Reisilaen

Võrdle reisilaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Kiirelt ja mugavalt reisile – reisilaen kuni 25 000 €

Reisimine on üks parimaid ajaviiteid nii sõpruskonnale, perele kui üksikindiviidile. Reisimine avardab maailmapilti, võimaldab tutvuda uute kultuuride ja paikadega ning võtta aeg maha, et patareisid laadida ja tunda end terve ja puhanuna. Päikesereis soojale maale aitab taastada organismile hädavajalikku D-vitamiini varu. Koolivaheajale planeeritud reis võimaldab tervel perel veeta koos kvaliteetaega ning pakkuda suurepäraseid elamusi. Kui raha napib, võimaldavad reisilaenud sulle pakkuda unistuste reisielamuse.

Kui soovid oma unistuste reisi finantseerida laenuga, soovitame esmajoones teha eeltööd ja võrrelda erinevaid turul tegutsevaid laenupakkujaid, tutvuda nende pakkumiste ja tingimustega ning valida endale sobivaim. Arvestama peab sellega, et tihtipeale on pakkujatel erinevad kriteeriumid, millele laenutaotleja vastama peab. Siin artiklis räägimegi lähemalt reisilaenu olemusest, erinevatest taotlusvõimalustest ning parimatest pakkumistest. Kreditum on unikaalne keskkond, mis pakub erinevate laenude kohta informatsiooni, annab võimaluse laenupakkumisi võrrelda ning teenuseosutajatega kontakteeruda otse internetis.

Reisilaen internetist

Reisimine võib osutuda kulukaks. Arvestama peab transpordikuludega, majutuskuludega, kulutustega söögile ning vaatamsväärsustega tutvumisega. Ehk planeerite sihtkohas ka suveniire osta või lähed lausa kaubareisile? Lisaks tuleb kindlasti mõelda reisikindlustusele, vaktsineerimisele kui sihtkoht või situatsioon seda nõuab ning muudele võimalikele kuludele. Reisi planeerides tasuks koostada eelarve ning mõelda läbi, millist tüüpi reis sinu vajadustega kõige enam sobib. Kui reis osutub kallimaks kui planeeritud, tuleb appi reisilaen.

Eesti laenuturul on reisilaene pakutud juba mitmeid aastaid ning tegemist on täiesti tavapärase finantseerimislahendusega. Harilikult saab reisilaenu kasutada, et tasuda reisi, majutuse, lennu ja muude reisiga seonduvate kulude eest nii Eestis kui välismaal. Reislaenu ei pea taotlema maksimaalses summas, tihti piisab vähesest, et anda reisile lisaväärtus või tagada endale kindlustunne. Üldjuhul tuleb teha väljavalitud pakkujale laenutaotlus, sõlmida tagasimaksegraafik ning leppida kokku muudes tingimustes.

Kuidas leida sobiv tagatiseta reisilaen?

Sobiva tagatiseta reisilaenu võtmisel tuleb appi Kreditum. Meie portaal pakub erinevate reisilaenude võrdlust ning võimalust leida endale parim reisilaenupakkuja. Portaali eelis on see, et meie laenuvõrdluses on palju erinevaid pakkujaid, mis võimaldab saada hea ülevaate, mis firmad turul tegutsevad, millised on üleüldised tingimused ja kes pakub just sinu vajadustele kõige sobivamat lahendust. Oleme kindlad, et leiad Kreditumi abiga just endale sobivate tingimustega laenu.

Kreditum paistab silma selle poolest, et reisilaenude võrdlus kuvatakse kasutajasõbraliku ja arusaadava tabelina, mis annab kiirelt hea ülevaate reisilaenu pakkujatest. Kui sobivaim laenupakkuja on leitud, saad nendega hõlpsasti ühendust võtta meie portaali kaudu, mis viib sind otse laenuandja veebilehele. Vajalike dokumentide esitamine, krediidihalduriga või kasutajatoega suhtlemine ja lepingu sõlmimine toimub juba laenuandja enda kanalites. Laenulepingu täpsemate tingimustega saate samuti tutvuda juba otse laenupakkuja kodulehel.

