Pulmalaen

Võrdle pulmalaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Parim pulmalaen kuni 25 000 €

Pulmad on inimeste elu üks tähtsamaid sündmusi. Kuigi selleks pidulikuks sündmuseks on võimalik raha ka koguda, on pulmalaen väga populaarne krediiditeenus. Ükski unistuste pulm ei peaks raha tõttu pidamata jääma. Pulmalaen aitab unistuste pulmal tõeks osutuda ning selline päev jääb kauaks meelde! Kreditum.ee aitab valida parimad pulmalaenud just sinule sobivatel tingimustel. Laenude võrdluse tabelist leiad parima tagatiseta pulmalaenu summas kuni 25 000€!

Pulmalaenu on võimalik taotleda nii väikelaenuna, kiirlaenuna, kui ka avada just pulmalaenu tarbeks krediidikonto. Krediidikonto on mugav online rahatagavara, mida saab alati sobivas summas ise välja võtta. Intressi tuleb maksta vaid väljavõetud summa pealt. Pulmalaen on mõeldud võtmiseks lühiajalise laenuna. Samuti on arvestatud, et pulmalaenul võiks olla tavapärasest väiksem intress, et mitte koormata pereelu alustavat noorpaari liigsete kohustustega. Kreeditum aitab valida parima pulmalaenu!

Pulmalaenud

Pulmad on sageli väga kulukas sündmus, kuid see on igal juhul seda väärt. Värske noorpaar tahab kindlasti näha pulmas palju sõpru ja sugulasi ning mäletada seda kui rõõmsat päeva. Kuigi tavaliselt hakkavad paarid pulmadeks juba varakult raha koguma, võib siiski tulla ootamatuid väljaminekuid või lisakulutusi. Sellisel juhul saab madala intressiga pulmalaen olla suurepäraseks abiks, et elu kõige tähtsam päev mööduks ideaalselt ja muretult!

Eesti turu krediidipakkujad on arvestanud sellega, et pulmapaarid soovivad pulmadeks laenu võtta. See on täiesti tavapärane asi. Seetõttu soovivad laenupakkujad esitada parimaid võimalikke tingimusi, et noorpaar ei peaks oma elu kõige tähtsamal päeval raha pärast muretsema. Loomulikult ei pea pulmalaenu võtma kohe välja maksimaalses summas, kuid siiski võib see olla kiire ja mugav lisaraha juba olemasolevale summale, et katta võimalikud ootamatud kulutused.

Kuidas leida sobiv tagatiseta pulmalaen

Kreditum.ee portaal pakub erinevate pulmalaenude võrdlust mugava ja arusaadava tabelina. Põhjus, miks pulmalaenu pakutakse tagatiseta, on see, et noorpaaril pole tihti abielu alustamisel veel oma kodu või mingit muud vara tagatiseks pakkuda. Siiski peaks neil olema võimalus parim pulmapidu pidada ning tagatiseta pulmalaen on selleks hea valik. Enne kindla laenuotsuse tegemist palun võrrelge portaali pulmalaenude pakkumisi ning enne laenulepingu sõlmimist konsulteeri asjatundjaga!

Kui oled sobiva pakkumise leidnud, võta ühendust konkreetse laenuandjaga. Seda saad hõlpsasti teha Kreditum saidi kaudu, mis viib sind krediidiandja portaalile. Seal saate vajadusel registreerida kasutajaks ning esitada vajalik lisainfo või lisadokumendid. Pärast positiivse laenuotsuse langetamist laekub raha sinu isiklikule pangakontole juba samal päeval – tavalisel juba ühe tunni jooksul. Laenulepingu täpsemate tingimustega saate samuti tutvuda laenuandja veebileheküljel ning saate pidada nõu ka spetsialistiga!

Pulmalaen võrdlus 2023 – leia soodsaim tagatiseta laen siit

Allpool on võrdlus Eesti turu parimate pulmalaenu pakkujatega. Info on kaasajastatud aastaga 2023, seega on värske ja õige. Pärast sobiva laenu leidmist klikkide laenupakkuja portaali lingile ning sait suunab sind edasi õige pakkumise juurde. Kindlasti saad vastava krediidiandja klienditoega nõu pidada, et saada parim võimalik personaalne pakkumine. Tavaliselt on noorpaaridel võimalus ka soodsamatel tingimustel laenu saada või pakutakse alguses ka pikemat maksepuhkust!

