõitmist alustada. Seal juures tagatisega autolaen nõuab rohkem aega ja isiklikku ressurssi, sest laenu taotlemisel on vaja määrata ära mototehnika, summad jms, mis panditakse laenu sõlmimisel.

Motolaenu saab taotleda ka tagatisega laenuna. See tähendab üldjuhul suuremat summat ning tagatiseks peab minema kas ostetav mototehnika, olgu selleks auto, ATV, mootorratas või veesõiduk. Mõnikord on võimalik motolaenu taotleda ka kinnisvara tagatisel. Kõik sõltub konkreetsest laenutaotlejast ning tema võimalustest. Enne laenulepingu sõlmimist tasub klienditoega nõu pidada ja leida endale sobivaim pakkumine. Laen peab olema soodne, mugav ja vastama isiku tegelikule maksevõimele.

Parimad motolaenu pakkujad & motolaenud Eestis 2023

Eestis pakutavaid motolaene on võimalik taotleda nii internetis, pangas kui ka erinevatelt teenusepakkujatel, keda leida võib. Kreditumist on võimalik leida mitmeid erinevaid autolaenu pakkujaid, kes on välja toodud. Nii internetis kui ka pangas. Parimad autolaenu pakkujad on TF Bank, Bigbank, Inbank, Coop Pank ning Credit24. Nende puhul on tegemist soodsaimate lepingutasudega laenudega, kiirelt kättesaadavate ning madala intressiga autolaenudega. Taotlemine on kiire, lihtne ja mugav!

Motolaenu saab erinevatelt krediidipakkujatelt taotleda erinevas vormis – kas klassikalise tagatiseta või tagatisega väikelaenuna või ka näiteks mugava krediidikontona. Credit24 pakub klientidele motolaenu just krediidikonto näol. See tähendab, et te taotled kindlas summas krediidilimiiti, mis jääb sinu virtuaalkontole tagavararahaks. Vajamineva summa saad iga hetk ise välja võtta ning ka intressi tuleb maksta vaid väljavõetud summa pealt. Credit24 motolaenu intress algab alates 2% kuus!

Üks uusimaid motolaenu pakkujaid Eesti krediiditurul on Hobifin. Firma spetsialiseerub just motolaenu pakkumisele, et motohuvilised saaksid taotleda laenu mototehnika ostmiseks või uuendamiseks ning oma motokire rahuldamiseks. Hobifin pakub motolaenu summas kuni 25 000€ perioodiks kuni 72 kuud. Motolaenu saab taotleda mugavalt nende kodulehel pärast oma isiku identifitseerimist näiteks ID kaardiga. Hobifin lubab 10% motolaenu summast kasutada ka isiklikeks ostudeks, näiteks motoriieteks, kiivriks jne.

Erinevate pankade motolaen

Paljud inimesed on harjunud mototehnikat, eriti igapäevaseks tarbimiseks mõeldud sõiduautot, võtma hoopis liisingusse. Autoliising on tavapärane tavaliselt uuemate ja kallimate sõidukite puhul, mille ostu endale lubada ei saa. Samas pole liisingupakkumised alati kõige soodsamad ning ka pangast auto liisimisel võib olla palju lisakulutusi – näiteks kõrge kaskokindlustuse makse jms. Samuti pole liisitud auto kunagi autojuhi nimel, vaid kuulub siiski pangale. Selline lahendus võib sobida lühiajaliselt.

Üldjuhul tuleb pangast motolaenu taotledes vastama paljudele erinevatele karmidele tingimustele. Näiteks peab autol kindlasti olema kaskokindlustus. Samuti on pangast motolaenu taotlemisel pea alati vajalik maksta ka sissemakse, mis võib olla teatud protsent auto väärtusest. Kahjuks tähendab see aga, et raha ei saa nii kiiresti kätte kui sooviks ning laenutaotlemise protsess sisaldab palju tüütuid tegevust ja paberimäärimist. Tihti ei kirjutata autot ka kliendi nimele.

