Sisustuslaen

Võrdle sisustuslaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Sisustuslaen kuni 25 000 € – võrdle sisustuslaene kiirelt ja mugavalt

Sisustuslaenud Kreditumi veebilehel – võrdle kuni 25 000 € laenusid kiirelt ja mugavalt ühes kohas. Täida laenutaotlus Kreditumi veebis ja meie usaldusväärsed partnerid teevad sulle omapoolsed pakkumised. Laenupakkumisi võrreldes jälgi kindlasti laenu intressi ja selle arvutamise viisi, krediidi kulukuse määra, tagasimakse perioodi ning võimalikke lisakulusid. Nii saad teha endale sobiva valiku sisustuslaenu võtmiseks. Täida taotlus, võrdle erinevaid laene ja leia sobiv laen Kreditumi abiga.

Laenu taotlemine ei pea olema keeruline ega aeganõudev. Aitame sul kiiresti leida pakkumisi erinevatelt laenupartneritelt ning võrrelda neid mugavalt ühes kohas. Enne sobiva pakkumise väljavalimist võrdle kindlasti laenu intressi suurust ja selle arvestuse viisi, tagasimaksetähtaega, krediidi kulukuse määra ja muid lepingu tingimusi. Taotle laenu vaid mõne minutiga – täida vaid üks veebivorm oma andmetega ning seejärel saad meie partnerite laenupakkumiste seast valida omale sobivaimate tingimustega laenu.

Sisustuslaenud

Sisustuslaen on üldiselt ilma tagatiseta väikelaen, mis on mõeldud kodu või suvila sisustamiseks. Seda on eelkõige vaja inimestel, kes on esimest korda omale kodu soetamas ning vajavad uude elamisse mööblit ja muid sisustusasju, aga ka neil, kelle kodu sisustus on juba vana ja räsitud. Uue kodu ostmisel saad üldjuhul kätte nii-öelda karbi, kuhu pead mööbli ja vajalikud sisustusasjad ise ostma. Sellisel juhul ongi abiks sisustuslaen.

Sisustuslaenuga saad osta näiteks köögimööblit, vannitoamööblit, garderoobimööblit ja -tarvikuid, pehmet mööblit, sh diivani ja voodid, erinevaid riiuleid ja kappe, aga ka kardinaid ja muid aknakatteid. Kui esmapilgul võib tunduda, et elamises ei olegi palju mööblit vaja, siis tegelikult kõike vajalikku koos hindadega kirja pannes võib summa ootamatult suureks kujuneda. Sisustuslaen aitab neid kulusid kohe katta ning oma unistuste kodu kohe tervikuna ära sisustada.

Kuidas leida sobiv tagatiseta sisustuslaen

Kui sa ei ole kindel, milliseid laenupakkujaid internetis usaldada, siis oled jõudnud õigesse kohta. Kreditumi veebilehel saad ühe taotlusega küsida tagatiseta sisustuslaenu pakkumist kuni 25 000 € meie usaldusväärsetelt partneritelt. Sobiva tagatiseta laenu saad valida meie partnerite pakkumiste seast, sest laenude võrdlemine on tehtud väga mugavaks. Sobiv laen on selline, mis võimaldab sul oma ootamatud väljaminekud katta, kuid mille tagasimaksmine on sulle samuti jõukohane.

Tagatiseta laenu suureks eeliseks on see, et sa ei pea oma vara panti panema. Näiteks tagatiseta sisustuslaenu puhul saad mööblit ja sisustusasju osta oma äranägemise järgi ning need ei kuulu laenuandjale. Tagatiseta laenu puhul ei küsita üldjuhul ka laenu sihtotstarbe kohta – sa saad ise valida, millal ja mille jaoks laenusummat kasutad. Küll aga on mõistlik enne laenu võtmist hoolikalt läbi mõelda laenu vajadus.

Sisustuslaen – võrdlus 2023. Leia soodsaim tagatiseta laen siit

Ülevaatlik sisustuslaenude võrdluse tabel Eesti kohta – siit leiad erinevate laenupakkujate tingimused ühest kohast. Pane tähele, et tabelis olevad arvutused põhinevad laenuandja veebisaidilt võetud avalikul teabel. Konkreetsed laenutingimused on aga personaalsed, see tähendab, et kui soovid täpselt teada, millistel tingimustel sulle sisustuslaenu pakutakse, tee taotlus Kreditumi veebilehel ja saad kiiresti pakkumised meie partneritelt. Enne lepingu sõlmimist võrdle tingimusi hoolega, vajadusel küsi nõu ja lisainfot spetsialistilt.

