Laen kohe kätte

Võrdle laenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Kreditumiga laen kohe kätte

Kreditum on loodud selleks, et saaksid erinevate Eesti laenuandjate laenupakkumisi kiirelt võrrelda. Täites Kreditumi kaudu laenutaotluse, edastatakse see erinevatele laenuandjatele. Sina säästad oma aega ja ei pea ise mitmes erinevas kohas taotlusi täitma ja võrdlema. Kreditum teeb seda sinu eest ja sina saad laenu kohe kätte.

Vajad kiiresti laenu? Leia laenud kiirelt siit!

Täida lihtne laenutaotlus oma andmete, sissetulekute ja olemasolevate kohustustega ning vali välja endale sobivaim laenupakkuja. Kui oled taotluse esitamisel õiged andmed, saad peale sobiva laenupakkujaga lepingu sõlmimist on sul võimalik saada laen kohe kätte. Kreditumi vahendusel tehtud laenupakkumised on esialgsed. Laenuandjal on õigus küsida täiendavaid dokumente ning uute asjaolude ilmnemisel oma laenupakkumine tagasi võtta.

Tagatiseta väikelaene pakutakse üldjuhul maksimaalselt 25 000 euro suuruses, kuid täpne laenusumma sõltub sinu sissetulekute ja kohustuste suurusest ning eelnevast maksekäitumisest. Tagatiseta laenu peamine eelis on see, et laenuandja ei nõua teie kiirlaenule tagatist või vara pantimist. Erinevad laenud kiirelt leiad meie abiga!

Milleks kiirlaenu kasutada?

Inimeste soovid ja vajadused on väga erinevad. Kiir- ja väikelaene kasutatakse sageli ootamatute või suuremate väljaminekute finantseerimiseks. Kiirlaenu pakkujaid on turul mitmeid, nende intressimäärad, lepingutasud ja tähtajad on erinevad, seega on alati kasulik võrrelda erinevaid pakkumisi ja valida endale sobivaim. Mitmetel laenupakkujatel on aegajalt sooduskampaaniad või lojaalsetele klientidele paremad pakkumised.

Tasub olla tähelepanelik ja lugeda kõiki tingimusi. Kindlasti on tähtis jälgida lisaks intressile ka muid kulusid nagu laenulepingu tasu ja igakuised halduskulud. Kõiki laenuga seotud kulusid näitab KKM ehk krediidikulukuse määr, mida tasub kindlasti jälgida, kuna see sisaldab lisaks intressile ka muid kaasnevaid kulusid ja näitab, kui kallis on kokkuvõttes võetav laen.

Laen kiirelt ootamatuteks olukordadeks

Me keegi pole kaitstud mõne ootamatu loodusõnnetuse või ravivajaduse eest, mistõttu on vahepeal laen kiirelt kätte väga vajalik. Väga paljudel inimestel ei ole kogunenud piisavalt sääste, et kanda ootamatu autoremondi, remondi või hambaravi kulud. Selliste olukordade lahendamiseks tulevad meile appi erinevad finantseerimisteenuse osutajad, kelle kaudu on võimalik saada erinevates summades tagatiseta väikelaenu ootamatute väljaminekute katteks. Saa laen kiirelt kätte, et lahendada enda rahamured.

Väikelaen auto ostmiseks

Laenusummaga kuni 25 000 eurot on sul võimalik osta endale väga korralik sõiduvahend. Sageli on inimesed hädas, et soovivad kodust kaugemal tööl käia, kuid neil puudub vajalik sõiduvahend või sobilik transpordiühendus. Ära jää heast tööpakkumisest ilma, kui sind saaks aidata väikelaenuga auto ostmine. Nii oled ühistranspordist sõltumatu ja saad vabalt liikuma ka kaugematest paikadest.

Turul pakutakse ka erinevaid autolaene, kus ostetav auto jääb kas laenuandja omandisse või panditakse tagatisena kuni laenulepingu lõppemiseni. Soovitame enne laenuotsuse tegemist võtta pakkumisi erinevatelt ettevõtetelt, sest autot saab osta ka tagatiseta väikelaenuga.

Laenuga oma unistuste reisile

Pikad ja pimedad sügised, vihmased talved ja jahedad suved panevad meid kõiki unistama kaugetest ja eksootilistest reisidest. Kahjuks on meie unistuste riikidesse reisimine sageli päris kulukas ja minna tahaks ju kohe, mitte paari aasta pärast. Mõnikord tehakse unistuste sihtkohta ootamatult soodne pakkumine, mida oleks mõistlik kohe kasutada, sest nii soodsaid pileteid kohtab haruharva.

Puhkamine ja päike teevad meid kõiki õnnelikumaks ja unistusi ei saa ka igavesti edasi lükata! Siin tuleb sulle appi tagatiseta reisilaen, mille taotlemine on kiire ja lihtne. Laen kohe kätte võimaldab sul oma unistused teoks teha kasvõi homme!