Lisaks tasub meeles pidada, et pangad ei soovi eriti rahastada vanemaid autosid ning samuti pole nad väga nõus väljastama motolaenu näiteks erinevatele motohobide tarbeks. Pangast motolaenu taotlemisel peab auto vastama konkreetsetele standarditele. See aga ei pruugi kõikidele klientidele sobida, sest maitsed ja soovid on erinevad. Seetõttu on motolaenu sooviga näiteks motokire rahastamiseks parem taotleda laenu alternatiivsest krediidifirmast, mis oleks just motolaenudele spetsialiseerunud.

Mis on motolaen?

Motokirg on väga paljude inimeste südames, kuid paraku on mototehnika puhul tegu keskmisest kallima hobiga. Mototehnika alla kuuluvad nii sõiduautod kui ka mootorrattad, aga ka ATV-d, mootorsaanid, erinevad mootorpaadid ja muud veesõidukid. Motolaen on laen, mis sobib kõikide motokirgede rahastamiseks. Motolaenu võivad taotleda nii värskemad motohuvilised kui ka kogenud motoentusiastid. Kreditum.ee portaal aitab igaühel leida vajadustele vastava motolaenu summas kuni 25 000€!

Motolaenu võib kasutada nii paljudeks erinevateks mototehnikaga seotud eesmärkideks. Seda võib kasutada näiteks unistuste auto ostu rahastamiseks. Tihti ei pea unistuste auto olema sugugi mõni kallis eksemplar, vaid ka lihtsalt vanem, nostalgiahõnguline sõiduk. Motolaenu võib kasutada ka olemasoleva mototehnika remondiks, restaureerimiseks või värskendamiseks. Kuna motohobid kipuvad tavapärasest kulukamad olema, saab motolaen abiks olla selliste väljaminekute rahastamiseks. Motohobiga saab vahel ka tulu teenida!

Motolaen on hea valik ka näiteks sõiduvarustuse ostmiseks. Eriti kehtib see mootorratta puhul. Tasub teada, et motolaenu puhul on tegemist klassikalise väikelaenuga. Seetõttu peab laenutaotleja ise läbi mõtlema, millises vormis ta motolaenu sobib. Kas klassikalise kiirlaenuna või väikelaenuna või hoopis krediidikontona? Kreditumi lehel väljatoodud koostööpartnerid pakuvad erinevaid motolaene – nii leiab ka nõudlik kasutaja endale sobiva ja soodsa laenu, mis vastab tema tingimustele!

Tagatiseta motolaen kuni 25 000 eurot

Kreditum.ee aitab valida parimad Eesti laenuandjate motolaenud summas kuni 25 000€. Kindlasti ei tähenda see, et pead kohe maksimaalset motolaenu summat välja võtma. Mõtle hoolikalt läbi oma tegelikud vajadused ja võimalused, vajadusel pea nõu spetsialistiga. Kreditumi koostööpartnerite laenude tabel annab vaid ülevaatlikku infot, ning tabelis välja toodud laenude tingimused võivad erineda sinule personaalselt pakutava laenu tingimustest. Personaalse pakkumise saamiseks kirjuta ise konkreetsele laenuandjale!

Kreditum aitab võrrelda parimaid motolaene kuni 25 000€. Parim laenupakkumine ei tähenda vaid madalamaid intresse, vaid näiteks ka klienditeeninduse lahtioleku aegu ja väljamaksete tegemise aega. Samuti erinevad laenuandjate maksimaalsed laenuperioodid, mõjutades seeläbi tagasimakse summasid. Mõned krediidifirmad pakuvad võimalust tagastada laen mitte igakuiselt, vaid kvartalimaksena, mis võib samuti paljude klientide eelistus olla. Kindlasti on oluline arvestada, millist maksepuhkuse võimalust firma pakub, kui seda vaja peaks minema.