Soodne sisustuslaen ilma tagatiste ja käendajateta

Mõistame, et elus tuleb ette olukordi, kus raha on vaja kiirelt. Kui sa ei soovi oma vara panti panna ega lähedasi käendajaks paluda, siis saad sisutuslaenu taotleda ilma tagatiste ja käendajateta Kreditumi abil. Täida veebilehel laenutaotlus ning meie partnerid teevad sulle laenupakkumised. Nii on laenu taotlemine ka kiirem – ei pea tegelema tagatise ega käendaja lisadokumentidega. See tähendab, et saad laenu kätte palju kiiremini.

Tagatise ja käendaja nõudeta sisustuslaenu suur eelis on, et saad raha kiiresti kätte ning asuda põnevama osa ehk kodu sisustamise juurde. Tagatiseta laenu puhul ei pea sa ootama laenuandja nõusolekut sellele, mida täpsemalt laenu eest ostad – mine lihtsalt poodi või shoppa internetis sisustuskaupu, vali oma unistuste kodu jaoks sisustus välja ning naudi kodust hubasust. Täida taotlus, võrdle erinevaid laene ja leia sobiv laen Kreditumi abiga.

Tagatud või tagatiseta sisustuslaen

Tagatud sisustuslaenu korral pead laenuandjaga eelnevalt kokku leppima, mida täpselt laenuraha eest ostad ning ostetud asjad jäävad ka laenu tagatiseks. See tähendab, et kui sa mingil põhjusel laenumakseid õigeaegselt ei tasu, on laenuandjal õigus tagatiseks antud vara endale saada. Tagatud laenud on üldjuhul soodsama intressiga võrreldes tagatiseta laenudega. Sisustuslaenud on enamasti tagatiseta väikelaenud, kuid jälgi kindlasti lepingu tingimusi ja kõhkluse korral küsi nõu spetsialistilt.

Sisustuslaen kohe kätte 15 minutiga

Sisustuslaen on tagatiseta ja käendajata väikelaen, mille saad sobivatel tingimustel kohe kätte 15 minutiga. Täida vaid lühike taotlus Kreditumi veebilehel ning saad pakkumised meie partneritelt. Seejärel saad juba sobiva laenupakkumise välja valida, lepingu allkirjastada ning laenusumma laekub sulle vaid mõne hetkega. Taotluse täitmine on sulle tasuta ega kohusta sind veel lepingut allkirjastama. Võrdle pakkumisi, vali sobiv sisustuslaen ja saa laen kohe kätte 15 minutiga.

Laen kohe kätte 15 minutiga – nii kiiret teenindust üldjuhul ei leia. Tihti pead ootama lausa mitu päeva, et oma taotlusele vastust saada. Kreditumiga on aga kõik palju lihtsam ja kiirem. Säästa aega erinevate laenupakkujate juures taotluste täitmisel – tee vaid üks taotlus Kreditumi veebilehel, võrdle meie usaldusväärsete partnerite pakkumisi ning vali omale sobiv laen. Sisustuslaenu võid tingimuste sobimisel kohe kätte saada 15 minutiga.

Sisustuslaen – parimad pakkujad & sisustuslaenud Eestis 2023

Sisustuslaenu pakuvad täna Eestis väga mitmed krediidiandjad. Lisaks finantsasutustele ehk pankadele ja laenufirmadele võib sisustuslaenu taotleda otse ka mõnede sisustusettevõtete juures, kes siis koostöös oma partneritega asjaajamise sinu jaoks mugavaks teevad. Pankade puhul on mõnikord kasutusel nimetused nagu eralaen või kodukapitalilaen, remondilaen, hüpoteeklaen või lihtsalt väikelaen, mida saab samuti kodu sisustamiseks kasutada. Valida saab nii kinnisvara tagatisel kui ka ilma tagatiseta laenude seast.

Parima pakkuja valik sõltub väga palju sinu isiklikest eelistustest. Näiteks, kas oled valmis laenu tagatiseks oma vara panti panema? Kui pikka laenuperioodi soovid? Kui palju saaksid igakuiselt laenu tagasi maksta? Kas oled nõus laenu võtma ainult pangast või kaalud ka alternatiivseid lahendusi erinevate laenufirmade näol? Kui sa ei ole kindel, milliseid laenupakkujaid usaldada, oled jõudnud õigesse kohta. Kreditum teeb erinevate pakkujate võrdlemise sulle väga lihtsaks.