Laen tähtsateks sündmusteks

Võibolla unistad hoopis abiellumisest ja toredast pulmapeost? Selliseid sündmusi on keeruline edasi lükata ja oodata paremaid aegu. Just pulmade pidamiseks võtavad noored paarid sageli laenu, sest summade ise kogumine on aeganõudev. Pulmad on sündmus, millega kaasneb pikk kulude nimekiri ja igaüks meist plaanib selle meeldejäävaks muuta. Seetõttu on paljud laenuandjad hakanud pakkuma pulmadeks laene, mida saab kohandada vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Väikelaen kodu soetamiseks

Tagatisega kodulaen ehk hüpoteegiga tagatud laen, on selline laenutoode, kus sinu ostetav kinnisvara või mõni muu kinnisvara antakse laenu tagatiseks pangale pandiks. Kahjuks on kodulaenu taotlejatele väga kõrged nõudmised ja pangad ei väljasta kodulaenu kergekäeliselt. Eriti keerulises olukorras on väiksemates asulates või maakohtades elavad inimesed, kelle kinnisvara pangad tagatiseks võtta ei soovi.

Väikel kodulaen kuni 25 000 eurot aitab sul finantseerida oma kodu või suvekodu soetamist kas suures või väikses linnas, maal või miks mitte mõnel vahval Eesti saarel. Laenuandja eeldab sageli, et kinnisvara on sellisel juhul laenu tagatiseks, aga väikseimaid laenusummasid võid saada ja kasutada ka ilma tagatiseta.

Laen remondiks ja sisustamiseks

Oled küll õnnelik koduomanik, aga remondiks ja sisustamiseks piisavalt finantse ei jätku? Tunned puudust eluks vajalikeks kommunikatsioonidest, küttesüsteemidest või kodumasinatest? Kiire ja paindlik lahendus oma kodus hädavajalike remonditööde teostamiseks või sisustuse ja seadmete ostmiseks on tagatiseta remondilaen, mille saad reeglina oma pangakontole juba samal päeval.

Väikelaenuga saad mugavalt ja kiiresti renoveerida oma eluaset või suvekodu. Mugavad elutingimused ja ilus keskkond on meie kõigi elukvaliteedi parandamiseks olulised. Laen kohe kätte aitab sul oma kodu mugavamaks ja ilusamaks muuta ja tunda ennast paremini.

Üks levinumaid põhjusi, miks inimesed väikelaenu kasutavad, on suurte arvete tasumine. Laenu võtmise asemel peaksid koduomanikud aga otsima võimalusi energiakulude vähendamiseks. Parim viis selleks on oma energiatarbimist kontrollida. Selle asemel, et raisata oma raskelt teenitud sissetulekut gaasi või elektri peale, kasuta laenu kodu soojustamiseks. Paksemad kardinad või akende vahetus hoiavad kodus rohkem soojust ilma üüratult kallite muudatusteta. Vähenda veekasutust duši all käimise ajapiirangutega ja kasuta pesumasinat öösiti, kui elektritarbimine on odavam.

Kolimisega seotud kulud

Inimesed kolivad sageli kas armastuse, õpingute või töö pärast teise linna või riiki ja kolimiskulud võivad osutuda ootamatult kalliks. Eriti kui tegemist on väga kauge sihtkohaga ja kolimiseks on vaja rentida konteiner.

Konteineriga oma mööbli ja asjade uude koju saatmine võib maksta tuhandeid eurosid. Saad kõik oma kallid asjad kaasa võtta ja vähendada uue elukohaga kaasnevat stressi ja ärevust, kui kasutad kolimiskulude katmiseks koolituslaenu.

Alusta oma äriga

Kui sa unistad juba ammu oma ettevõttest, aga vajad alustamiseks rahalisi vahendeid, siis väikelaen võib sind hädast välja aidata. Oma ettevõte on investeering sinu aega ja tulevikku. Esialgu võib olla keeruline pühendada 100 protsenti oma ajast ainult uue ettevõtte loomisele, kuid saad alustada kasvõi vaikselt, oma igapäevase töö kõrvalt.

Kui mõne aja pärast on selge, et suudad oma ettevõttega ennast ära elatada ja teenid sellega piisava sissetuleku, siis seadmete või kaupade soetamiseks võid alguses ikkagi väikest tõuget vajada. Suured pangad alustavale ettevõtjale hea meelega laenu ei anna, kuid piisava sissetulekuga saad taotleda eraisikuna väikelaenu ja hoogustada sellega oma eraettevõtlust.