Reisilaen võrdlus 2023 – leia soodsaim tagatiseta laen siit

Et reisilaenu taotlemine sinu jaoks veelgi mugavamaks muuta, on Kreditum oma portaali koondanud andmed Eesti parematest reisilaenu pakkujatest. Allpool näed võrdlustabelit erinevatest pakkujatest ning reisilaenu tingimustest ja kriteeriumidest. Pärast sobivaima laenuandja leidmist klikka nende portaali lingile ning sind suunatakse otse õige pakkumise juurde. Alati on võimalik laenuandjaga kontakteeruda ning küsida perosnaalset pakkumist. Nii võid saada laenu soodsamatel tingimustel või kaubelda enda jaoks välja sobivaima maksegraafiku.

Soodne reisilaen ilma tagatiste ja käendajateta

Reisilaenu saab üldjuhul võtta ilma tagatisteta. Tihtipeale on ka laenulepingu tasu 0 eurot, kuid see sõltub juba konkreetsest laenuandjast. Reisilaenude võtmiseks ei ole enamasti vaja ka käendajat. Laen koosneb laenu põhiosast ja intressidest, mida tuleb hiljem hakata maksegraafiku alusel tagasi maksma. Üldjuhul saab reisilaenu pakkumise väga kiiresti ja seda on lihtne taotleda. Need on ka põhjused, miks reisilaenude näol on tegemist väga populaarse finantstootega.

Reisilaenu saab üldjuhul taotleda täisealine eraisik. Nagu iga laenutoote puhul, on vajalik tõendada enda isikusamasus ning laenajal ei tohi olla maksehäireid. Mõned ettevõtted seavad tingimuseks ka Eesti kodakondsuse või pakuvad laenu vaid alalistele Eesti elanikele. Laenutaotluse saab tihti teha ööpäevaringselt ning isikusamasuse tuvastamiseks saab kasutada koduseid nutiseadmeid või arvutit. Teinekord pakuvad laenuettevõtjad lisaks ka reisitõrkekindlustust, mis katab kulutused juhul, kui reis ettenägematutel asjaoludel ära jääb.

Tagatud või tagatiseta reisilaen

Üldjuhul on reisilaenud tagatiseta, mitte nagu mõni teine laen kinnisvara tagatisel. Eesti turul tegutsevad laenuandjad pakuvad reisilaenude puhul enamasti just tagatiseta laene. Tagatisega laenud on tavaliselt mõeldud muude toodete eest tasumiseks – levinumad on näiteks kinnisvaralaen, hüpoteeklaen, autolaen jne. Kui aga reisile minekuks on teatud summa juba kogutud, on reisilaenu võimalik võtta ka osaliselt – juhul, kui reisi eest tasumiseks jääb mingis osas raha puudu. Reisilaenu plussiks ongi paindlikkus ja mugavus, vastavalt laenaja vajadusele.

Reisilaen kohe kätte 15 minutiga

Kogenud reisisell teab, et reisiturg on väga muutlik. Samade reiside maksumus või tingimused võivad erinevate reisifirmade puhul või erinevatel aastaaegadel oluliselt erineda, mistõttu tuleb teha palju eeltööd. Reisifirmad pakuvad sageli kampaaniaid ja soodustusi, mida aga tehakse piiratud tingimustel ja piiratud aja jooksul. Tihti tuleb ostuotsus teha väga kiiresti ning kas tasuda reisi eest suures osas ettemaksu või osta välja kogu reis loetud päevade jooksul.

Seepärast tegutsevad ka Eesti laenupakkujad reisilaenu andes üldjoonest väga kiiresti ja paindlikult. Kui oled leidnud soodsa reisipakkumise, mis kehtib piiratud aja jooksul, kuid see on vaja välja osta teatud kindlal ajavahemikul, finantsvahendid selle eest tasumiseks aga koheselt puuduvad, siis tulebki appi reisilaen. Reisilaenu taotledes võib laenuettevõtja pakkumise teha juba loetud minutite jooksul ning raha võidakse taotleja pangakontole üle kanda väga kiiresti, hiljemalt järgmiseks tööpäevaks.