Sisustuslaenu pakuvad Eestis täna näiteks LHV pank, Bigbank, TF Bank. Lisaks pakuvad tagatiseta remondilaenu nii Inbank, Coop pank kui Raha24, kinnisvara tagatisel remondilaenu Hüpoteeklaen ja kodukapitalilaenu Swedbank. Erinevatest nimedest hoolimata on need kõik mõeldud lisaks kodu remondile ka kodu sisustamiseks. Nagu näed, on mõned laenud tagatise nõudega ja teised ilma nõudeta. Pakutavad laenusummad ja intressid on aga väga individuaalsed ning ka nõuded laenutaotlejale on erinevad.

Pankade sisustuslaen

Pangad pakuvad sisustuslaenu küll kohati erineva nime alt, kuid sisustamise eesmärgil laenu saamine on võimalik igast Eesti pangast. Olgu see siis sisustuslaenu, remondilaenu, kodukapitalilaenu, hüpoteeklaenu või lihtsalt väikelaenu nimega. Võrreldes 5000 € laenusummat, mille tagasimakse tähtaeg on 3 aastat, on pankade avalike kalkulaatorite tulemusel kuumaksed järgnevad: LHVs 161 €, Coop pangas 151 €, Bigbankis 171 €, TF Pangas 179 €, Inbankis 161 €, Swedbankis väikelaen 181 € ja SEB pangas väikelaen 166 €.

Nagu eelnevast näha, on esmapilgul kõige soodsama igakuise maksega sisustuslaen Coop pangas, kus see on remondilaenu nime all. Nende veebilehel on kirjas, et laen sobib remondiks, sisustuse uuendamiseks või muudeks koduga seotud kulude katmiseks. Taotleda saab lihtsalt veebilehel, esmase vastuse peaksid saama koheselt, intress on alates 8,9%, ennetähtaegne tagastamine on tasuta ning raha peaks kätte saama samal päeval, kuid selleks peab omama pangakontot Coop pangas.

Küll aga tuleb meeles pidada, et avalikes kalkulaatorites kasutatakse keskmisi näitajaid ning sulle pakutavad tingimused võivad sellest üsna palju erineda. Seetõttu tasub enne otsustamist kindlasti endale laenupakkumist küsida. Kreditumi veebilehel saad aga vaid ühe taotlusega kõiki pakkumisi ühekorraga kõrvuti võrrelda. Sa ei pea iga panga ega krediidiasutuse juures eraldi taotlusi täitma ega vastuseid ootama. Lihtsalt täida taotlus siinsamas ning meie partnerid teevad sulle pakkumised.

Mis on sisustuslaen?

Sisustuslaen on oma olemuselt väikelaen või tarbimislaen. Enamasti on see tagatise ja käendaja nõudeta, kuni 25 000 €, mille tagasimakseperiood jääb kuni 5 või 6 aasta sisse. Sisustuslaenu nimetatakse tihti ka remondilaenuks, kuid mõlemal juhul on eesmärk sama – oma kodu remondiks, sisustuse soetamiseks või uuendamiseks ning muude kodu olukorra parandamisega seotud kulude katmiseks. Mõnikord saab sisustuslaenuga soetada ka aiatehnikat või koduelektroonikat või hoopis ehitada terrassi.

Kuigi suurema remonditöö ja sisustuse värskendamise vajadus ei tule üldiselt üllatusena, võib siiski ette tulla ootamatusi – näiteks torulekked või kodumasinate rikked. Mõnikord juhtub ka, et väiksema remonditöö käigus ilmnevad suuremad kahjustused, mis on mõistlik samuti koheselt korda teha. Kui parajasti remondiks vaba raha ei ole, on abiks remondilaen. Sama laenu raames saad ka välja vahetada vananenud, purunenud või kahjustada saanud mööbli ja sisustuse.

Sisustuslaenu saavad taotleda kõik täisealised Eesti kodanikud, kellel on püsiv sissetulek. Minimaalse sissetuleku nõue erineb laenupakkujate vahel, kuid üldiselt jääb see vähemalt 500 € juurde. Lisaks sissetulekule hindavad krediidiasutused ka sinu olemasolevaid kohustusi, et veenduda, et jaksad lisaks praegustele kohustustele ka uut laenu tagasi maksta. Kui oled hoolikalt oma sissetulekud ja kulud läbi mõelnud ning laenuvajaduse põhjendanud, tee taotlus Kreditumi veebilehel ja võrdle pakkumisi meie partneritelt.