Soodne pulmalaen ilma tagatiste ja käendajateta

Kui noorpaar vajab kiiresti pulmalaenu, pole neil aega otsida tagatisi ja käendajaid. Õnneks pole seda pulmalaenuks ka vaja, sest üldjuhul on tegemist tagatiseta laenuga. Tegemist on tavalise väikelaenuga. Paljud teenusepakkujad pakuvad pulmalaenu võtmist näiteks krediidikontona. Krediidikonto limiiti ei pea kohe kõike ära kasutama, vaid saab võla võtta ka osade kaupa. Nii on virtuaalne rahatagavara alati olemas, mida abielu alustaval noorpaaril ikka vaja läheb!

Tänapäeval pole laenu taotlemiseks vaja kuhugi eraldi minna või midagi tegema hakata. Kõik on võimalik ära teha internetis – tuvastada oma isik, saata krediidiajalugu või pangakonto väljavõte. Pulmalaenu taotlemine on lihtne ja kiire protsess. Siiski tasub meeles pidada, et tegemist on finantskohustusega ning seda ei tohiks kergekäeliselt võtta, vaid ainult tõelise vajaduse korral. Samuti on see laen paljude paaride jaoks esimene ühine finantskohustus.

Tagatisega või tagatiseta pulmalaen

Kui mõnikord on abielu alustaval noorpaaril võimalik taotleda pulmade jaoks laenu ka tagatise olemasolul, siis võiks seda varianti kaaluda, sest siis saab suurema summa kätte. Paraku peab arvestama, et paljudel noorpaaridel tagatist pole. Pulmalaenu puhul on ilmselt kõige mugavam võtta krediidikonto, kust saab raha vaid vajaduspõhiselt välja võtta. Nii ei lisandu kõrgeid intresse ja kulutatakse ainult seda raha, mida tõesti vaja on.

Pulmalaen kohe kätte 15 minutiga

Pulmalaen on olemuselt väikelaen või isegi kiirlaen, mille taotlemise protsess ei erine oluliselt mistahes muu internetis taotletava väikelaenu või kiirlaenu protsessist. See teeb pulmalaenu taotlemise täpselt samamoodi lihtsalt ja kiireks. Pärast sobiva laenu valimist tuleb minna laenupakkuja portaalile ning luua konto. Isiku tuvastus käib vaid minutiga ning seejärel saab siseneda iseteenindusse, kust edasi saab juba valida täpsemad laenu tingimused ning nendega tutvuda.

Kui krediidifirma on sinu laenuotsusele andnud positiivse vastuse ning ei vaja enam mingit lisaandmete saatmist või kinnitamist, laekubki raha sinu valitud ja lepingus märgitud pangakontole juba veerandi tunni jooksul! Täpselt nii lihtne see protsess ongi ja ei erine mistahes muu väikelaenu taotlemisest. Kreditum.ee on välja toonud kõige kiiremad pulmalaenu väljamaksjad, et saaksite langetada enda jaoks parima otsuse. Saa laen kätte juba täna!

Parim pulmalaen Eestis 2023

Kõige esimesena hakkas pulmalaenu pakkuma Credit24, mis pakkus noorpaaridele krediidikonto loomise võimalust pulmade eest maksmise eesmärgil. Krediidikonto on justkui virtuaalne krediitkaart või rahatagavara, kust saab määratud limiidi ulatuses raha välja võtta. Kusjuures intressi tuleb tasuda vaid väljavõetud summa pealt ning intressimäär on väga madal, alates 1,5% kuus! Selline lahendus sobib paljudele noortele paaridele, et unistuste pulm väärikalt ja samas ilma suurte lisakuludeta maha pidada.

Pulmalaenu pakkumise leiab ka näiteks BigBanki teenuste nimekirjast. BigBank on tuntud väikelaenu pakkuja, kellel on turu ühed parimad intressimäärad. Kui soovid võtta tagatiseta pulmalaenu suuremas summas ja hea intressiga, tasub uurida BigBanki pakkumisi. Samuti on Kreditumi koondatud tabelis olemas kõik teised parimad pulmalaenu pakkujad Eestis aastal 2023. Sisesta soovitud summa ning muud nõutud andmed ning otsing leiab sinule sobivaimad pakkumised vaid mõne hetkega!