Reisilaen – parimad pakkujad Eestis 2023

Reisilaene pakuvad Eestis väga mitmed finantsettevõtjad. Reisiaenu saab taotleda nii pankadest, erinevatest laenuportaalidest, isegi reisifirmadelt, mis siis omakorda mõne laenuandjaga koostööd teevad. Tingimused võivad siinkohal olla isegi soodsamad. Mõningad ettevõtted pakuvad klassikalist laenu, mis kantakse täies ulatuses ette ära ning mis tuleb hiljem vastavalt maksegraafikule tagasi kanda. Teised ettevõtted on ka välja töötanud paindlikumaid lahendusi, näiteks reisilaenu limiidi avamist või krediidikonto põhimõttel toimivat laenu.

Reisilaenu limiidi avamist pakub näiteks BestCredit. Limiidi avamine on tasuta ning see võimaldab oma reisi planeerida pisut paindlikumalt. BestCrediti limiit võimaldab seda kasutada 3 kuu jooksul, et osta omale reis või kasutada seda mistahes reiskulude katmiseks endale sobivaimal ajal. Limiiti kasutama ei pea ning kui kolme kuu möödumisel reisisoovi või võimalust ei teki, siis limiit aegub ning ei too kaasa ühtegi kulutust ega kohustust.

Credit24 pakub analoogset teenust, kuid nimetab seda reisilaenu krediidikontoks. See on justkui virtuaalne krediitkaart. Pärast reisilaenu taotluse tegemist avab pank taotlejale personaalse reisikrediidi, mida saab sobival ajal ja sobivas mahus kasutada. Teenus toimib nagu krediitkaart – kasutatud summalt tuleb tasuda pangale intressi. Jällegi, kui tegelikud kulutused puuduvad, siis midagi maksma ei pea. Krediidikontol lepingu- või kuutasu ei ole. Pank ootab, et kasutuselevõetud summad tagastatakse 60 kuu jooksul.

Pankade pakutav reisilaen

Eesti suurimad pangad konkreetselt reisilaenu toodet ei paku. Küll aga saab oma kodupangast taotleda pangalaenu kodu soetamiseks või väikelaenu, mida siis vastavalt vajadusele reisimiseks kasutada saab. Ka väikelaenu saamiseks ei ole reeglina tagatis vajalik. Pangad pakuvad klassikalist väikelaenu teatud summas, mis kantakse kliendile täies mahus ette ja mida tuleb maksegraafiku alusel tagasi maksta. Tähtajad võivad ulatuda mõnest aastast kuni 7- aastani ning ennetähtaegne laenu tagastamine on tasuta.

Klassikalisi reisilaenu tooteid pakuvad ka väiksemad ja vähemtuntumad pangad. Uue tegijana pakub reisilaenu teenust näiteks Coop Pank. Coop paistab silma laenutaotluste kiire menetlemisega – laenutaotluse vastust lubatakse sekunditega ning raha samal päeval pangakontole kandmist. Taotluse saab esitada ööpäevaringselt ning isikusamasust saab tuvastada koduste vahenditega. Laenu tagasimaksmistähtaeg on kuni 6 aastat ning intressiks pakuvad nad alates 8,9%. Ka Coop pakub reisilaenu ennetähtaegset tagastamist ilma tasuta.

Veel pakuvad reisilaene näiteks BigBank ja Holm Bank. BigBank on eesmärgiks võtnud pakkuda laenu Eesti turu kõige väiksema kogukuluga. Nad pakuvad reisilaenule parima pakkumise garantiid. Seega, kui olete reisilaenu pakkumise võtnud kodupangast, võib alati küsida personaalse pakkumise ka BigBankist. Ka nemad pakuvad kiireid laenuotsuseid ning parimat intressi või laenutingimusi. Bigbanki tingimused on sarnased teistele laenupakkujatele, kuid lisaks nõutakse taotlejalt vähemalt 300 euro suurust igakuist sissetulekut.