Motolaenu plussid ja miinused

Motolaen on finantskohustus, nagu iga teine laen. Kuna tegemist on üldjuhul klassikalise tagatiseta väikelaenuga, on sellel tavapärasest laenust veidi kõrgem intress. Tasub põhjalikult tutvuda konkreetse laenuandja pakkumisega enne laenulepingu sõlmimist, et olla kursis kõigi võimalike lisakuludega, näiteks lepingu muutmise tasu vms. Tasub arvestada, et laenu maksmata jätmisel tekib kliendi kohta maksehäire märge krediidiregistrisse, mis takistab tulevikus oluliselt võimalusi uusi laene või järelmakse saada.

Miks paljud inimesed motolaenu kasuks otsustavad, on kindlasti laenu taotlemise protsessi kiirus ja mugavus. Motolaenu saab taotleda internetis, kodust lahkumata, mõne klikiga. Ei pea ootama laenukontorite järjekorras ning allkirjastama paberdokumente. Kindlasti on abiks mugavad online iseteenindused, kus klienditugi on valmis 24h kliendi küsimustele vastama. Lisaks laekub motolaen kontole väga kiiresti – pärast positiivse laenutaotluse otsust juba samal päeval või tunnil, vahel ka 15 minutiga!

Motolaen – milliseid alternatiive leidub?

Kuna motolaenu puhul on tegemist finantskohustusega, koormab see kindlasti isiku eelarvet ning hoiab endas teatud riski, juhul kui klient peaks makseraskustesse sattuma või mingil põhjusel pole võimalik motolaenu enam tagasi maksta. Seetõttu võiks ette motolaenu taotlemist kaaluda, kas motohuvi rahastamiseks on ka teisi võimalusi? Ilmselt kõige tavalisem viis on pisut oodata ja raha koguda, kuid kuna tegemist võib olla suuremate summadega, koguneb raha aeglaselt.

Kui laenu taotlejal on olemas mõni tagatis – näiteks auto või muu mototehnika – tasub kaaluda, kas sellel on suurem väärtus laenutagatisena või tasub see hoopis maha müüa ning sellisel viisil enda motohuvile pisut rahastust saada. Mototehnikat saab müüa nii tervikuna kui ka varuosadena. See võib olla hea viis rahastada motohuviga seotud kulutusi ning nii võib motolaenu kas mitte vaja minna või vaja minna hoopis väiksemas summas.

Kuna mototehnika kipub väga kallis olema, on raske seda ilma laenuta rahastada. Kui tead, et pole võimeline kõrgema intressiga motolaenu teenindama, võib kaaluda laenamist ka sõpradelt, tuttavatelt või perelt. Samuti, kui tegeled mõne huvitavama projektiga, mis võiks laiemale avalikkusele huvi pakkuda, võiks kaaluda mõnd ühisrahastuse platvormi. Nii saad enda projekti jaoks raha kokku teiste inimeste kaudu, kes soovivad erilist projekti toetada. See võib olla kasulik!

Kellele on motolaen mõeldud?

Motolaenu saavad taotleda kõik täisealised, alalised Eesti elanikud, kellel on püsiv sissetulek ning puuduvad kehtivad maksehäired. Tegelikult ei erine motolaenu tingimused tavalise klassikalise väikelaenu tingimustest. Kuna motolaenu puhul on tegemist eesmärgipärase laenuga, võivad krediidiandjad mõnel juhul küsida lisainfot motoprojekti kohta. Kuid kõik firmad ei tee seda ning paljud küsivad laenu eesmärki puhtalt statistika jaoks. Laenu põhjuse avalikustamine või salastamine ei mõjuta laenu saamist.