Tagatiseta sisustuslaen kuni 25 000 eurot

Sisustuslaenu summa sõltub sinu soovidest, vajadustest ja laenuvõimekusest. Erinevad laenuandjad pakuvad tagatiseta sisustuslaenu alates 1000 € kuni 25 000 €. Tagatiseta laen tähendab, et sa ei pea oma vara laenu tagatiseks panti panema. Saad ise otsustada, mida ja millal täpsemalt laenusummaga teed ega pea laenuandjale aru andma laenu kasutamise kohta. Kui oled oma rahalise olukorra ja laenusoovi põhjalikult läbi mõelnud, on laenu taotlemine väga lihtne.

Sisustuslaenu taotlemiseks tuleb täita veebivorm, et saada laenupakkumisi meie partneritelt. Vaid ühe taotlusega saad võrrelda laenusid kuni 25 000 € summas. Laenutaotlus on tasuta ega kohusta sind millekski. Nii saad valida endale mitme pakkumise seast sobivaima lahenduse. Sulle tehtavad personaalsed pakkumised sõltuvad sinu krediidivõimekusest ning võivad aja jooksul muutuda, seega kui sa täna sobivat pakkumist ei leia, võid uue taotluse teha juba mõne aja pärast uuesti.

Sisustuslaenu plussid ja miinused

Sisustuslaenu võtmise poolt räägib vajadus kodu remontida, tehnikat uuendada või sisustust värskendada. Kodu on koht, kus peaksime end kõige paremini tundma. Olgu see siis hubases ja pehmes pesas või modernselt minimalistlikus peidupaigas. Kui kodus on hea olla, peegeldab see kogu meie ülejäänud elule, mistõttu on oma kodu eest hoolitsemine sama oluline kui iseenda eest hoolitsemine. Sisustuslaen aitab kodust teha sinu vajadusi arvestava turvalise kindluse.

Kuna sisustuslaen on oma olemuselt siiski tarbimislaen, on oluline põhjalikult läbi mõelda, kas vajalikud uuendused kodus on võimalik teha ka muul moel, ilma laenu võtmata, näiteks veidi edasi lükates ja raha kogudes. Kui see aga ei ole võimalik ja lisaraha on vaja kiiresti, võrdle kindlasti erinevate pakkujate tingimusi. Laenuandjaid on praegu turul piisavalt palju, et leiaksid endale soodsaima intressi ja parimate tingimustega laenu.

Sisustuslaen ja selle alternatiivid

Sisustuslaen on mõnikord nimetatud kui remondilaen. Tagatiseta sisustuslaenu alternatiiviks on veel ka väikelaen või krediitkaart. Kui oled valmis oma vara aga tagatiseks andma, võid saada laenu soodsamatel tingimustel näiteks hüpoteeklaenu või kodukapitalilaenu nime all. Tegelikult ei olegi nimel tähtsust, palju olulisemad on laenuga seotud lepingu tingimused – intress, krediidi kulukuse määr, tagasimakse tähtaeg, igakuise makse suurus, lepingutasu, tagatise nõue, lisatasud ja muud lepingus kajastatud tingimused.

Üheks sisustuslaenu alternatiiviks on krediitkaart. Kui sul on juba krediitkaart, saad seda koheselt kasutada ning limiiti maksad tagasi vastavalt oma krediitkaardi tingimustele. Tihti on krediitkaartidel kuni 30 päeva intressivaba, nii et selle aja jooksul tagastatud summalt ei tule maksta intressi. Samas aga, kui kasutad krediitkaardilt suurema summa, mida kohe tagasi ei maksa, on krediitkaartide intressid üsna krõbedad ja nii võib su laen väga kalliks kujuneda.

Alternatiiviks on ka laenu võtmine edasi lükata, remonditööde ning sisustusplaanidega veidi oodata ning raha koguda. See on mõistlik, kui kodu on veel täitsa elamiskõlblik ja uuendusplaane on võimalik edasi lükata. Kui siiski seda teha ei ole võimalik, on sisustuslaenu kaalumine õigustatud. Selleks aga, et saaksid valida parimate tingimustega ja soodsaima laenu, võrdle kindlasti erinevaid laenupakkumisi enne lepingu sõlmimist. Vajadusel küsi nõu ja lisainfot spetsialistilt.