Mis on reisilaen?

Reisilaen on paindlik laen, mis aitab teostada unistusi ning reisida just siis ja just sinna kuhu sina soovid. Oma olemuselt on reisilaen tagatiseta väikelaen, mille teeb eriliseks laenu saamise kiirus. Laenuotsusted tehakse minutite jooksul ning raha laekub pangakontole väga kiiresti. Reisilaenu plussiks on ka paindlikkus ja mugavus, laenu saab taotleda vastavalt laenaja vajadusele.Üldjuhul kehtivad reisilaenule ka teistele väikelaenudele sarnased intressid, mis jäävad 10% kanti.

Sarnaselt teistele väikelaenudele, saab ka reisilaenu taotleda erinevatelt pankadelt ning finantsteenuseid pakkuvatelt ettevõtetelt. Kuna tegemist on populaarse laenutootega, on taotluste tegemine tehtud väga mugavaks ning kiireks. Laenuandjad paistavad silma paindlike ning kliendisõbralike taotlustingimustega ning kiirete otsustega. Raha laekub taotlejale üldjuhul väga kiiresti. Et reisilaenu taotlemine oleks sinu jaoks veelgi mugavam, on Kreditum oma portaali koondanud andmed Eesti parimatest reisilaenu pakkujatest ning võrdleb pakkumisi sinu eest.

Laias laastus jagunevad Eestis pakutavad reisilaenutooted kaheks. Ühel puhul pakutakse klassikalist väikelaenu, mida nimetataksegi reisilaenuks. Sellisel juhul makstakse kogu taotletud summa ette ning seda makstakse tagasi kindlaksmääratud jaaperioodi jooksul maksegraafiku järgi. Teisel juhul on tegemist paindlikuma lahedusega – kas krediidilimiitide või kontodega, mille puhul laenuvõtjal otsustab, kas ja millises summas ning millise aja jooksul ta laenu kasutab. Parima laenupakkumise võib leida just Kreditumi portaalist.

Tagatiseta reisilaen kuni 25 000 eurot

Eesti laenuandjad pakuvad erinevas summas ja erinevatel tingimustel reisilaene. Enamus turul tegutsevaist laenuandjatest pakub reisilaenu ilma lisatagatisteta ning kliendile sobivas summas. Reisilaenu maksumimsumma jääb üldiselt 25 00 euro kanti. Lepingu sõlmimisega võivad kaasneda lisakulud, kuid ei pruugi, seda peab täpsustama koostööd laenuandjaga. Laen koosneb laenu põhiosast ja intressidest, tagasi saab seda maksta vastavalt vajadusele koostatud maksegraafiku alusel. Üldjuhul on reisilaenu taotleda väga lihtne.

Finantsteenuseid müüvad ettevõtted pakuvad ka paindlikumaid reisilaenutooteid. Nende näol võib tegemist olla kas erinevate krediidilimiitide või laenukontodega, mille puhul on laenuvõtjal suurem paindlikkus, millise aja jooksul ta laenu kasutab ning millises summas. Laenuks võetud summat täies mahus kasutama ei pea ning sellisel juhul makstakse intresse vaid kasutatud summadelt. Kui laenusummat üldse ei kasutata, puuduvad ka laenupakkuja ees kohustused. Parima laenupakkumise võib leida just Kreditumi portaalist.

Reisilaenu plussid ja miinused

Reislaenu plussiks on selle paindlik olemus ja võrdlemisi pikad tagasimaksmise graafikud. Üldiselt ei pea reislaenu saamiseks olema lisatagatist, laenu taotlemine on kiire ja mugav. Suurimaks reisilaenu plussiks on paindlikkus. Paljud ettevõtted pakuvad laenutooteid, mille puhul ei pea taotletud kogusummat ära kasutama, laenu saab kasutada osaliselt ning kasutatud intressi maksta vaid kasutatud summalt. Laenuotsus tuleb üldjuhul väga kiiresti ning see võimaldab kiiresti regeerida sooduspakkumistele ja põnevatele reisivõimalustele.