Täienda oma teadmisi

Täiendavaid oskusi ja teadmisi omandada ei ole kunagi liiga hilja, eriti praegu, kui maailm meie ümber pidevalt areneb ja nõuded töötajatele kiiresti muutuvad. Võib ka juhtuda, et soovid hoopis toetada oma laste haridustee jätkamist teises linnas või riigis.

Kõigile õpilastele ei ole ettenähtud riiklikku õppelaenu, eriti kui soovid õppida igapäevase töö kõrvalt. Siis tuleb appi mugav ja kiire tagatiseta väikelaen, mis kantakse kiiresti sinu kontole ja ükski täienduskursus või koolitus ei pea jääma sellepärast läbimata, et sul ei ole võimalik nende eest tasuda.

Kellelt väikelaenu võtta?

Mõned meist võivad küsida, et miks eelistada kõrge intressiga laenu, kui saaks ilmselt odavamalt laenata sõpradelt või sugulastelt. See võib tunduda palju turvalisem kui professionaalse laenuandja käest laenamine. Paljud aga leiavad, et finantseerimisasutuselt laenamine on parem. Eelkõige just seetõttu, et kui võtad laenu laenuandjalt, oled raha võlgu ettevõttele, mitte kellelegi, keda sa isiklikult tunnete.

Kuigi pereliige ei pruugi intressi nõuda, võib talle raha võlgu jäämine põhjustada tülisid. Isiklike suhete hoidmiseks eelistavad inimesed sageli laenata pigem selleks loodud ettevõtetelt kui oma tuttavatelt.

Viimasel ajal on populaarsemaks muutunud ka eraisikutevaheline laenamine. Soovitame enne juhuslikult tuttavalt või võhivõõralt eraisikult laenuvõtmist tõsiselt kaaluda alternatiivseid võimalusi. Eesti turul tegutsevad laenufirmad alluvad Finantsinspektsiooni järelevalvele ja regulatsioonidele. Neil on kohustus täita vastutustundliku laenamise nõudeid ja veenduda sinu maksevõimes. Makseraskuste korral on sul reeglina alati võimalik kokku leppida endale sobivamas maksegraafikus või sõlmida mõni muu kokkulepe.

Eraisikult laenuvõtmise korral riskid võlgu jäämisel avaliku häbistamisega sotsiaalmeedias ning võid kogeda igasuguseid ebamugavusi. Soovitame seega põhjalikult kaaluda, enne kui võtad ajalehekuulutuse või sotsiaalmeedia postituse kaudu laenu eraisikult.

EttevöteSummaIntress aastasPerioodLepingutasu
300 €–
15000 €
8.9 %–
19.9 %
6k–
72k
2%, min 35Taotle siinArrow
Väikelaenu krediidi kulukuse määr on 30,27% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 1000 €, lepinguperiood 24 kuud, tagasimaksete arv 24, fikseeritud intressimäär aastas 19,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 35 €, igakuine haldustasu 1,5 €, igakuine osamakse 52,35 €, krediidi kogusumma 1291,33 € ja tagasimaksete summa 1256,33 €.
50 €–
5000 €
24.00 %1k–
60k
0Taotle siinArrow
Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 55,77%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.
100 €–
10000 €
9.83 %3k–
60k
5,95%, min 5,95Taotle siinArrow
2 760 € laenamisel 10 aastaks on kuumakse 45,42 €. Krediidi kulukuse määr on 18,1%. 10 aasta jooksul maksad kokku 5 609,71 €, mis hõlmab 1 585,71 € intressi fikseeritud intressimääraga 9,83%, ning 1 104 € haldustasu. 160 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 10 aasta jooksul maksma 2 849,71 €.
30 €–
5000 €
45.297 %3k–
99k
0Taotle siinArrow
Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 55,99 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2490,71 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 45.297 %. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.
500 €–
5000 €
29 %6k–
60k
15Taotle siinArrow
Väikelaenu näidis: 500€ laenamisel 6 kuuks on fikseeritud intressimäär 29%, lepingutasu 15€, igakuine tagasimakse 91,77€, krediidi kulukuse määr 55,56%, laenu tagasimaksete summa 550,62€ ja kogusumma 565,62€. Periood 6 kuud kuni 5 aastat.
100 €–
10000 €
18.0 %3k–
84k
0Taotle siinArrow
Laenates 6 000 eurot viieks aastaks fikseeritud aastase intressimääraga 13% ja kuumaksega 148,52 eurot on krediidi kulukuse määr 20,07%. Kogu laenuperioodi jooksul tagasi makstav summa on 9 116,11 eurot, millest 2 191,11 eurot moodustavad intressimaksed ja 720 eurot laenu haldustasu.
100 €–
5000 €
32.33 %4k–
60k
al 0Taotle siinArrow
Laenunäide: 500 euro laenamisel 18 kuuks fikseeritud intressimääraga 32,33% aastas on krediidi kulukuse määr 55,99% aastas, tagasimaksete summa 694,98 eurot ning makstav kogusumma 694,98 eurot, 18 tagasimakset. Maksimaalne krediidi kulukuse määr 56% aastas. Laenu tagasimaksmise minimaalne periood on 4 kuud ja maksimaalne periood 60 kuud.
200 €–
7500 €
17.9 %1k–
60k
0Taotle siinArrow
700 euro laenamisel tähtajaga 360 päeva, fikseeritud intressimäär 17,89%, krediidi kulukuse määr 32,25%, lepingutasu 35 eurot, tagasimaksete summa 769,68 eurot ja tarbija poolt makstav kogusumma 804,68 eurot.
200 €–
7500 €
17.9 %–
24.91 %
1k–
60k
0Taotle siinArrow
1000 € laenamisel tähtajaga 360 päeva, fikseeritud intressimäär 24,91%, krediidi kulukuse määr 36,27%, lepingutasu 30 €, tagasimaksete summa 1140 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1170 €
100 €–
5000 €
26.85 %–
50.80 %
1k–
72k
Taotle siinArrow
Krediidi kulukuse määr on 26,85%-50,80% aastas. Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 50,80 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2452,75 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 41.7925 %.
500 €–
25000 €
21 %12k–
72k
Taotle siinArrow
Näiteks laen summas 4500 eurot, tähtajaga 5 aastat, intressiga 1,75%, on krediidi kulukuse määr 23,14%, igakuine laenu tagasimakse 121,74 eurot ning laenu tagasimakse summa kokku 7304,41 eurot.
1000 €–
100000 €
10 %3k–
120k
1%Taotle siinArrow
20 000 euro laenamisel viieks aastaks, 60 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 10% ja lepingutasuga 200 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,95% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 424,94 eurot, laenu tagasimaksete summa 25 496,45 eurot ja laenu kogusumma 25 696,45 eurot.
500 €–
15000 €
7.9 %–
15.9 %
12k–
84k
0Taotle siinArrow
5000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 0€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 18,37%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 453,49€. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest.