Sisustuslaen otse mööblitootjalt

Oma kodu renoveerides või sisustades mööda erinevaid mööblitootjate esindusi ja veebilehti käies jääb tihti silma võimalus otse nende juurest sisustuslaenu saada. See võib olla mõistlik mõte, kui kodu sisustamine piirdub ühe tootja mööbliga, kuid kui sul on vaja külastada ja tellimusi teha juba mitme mööblitootja juures, tähendab see ka igaühe juures uuesti sisustuslaenu taotlemist, uue lepingu sõlmimist ja kohustust mitmel laenul silma peal hoida.

Just seetõttu on mõistlik suurema kodu-uuenduse projekti käigus oma plaanid läbi mõelda ning taotleda korraga kogu vajaminev summa ühest kohast. Nii näed lihtsasti ära erinevate laenupakkujate puhul igakuise makse suuruse ega pea muretsema mitme erineva laenumakse pärast. Kreditumi veebilehel saad vaid ühe taotlusega võrrelda erinevaid pakkumisi ning valida just sulle sobivaima lahenduse välja meie partnerite seast. Taotluse tegemine käib kiiresti ega kohusta sind laenulepingut sõlmima.

Sisustuslaen – kodu sisustamise näidiseelarve

Uue kodu ostul tuleb lisaks kinnisvara hinnale arvestada ka sisustusega – mööbel, tehnika, garderoobid jm eluks vajalik. Mõnikord saab näiteks köögi juba kodulaenu sisse arvestada, kuid siiski tasub kodulaenu võttes arvestada, et võibolla on mingil hetkel vaja ka sisustuslaenu. Sellisel juhul tuleb juba varakult mõelda, et kodulaenuga kogu oma laenuvõimekust nii-öelda kinni ei paneks – et sul jääks veel vabu vahendeid igakuiselt ka sisustuslaenu tagasimaksmiseks.

Kuigi igaühel meist on erinev maitse ja ootused sisustusele, saab väga üldistatult mingi ettekujutuse kodu sisustamise eelarvest järgnevalt: köök koos tehnikaga 5000 €, magamistuba ilma garderoobita 2000 €, garderoob magamistuppa ja esikusse 4000 €, vannituba koos tehnikaga 2500 €, elutuba (diivan, vaip, laud, televiisor, teleka alus, riiul, valgustid) 3500 €, kardinapuud ja kardinad 500 €. Sõltuvalt majapidamise suurusest ja sinu eelistustest võib seega sisustamisele arvestada alates 10 000 € kuni 25 000 €.

Sisustuslaen – kokkuvõte

Kokkuvõttes ja lühidalt öeldes on sisustuslaen oma olemuselt tarbimislaen, mida saab pigem kiiresti võtta, summas kuni 25 000 € ning mille intress jääb erinevate laenude võrdluses keskmiseks. Sisustuslaen on kindlasti suurema intressiga kui kodulaen, kuid väiksema intressiga kui kiirlaenud. Üldiselt ei ole sisustuslaenu saamiseks vaja ei tagatist ega käendajat – nii on asjaajamine samuti kiirem. Pakkujaid on turul palju, kindlasti võrdle erinevate laenupakkujate tingimusi enne lepingu sõlmimist.

Sisustuslaenu võtmist tasub kaaluda juhul, kui kodus on midagi olulist kas katki läinud või segab sinu igapäevaelu. Näiteks amortiseerunud voodi ja madratsi väljavahetamist ei ole mõtet edasi lükata, sest hea uni on väga oluline ja mõjutab kogu meie ülejäänud elu. Nii ka näiteks pesumasina või pliidi rikke korral tasub tegutseda pigem koheselt. Võrdle hoolega erinevaid pakkumisi, et tagada endale parimate tingimustega jõukohane laen.

Sisustus- või remondilaenu pakuvad nii pangad kui muud krediidiasutused. Pangast võib kinnisvara tagatisel saada soodsama intressiga sisustuslaenu, kuid tihti on siis asjaajamine aeganõudvam. Kreditumi veebilehel saad vaid ühe taotluse täitmisega sisustuslaenu pakkumisi meie usaldusväärsetelt partneritelt. Nii saad pakkumisi mugavalt ühes kohas kõrvuti võrrelda. Taotluse tegemine on sulle tasuta ega kohusta ühtegi lepingut sõlmima. Sulle sobivate tingimustega laenu saad ise pakkujate seast välja valida.

Seotud lehed