Reisilaenu miinuseks võivad olla keskmisest kõrgemad intressid. Reisilaenu näol on tegemist väikelaenuga ning harikult jääb väikelaenude intress 10% kanti. Oma olemuselt on reisilaen tarbimislaen, mis võib soodustada liigtarbimist või mitte kõige paremini läbimõeldud laenuotsuseid. Soovitame enne laenuvõtmist mõelda oma reisi finantseerimise alternatiividele ning tutvuda laenulepingu tingimustega, et mitte sattuda finantsriski. Väikelaenu tagasimaksmise raskused võivad tuua tõsiseid tagajärgi ning tulevikus võib tekkida raskusi näiteks eluasemelaenu saamisega.

Reisilaen ja selle alternatiivid

Reisimise jaoks ei ole tingimata vaja laenu võtta. Paljude jaoks on eelistatum viis leida pere eelarves reisimise jaoks kindel koht ning selle tarbeks regulaarselt säästa. Eksperdid soovitavad igakuiselt oma põhisissetulekutelt kõrvale panna vähemalt 10%, isegi rohkem kui see on võimalik. Nii säästes koguneb paari aastaga korralik summa, mida saab kasutada mõne toreda reisi korraldamiseks. Reisimise jaoks võib kõrvale panna näiteks ka tulumaksutagastusest saadud raha.

Säästmise kõrvalt soovitavad eksperdid teadjamatel ka ise leida investeerimisvõimalusi. Nii võib reisimiseks raha teenida näiteks ühsirahastusplatvormidel raha välja laenates või kasutades muid investeerimismeetodeid – aktsiaid, indeksfonde, säästukontosid jms. Üha enam on Eestisse tekkinud ka hoiu-laenuühistuid, mis pakuvad keskmisest kõrgemat intressi. Ka suurimad pangad pakuvad mitmeid investeerimisvõimalusi, millega tasub tutvuda. Meeles tasub pidada, et ka investeerimisvõimaluste näol on tegemist finantstoodetega ning alati tasub tutvuda kasutus- ja lepingutingimustega.

Alternatiiviks on veel ka erinevate soodsate reisivõimaluste leidmine. Paljud ettevõtted pakuvad kampaania korras väga soodsaid lennupileteid või majutust. Kui on huvi millegi alternatiivse või eksootilisema järele, saab kätt proovida farmitööl. Tänapäeval pakuvad paljud põllumajandusettevõtted – mahefarmid jms peavarju ja kõhutäidet mõne päeva lihtsama töö eest. See aitab säästa nii majutus- kui toitlustuskuludelt. Alternatiiviks võib olla ka autoreis mõnda lähemasse riiki, matkamine, telkimine, RMK ööbimisvõimaluste kasutamine jms.

Reisilaen ning reisifirmad

Eesti turul tegutseb ka neid reisifirmasid, kes ka ise pakuvad kas reislaenu või järelmaksuga reisimisvõimalusi. Pakkumaks näiteks järelmaksuga reisimist, teevad reisifirmad finantsettevõtetega koostööd. Järelmaksuga ostes saab reisi eest tasuda osade kaupa. Kindlasti tasub ka siinkohal tutvuda järelemaksulepingu tingimustega saamaks aimu, milliseks kujunevad lõppkokkuvõttes reisi kogukulud. Ka reisifirmad küsivad osamaksetelt intressi ning tagasimakseperiood on hajutatud mitmete aastate peale. Pakkumist tasub võrrelda ka mõne reisilaenu pakkumisega.