Motolaen on hea võimalus rahastada näiteks oma esimese auto ostu. Harilikult pakuvad kodupangad jäikadel tingimustel liisinguvõimalusi, mis kõigile ei sobi. Motolaenu abil saab aga osta ka vanema auto, raha tuleb kohe kätte, auto kirjutatakse kliendi enda nimele ning võib kohe ka sõitma hakata! Samuti puudub motolaenu puhul tavaliselt kaskokindlustuse jms nõuded, mis teevad motolaenu väga heaks pakkumiseks neile, kes kodupangast motolaenu ei saanud.

Millises suuruses on võimalik motolaen võtta?

Kreditum.ee aitab võrrelda motolaene summas kuni 25 000€. Olenemata sellest, kas sinu sooviks on maksimaalses summas laen või hoopiski laen 10 000 eur või midagi muud, meie portaali kaudu leiad erinevate laenupakkujate võimalused. Motolaenu puhul tasub arvestada isiklike vajadustega, kuid tavaliselt kulub mototehnikale siiski mitmeid tuhandeid eurosid. Kindlasti tasub läbi mõelda, kas motolaenust saab sinu motoprojekti ainuke rahastamise viis või on motolaen võetud väikeseks lisarahaks või ajutiseks meetmeks. Motolaenu saab võtta tavaliselt ka pikema perioodi peale, näiteks kuni 72 kuud. Pikem tagasimakse periood mõjutab nii intressi kui ka tagasimakse suurust.

Kreditumi laenude võrdluse tabelis on välja toodud Eesti krediidituru parimad laenupakkujad 2023 ning sinu sisestatud andmetele vastavad parimad motolaenu pakkumised, arvestades KKMi ehk krediidi kulukuse määra. Samas võivad igal krediidiandjal olla oma erilised lepingu tingimused näiteks motolaenu esmakordsele taotlejale. Seetõttu tasub meelepärase krediidiandja käest eraldi uurida, millist motolaenu pakkumist on nad valmis just sinule tegema! Meie koostööpartnerid on usaldusväärsed firmad tuhandete rahulolevate klientidega!

Motolaen – kokkuvõte

Olenemata sellest, kas sinu sooviks on auto ostu finantseerimine või soovid rahuldada oma motokirge mõne huvitava projekti näol, motolaen võib olla sinu lahenduseks. Laenufirmad on arvestanud, et motolaenu kasutatakse erisuguse mototehnika ostuks, aga ka remondiks ja restaureerimiseks. Mõned firmad on spetsialiseerunud ka näiteks mootorratta laenule ning võimaldavad laenu kasutada ka mootorratturi varustuse soetamiseks, sest see on teadagi väga kallis, kuid oluline kulutus.

Motolaenu väljastatakse samadel tingimustel mis tavaliselt väikelaenu – Eestis saab motolaenu taotleda täisealine alaline elanik, kellel on püsiv sissetulek. Laenuandja võib küsida täiendavaid dokumente, pangakonto väljavõtet. Motolaenu suurus sõltub varasemast finantskäitumisest, praegustest sissetulekutest ja kohustustest. Kehtiva maksehäirega isikutele üldjuhul motolaenu nagu ka muid väikelaene ei väljastata. Kreditumi motolaenude võrdlustabel annab ülevaate võimalikest laenutoodetest Eesti turul, kuid personaalse pakkumise saamiseks tuleb juba ise konkreetse krediidiandjaga ühendust võtta.

Enne motolaenu võtmist pea nõu asjatundjaga. Motolaen on finantskohustus. Motolaenu saab taotleda mugavalt ja kiiresti internetis ning positiivse laenuotsuse korral laekub raha kontole juba samal päeval. Kreditum.ee soovib olla abiks parima motolaenu pakkumise valikul. Motolaenu otsing võtab aega vaid hetke. Laenupakkumiste uurimine ning otsingumootori kasutamine on kliendile täiesti tasuta ning ei kohusta millekski. Uurige endale sobivaid motolaenu pakkumisi Kreditum.ee lehelt kiiresti ja mugavalt!