Kindlasti tasuks uurida pulmalaenu pakkumisi krediidiasutustest, mis pakuvad pikemat maksepuhkust. Üks sellistest näidetest on näiteks Hüpoteeklaen, mis pakub pulmalaenu võtnud noorpaarile vajadusel lausa kuni 12 kuud ehk ühe aasta maksepuhkust. Maksepuhkus tähendab aega, mille jooksul tasutakse tagasi vaid laenu põhiosa, mitte intressid. Tihti muudab see laenu osamakse peaaegu kaks korda väiksemaks, mis on mugav lahendus noorpaarile, kellel ei pruugi kohe suuremat summat käepärast olla.

Pulmalaen pangast

Väikelaenu saab alati taotleda ka oma kodupangast. Kuid tihti soovivad pangad väljastada pigem tagatisega sihtotstarbelist laenu, näiteks kodu remondiks või auto ostuks. Kuna pulmapidu võib tavalise panga silmis tunduda liigse meelelahutusena, ei pruugi nad pulmalaenu sellisel viisil väljastada. See ongi põhjus, miks paljud noorpaarid otsustavad pulmalaenu võtta pigem alternatiivsest väikelaenudele spetsialiseerunud ettevõttest. Pulmalaenudele spetsialiseerunud ettevõtted on selles osas palju mõistlikumad tavalisest pangast.

Pulmalaenu saab kasutada nii traditsioonilise pulmapeo pidamiseks kui ka põnevaks ümbermaailmareisiks või mõneks muuks eriliseks kingituseks või sündmuseks, mis just pulmapaari jaoks maagilise tähtsusega on. Kuigi paljud pulmapaarid koguvad selleks eriliseks sündmuseks pikalt raha, võib vahel ka lisalaenu vaja minna. Loomulikult võib laenu taotleda ka oma kodupangast, kuid sageli on kodupangast võetud juba kodulaen ning pank ei soovi sellisel juhul lisaraha väljastada.

Pulmalaen pangast on üks võimalustest. Kindlasti ei tasu pulmalaenu võtta kergekäeliselt ning võtta vastu esimene ettejuhtuv võimalus või pakkumine. Kreditum on loonud laenude võrdlustabeli, mis näitab lihtsalt ja mugavalt kõik variandid, mis sinule sobida võiksid. Pärast sobiva pakkumise leidmist kliki teenusepakkuja kodulehekülje lingile ning uuri lähemalt, milliseid variante nad sinule pulmalaenu jaoks pakuvad. Krediidiandja isiklik pakkumine võib erineda Kreditum leheküljel välja toodust.

Kuidas võrrelda pakkumisi, et leida parim pulmalaen?

Kui olete otsustanud pulmalaenu võtta, võib sobivate pakkumiste otsimine võtta omajagu aega. Eesti krediiditurul on palju erinevaid pulmalaenu pakkujaid, kuid oleks liialt ajamahukas ja -kulukas nad kõik eraldi läbi võtta. Seetõttu on Kreditum pannud kokku koondava nimekirja parimatest pulmalaenu pakkumistest, mis vastavad just sinu vajadustele. Lihtsalt sisesta vajalikud andmed ning lase portaali otsingumootoril sinu eest kogu raske töö teha ära mõne minutiga!

Laenude võrdlemisel tasub vaadata mitte ainult KKMi ehk krediidi kulukuse määra, vaid ka teisi olulisi tegureid – näiteks, kas on võimalik võtta maksepuhkust ning millises määras. Kui kauaks on võimalik laenu võtta? Kas on olemas minimaalne ja maksimaalne laenu summa, mida see konkreetne portaal pakub? Milline on klienditeenindus ning millistel päevadel ning kellaaegadel väljamaksed toimuvad? Millised laenuteenused on selle konkreetse firma portfoolios?
Kindlasti tasub uurida, milliseid tagasimakse võimalusi erinevad portaalid pakuvad. Kuigi kõige tavalisem on igakuine makse, võib osasid laene taotleda ka nii, et tagasimakse toimub kord kvartalis, s.o iga kolme kuu tagant. Loomulikult tasub uurida ka, millal tagasimaksed täpselt algavad. Pulmalaenudel on sage tingimus see, et laenu tuleb alles mitme kuu pärast tagasi maksta. See võib tunduda mugav, kuid samas võib tähendada ka kõrgemat hilisemat intressi.

Kuidas erineb pulmalaen teistest laenudest?