Kellele väikelaenu antakse?

Reeglina peab laenusaajal olema regulaarne sissetulek pangakontole. Isikule, kellele ei laeku pangakontole regulaarset sissetulekut, on laenu andmine vastutustundetu. Kui sissetulekud on küll regulaarsed, kuid ilmselgelt liiga väikesed, et katta elamiskulud või juba olemasolevad laenukohustused, siis sageli täiendavat laenu ei anta.

Oluline on ka laenutaotleja vanus – reeglina alla 18-aastastele, mõne ettevõtte puhul ka alla 21-aastastele isikutele laenu ei väljastata. Samuti pensioniealistel võib laenu saamine olla keerulisem, sest arvestatakse keskmist eluiga ja sissetulekute suurust.

Eesti ettevõtetelt laenu taotlemiseks peaks olema Eesti kodanik või resident, kes omab siin püsivat elukohta ja sissetulekut. Kui sinu palk laekub välisriigist, siis uuri täpsemate tingimuste kohta laenuandjatelt.

Liiga palju laenukohustusi

Kui pangakonto väljavõtetelt ja taotlusest on näha, et inimesel on juba mitmeid laene, siis sõltub täiendava laenu võimalikkus ja summa suurus taotleja sissetulekust. Pangakonto väljavõtetelt ning maksehäireregistrist on kiiresti võimalik välja selgitada, kui korralikult sa oma laenukohustuste täitmisega hakkama saad. Maksehäiretega inimestele üldiselt laenu ei väljastata, sest ta juba on võlglane. Teatud juhtudel võib siiski õnnestuda laenu saamine, et maksehäire kustutada.

Refinantseeri oma kallid laenud

Laenu refinantseerimine tähendab uue laenu võtmist ühe või mitme tasumata laenu ära maksmiseks. Laenuvõtjad refinantseerivad oma olemasolevad laenud tavaliselt selleks, et saada madalamaid intressimäärasid või muul viisil oma igakuist tagasimakse summat või laenude kogusummat vähendada.

Kui sul on palju erinevaid väikelaene, siis tasub teinekord kaaluda kõikide laenude refinantseerimist ja laenude koondamist ühe ettevõtte juurde. See võib sinu igakuised laenumakseid vähendada ja aidata võimalikke probleeme lahendada või ennetada. Sageli on erinevate väikelaenude koondamisel parimaks ja kiiremaiks lahenduseks tagatiseta laen, kuid tuleb arvestada, et igakuine laenumakse ei tohi üldjuhul ületada 75% sissetulekust.

Tuletame meelde, et iga laen on finantskohustus. Mõtle enne laenu võtmist tõsiselt järele selle vajaduses ja hinda adekvaatselt oma võimalusi laenu tagasimaksmiseks.