Järelmaksuga reisimisvõimalust või reisilaenu pakuvad Eestis mitmed tuntud reisibürood nagu Estravel, Go Travel, Baltic Tours, Novatours jne. Sarnaselt pangast reisilaenu küsimisele tuleb ka järelmaksuga reisi puhul teha taotlus. Reisibüroo esindajad hindavad koostöös oma lepingupartneriga taotlust ning annavad kliendile vastuse. Ka reisbüroode puhul on märksõnaks kiirus ja paindlikkus. Mõned reisibürood pakuvad järelmaksule lisaks ka vabatahtlikku laenukindlustust ning taaskord on võimalik laenusumma ennetähtaegselt tasuda ilma kaasuvate lisakuludeta.

Reisilaen ja reisitõrkekindlustus

Igale reisile minnes soovitame alati sõlmida reisikindlustuse, mis sisaldab ka reisitõrkekindlustust. Reisikindlustus on tänapäevases veel keerukamaks muutunud reisimismaailmas olulisem kui kunagi varem. Reisikindlustuse paketti kuuluvad harilikult:

  1. Meditsiiniabikindlustus, mis katab välismaal haigestumise korral arstiabi kulud.
  2. Pagasikindlustus, mis katab kulud kui pagas kaob või saab rikutud.
  3. Reisitõrkekindlustus, mis katab kulud kui reis jääb ennenägematutel asjaoludel ära. Mõned reisilaenufirmad pakuvad kliendile tasuta lisaks reistõrkekindlustuse.

Nagu sarnaselt igale teiselegi finantsteenusele, tuleb ka reisikindlustuse puhul lugeda lepingutingimusi. Reisitõrkekindlustuse puhul näiteks tuleb see sõlmida mitu päeva enne reisi, vastasel juhul ei ole see kehtiv. Kindlustuse sõlmimisel tuleb arvesse võtta ka reisi eesmärki ja tegevusi – näiteks kas harrastatakse ekstreemsporti vms. Sama kehtib ka kõrgema riskiga riikide külastamisel. Kui reisitakse palju, tasub korduvreisikindlustuse sõlmimisele mõelda. Reisikindlustus on hea lisandväärtus, mida oma reislaenu pakkujalt küsida.

Reisilaen kokkuvõte

Reisimine on meeldiv ning hariv ajaviide, kuid see võib osutuda kulukaks. Enne reisile minekut tuleb teha eeltööd ning muuhulgas kalkuleerida ka eelarve. Kui reis osutub kallimaks kui planeeritud või tuleb reisileminek ootamatult ning raha selleks oleks kiiresti vaja, tuleb appi reisilaen. Reisilaen on paindlik laen, mis aitab teostada unistusi ning reisida just siis ja just sinna kuhu sina soovid. Oma olemuselt on reisilaen tagatiseta väikelaen.

Kui reisiplaanid on tehtud ning soovid oma reisi finantseerida laenuga, soovitame esmajärjekorras teha kodutööd – võrrelda mitmeid turul tegutsevaid laenupakkujaid, tutvuda nende toodete ja lepingutingimustega ning valima endale sobivaim. Siinkohal tuleb appi Kreditum, mis pakub informatsiooni, erinevate reisilaenude võrdlust kasutajasõbraliku ja ülevaatliku tabeli kujul ning võimalust leida endale parim reisilaenupakkuja väga kerge vaevaga. Portaali kaudu saab hõlpsasti endale sobivaima laenupakkujaga otse kontakteeruda ning lanupakkumise kohta lisa uurida.

Reisilaenu plussiks on eelkõige kiirus, paindlikkus ja mugavus. Turul pakutakse klassikalisi ning paindlikumaid laenutooteid. Tagasimaksmine on üldjuhul paindlik, seda saab hajutada pikema perioodi peale ja laenuintress jääb üldjuhul 10% kanti. Nagu iga laenu puhul, tuleb ka reisilaenu taotlejal arvestada, et tihtipeale on pakkujatel erinevad kriteeriumid, millele laenutaotleja vastama peab. Taotleja peab olema täisealine Eesti alaline elanik, lisanduvad muud tingimused. Lisaks tuleb läbida ka isikutuvastus.