Kuigi pulmalaen on mõeldud konkreetselt pulmade tähistamiseks või mõne muu noorpaari jaoks oluliste sündmuste finantseerimiseks, on tegelikult tegemist tavalise väikelaenuga. Põhierinevus on summas ning tagasimakse graafikus ja perioodis, samuti võivad erineda erinevad lisatasud, lepingu sõlmimiste tasud jne. Pulmalaen on üldjuhul tavaline tagatiseta väikelaen, mida on võimalik saada pea igalt krediidipakkujalt, ka tavalisest pangast. Tihti ei pea väikelaenu taotlemisel üldse põhjendama, mille jaoks laen võetakse.

Mõnedes kultuurides eeldatakse, et pulmad maksavad kinni kas pruudi või peigmehe vanemad, kuid tänapäeva Eestis see päris nii ei käi. Noored inimesed tahavad olla iseseisvad ning kuigi vanemad võivad oma lapsi toetada, ei pruugi summa alati piisav olla või tahab noorpaar tõesti iseseisev olla ja esimest suuremat sündmust oma elus ise rahastada. Pulmalaenu pakkuvad firmad on selliste iseärasustega arvestanud, pakkudes paindlikke pulmalaenu tingimusi.

Pulmalaenu plussid ja miinused

Pulmalaenude plussiks on kindlasti noore abielupaari vabadus ise otsustada, kuidas ja milleks nad pulmalaenu kulutavad. Üha enam paare ei soovi traditsioonilist pulmapidu sadade külalistega, vaid eelistavad hoopis kahekesi ümbermaailmareisile minna või midagi muud põnevat kahekesi koos ette võtta. Pulmalaen ongi mõeldud noorte ja armunud inimeste toetuseks, seetõttu on sellel sageli paremad ja paindlikumad tingimused kui harilikul väikelaenul, näiteks madalam intress või pikem maksepuhkus.

Pulmalaenu miinus on see, et tegemist on kõrgema intressiga väikelaenuga ning sugugi mitte kõik paarid ei soovi abielu alustada suurtest võlgadest. Seetõttu tasub kindlasti enne laenuotsuse tegemist läbi mõelda, kas pulmalaenu tingimused ja summa on ikka sobiv või on võimalik pulmi või muid sündmusi ka kuidagi teistmoodi rahastada. Makseraskustesse sattumine võib kaasa tuua tõsiseid tagajärgi noorpaari eelarvele ning krediidiskoor halveneb ka panga silmis.

Pulmalaen ja selle alternatiivid

Pulmalaenu, nagu ka mistahes muud laenu, ei tasu võtta kergekäeliselt. Kindlasti tasub läbi mõelda, kas see summa on vajalik, kas on võimalik kuidagi muudmoodi pulmapidu korraldada. Üks alternatiiv on kindlasti laenata raha vanematelt või sõpradelt ja sugulastelt. Kui laenamine pole võimalik või mingil põhjusel ei sobi, saab paluda pulmakingituseks just raha, mis aitab samuti pulmade või muude ettevõtmiste eest tasuda kas või osaliselt.

Paljudes kultuurides ja traditsioonides on nii, et pulmade eest tasuvadki hoopis pruudi või peigmehe vanemad. Kui pruutpaari puhul see nii ongi, siis ei pea pulmalaenu pärast muretsema. Eestis sellist kommet eriti ei ole, kuid vanemad on siiski tavaliselt nõus pruutpaari rahaliselt toetama – kas pulmade pidamisel või näiteks esimese kodu sissemaksel. See on alternatiiv laenamisele, sest vanemad kingivad selle raha ning ei soovi seda tagasi.

Kolmas alternatiiv pulmalaenule on kindlasti see, et pruutpaar hakkab varakult pulmade jaoks raha koguma ja kõrvale panema. Võimalik on luua ka näiteks mõni tore ühisrahastusprojekt, kuhu inimesed saaksid annetada pruutpaari unistuse jaoks. Võib-olla tundub tavalise pulmapeo rahastamine ühisrahastuse kaudu mõne jaoks võõristavana, kuid kui pruutpaaril on mõni muu huvitav idee, mis võiks teiste inimeste huvi äratada, siis on ka võõrad palju altimad sellist ideed toetama.

Pulmalaen ja muud eesmärgid

Pulmalaenu ei pea kasutama vaid traditsioonilise pulmapeo pidamiseks. Noorpaar võib pulmalaenu abil täide viia ammused unistused minna kahekesi koos eksootilisele reisile või ka osta mingit huvitavat vara, alustada ühist äri või muud huvitavat projekti. Samas peaks arvestama, et pulmalaenu puhul on tegemist väikelaenuga ning väikelaenul on tavapärasest suuremad intressid. Raha võib olla paljude paaride tüliallikaks ning kallis laen võib samuti õli tulle valada.

Pulmalaenu tuleks kasutada ainult pulmadega või noorpaari teiste meelistegevuste rahastamiseks, kuid kindlasti tuleks arvestada, et tegemist on finantskohustusega ning laen tuleb igal juhul tagasi maksta. Laenu võtmine peaks olema hoolikalt läbimõeldud otsus ning kallite intresside puhul tasuks kaaluda alternatiive, nagu näiteks ühisrahastus, vanematelt, tuttavatelt, sõpradelt ja sugulastelt raha laenamine jne. Enne pulmalaenu võtmist tuleks nõu pidada asjatundjaga – rääki oma plaanidest valitud krediidiandja klienditoega!

Milline pulmalaen valida?

Tagatiseta pulmalaen on jõukohane enamikule paaridele. Seda saab kasutada näiteks krediidikontona – sellisel juhul on noorpaaril alati olemas rahatagavara, mida saab vajalike summade ehk osade kaupa välja võtta. Intressi tuleb samuti tasuda vaid kasutatud summa pealt. Selline võimalus on mugav ja kiire ning ilmselt populaarseim lahendus. Üldjuhul pakuvad laenuandjad krediidikontot summas kuni 5000€, kuid see on kokkulepete ja läbirääkimiste küsimus, sõltuvalt noorpaari tegelikest võimalustest.

Tagatisega pulmalaen on üks alternatiiv. Kui noorpaaril on pakkuda krediidiandjale tagatiseks näiteks maja või autot, saab pulmalaenuks võtta ka suurema summa, jaotades selle pikema aja peale ära. Nii on ka igakuine tagasimakse väiksem. Samuti on krediidiandja risk tagatise olemasolul hajutatud ning intressimäär püsib madalam. Kõik sõltub konkreetse pruutpaari soovidest ja võimalustest. Tagatisega laen on mugav võimalus paarile, kellel juba on oma kinnisvara olemas.

Kokkuvõtteks – pulmalaen

Kui on soov pidada unistuste pulmi, tuleb abiks pulmalaen! Kindlasti on pulmalaenu puhul oluline jälgida, milline on laenu krediidi kulukuse määr, et valida turu soodsaim pakkumine. Kreditum aitab valida parimaid laenupakkumisi, et noorpaar saaks vabaduse otsustada ja teha endale pareim valik. Tabelis on välja toodud parimad pulmalaenu pakkujad aastal 2023 Eestis. Pulmalaenu pakutakse päris mitme laenuandja poolt, sest tegemist on tegelikult tavalise väikelaenuga.

Kuigi pulmalaenu puhul on tegemist tavalise väikelaenuga, on krediidiandjad arvestanud mõne pulmalaenu eripäraga. Nimelt pakutakse noorpaaridele tavaliselt pikemat tagasimakse perioodi, väiksemaid igakuised tagasimakseid ning vajadusel ka pikemat maksepuhkust. Nii saavad noored muretult abielu alustada, muretsemata liialt suurte ja kulukate laenude pärast. Pulmalaenu saab taotleda nii tagatiseta väikelaenuna kui ka tagatisega hüpoteeklaenuna. Konkreetsete pakkumistega saab tutvuda laenude võrdluse tabelis, mis koondab Eesti parimaid laenuandjaid.

Pulmalaenul on sarnased kriteeriumid, mis ka tavalisel väikelaenul. Kindlasti peavad taotlejad olema täisealised, alalised Eesti elanikud ning püsiva tõendatud sissetulekuga inimesed. Pulmalaenu taotlus vaadatakse harilikult kiiresti läbi nagu ka teisedki kiirlaenu ja väikelaenu taotlused. Pärast positiivse laenuotsuse saamist kantakse raha laenutaotleja isiklikule pangakontole. Kui taotled tagatisega pulmalaenu, tuleb see harilikult sõlmida laenukontorites kohapeal ning lisaks tuleb käia ka notaris hüpoteeki seadmas ning lepingut sõlmimas.