Renoveerimislaen

Võrdle renoveerimislaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Renoveerimislaenud

Renoveerimislaen on mõeldud eluaseme renoveerimiseks. Laenu abil saad teostada väiksemaid või suuremaid remondi töid majas, korteris või suvilas. Näiteks saad vahetada katuse, parandada elektrisüsteemi või vahetada juhtmestikku majas.

Kreditumi veebileht võimaldab võrrelda renoveerimislaene kiirelt ja mugavalt ühes kohas. Saad täita laenutaotluse Kreditumi veebilehel ning näed finantsteenuste pakkujate pakkumisi. Kui kõrvutad laenupakkumisi, siis jälgi kindlasti laenu intressi ja selle arvestamise viisi, tagasimakse perioodi ja krediidi kulukuse määra ning täiendavaid lisakulusid. See aitab sul teha õige valiku endale sobiva renoveerimislaenu võtmiseks ja säästa aega ning raha!

Kuidas leida renoveerimislaen?

Piisab enda andmete esitamisest, laenude kõrvutamisest ja nii leiadki endale sobiva laenu Kreditumi abiga! Laenutaotlemine ei pea olema keeruline ega aeganõudev. Me hindame sinu aega, seetõttu võtab laenu taotlemine üksnes mõned hetked- täida veebivorm enda andmetega ja seejärel saad meie partnerite pakkumistest leida kõige sobivamate tingimustega laenu. Enne sobivaima laenutoote väljavalimist peaksid kõrvutama intressi suurust ja arvestuse viisi, krediidi kulukuse määra, tagasimaksetähtaega ja muid olulisi lepingu tingimusi.

Mis otstarbel renoveerimislaenu kasutada?

Renoveerimislaen on laen eluaseme remondikulude katmiseks – siia alla kuuluvad erinevad ehitus ja parendustööd ja kõik muu, mis on vajalik selleks, et korterelamut või maja korrastada. Seega kortelamu renoveerimislaen või maja renoveerimislaen on hea võimalus teha kas hädavajalikke töid või värskendada korterelamu sisustust.

Internetis on üksjagu keeruline omal käel leida häid laenupakkumisis, lahenduse leiad Kreditumi veebilehel. Kreditumi veebilehel saad vaid ühe taotlusega küsida tagatiseta renoveerimislaenu pakkumisi kuni summas 25 000 eurot partneritelt. Pärast taotluse esitamist saad pakkumiste seast valida just endale sobiva! Laenu saab võtta ainult ühest pangast korraga, seega on väga oluline, et valiksid just parima pakkumise.

Renoveerimislaen tagatisega või tagatiseta

Tagatiseta laenu peamiseks eeliseks on see, et sa ei pea oma vara pantima. Tagatiseta saamiseks ei ole reeglina vaja ka käendaja olemasolu. See on väga kasulik, kui sul pole kinnisvara, mida tagatiseks anda. Igal juhul on tähtis enne laenu võtmist hoolikalt läbi mõelda laenu vajadus ja võimekus võetu tagasi maksta!

Konkreetsed laenutingimused on alati, seega kui soovid kursis olla, millistel tingimustel sulle maja renoveerimislaen antakse, tee taotlus Kreditumi veebilehel ja saad kiiresti sulle mõeldud pakkumised meie partneritelt. Enne lepingu sõlmimist kõrvuta tingimusi hoolega, vajadusel küsi nõu ja lisainfot spetsialistilt.

Tagatise ja käendajata laenu võid saada sobivatel tingimustel kohe kätte 15 minutiga. Täida lühike taotlus Kreditumi veebilehel ning leiad pakkumised meie partneritelt. Pärast seda saad juba sobiva laenupakkumise välja valida, lepingu allkirjastada ning laenusumma laekub sulle vaid mõne hetkega. Taotluse täitmine on sulle tasuta ega kohusta sind veel mitte millekski. Kõrvuta pakkumisi, vali sobiv laen ja positiivse otsuse korral saad raha kohe kätte.

Tagatud renoveerimislaen

Tagatud laenu korral pead kinnisvara laenu tagatiseks pantima. See tähendab, et kui sa laenumakseid õigeaegselt ei tasuda ei saa, on laenuandjal õigus tagatiseks pandud vara endale saada. Tagatud laenud on üldjuhul soodsama intressiga võrreldes tagatiseta laenudega, kuna laenuandja saab olla kindel, et ta saab raha kuidagi tagasi. Tagatiseta laen võib olla aga sinu jaoks kiirem, kuna ei pea täitma lisadokumente ning saad laenu raha kohe kätte.

Laenu võtmisel on tavaliselt võimalik valida kahe variandi vahel. Kas võtta korterelamu renoveerimislaen, maja renoveerimislaen, kinnisvara, mis asub Eestis, tagatisel või siis ka eraisiku käendusel, kelle on kindel töökoht ja sissetulek. Et leida, milline võimalus on sulle kõige sobivam, tuleks mõelda, kas on olemas sobiv kinnisvara või leiduvad toetavaid tuttavad, kes oleksid nõus laenu käendama. Käendajatele on üldjuhul sissetuleku osas on samad nõuded, mis laenuküsijale.

Finantsturult on võimalik leida ka tagatiseta ja käenduseta laenu. Nii on laenu taotlemine ka kiirem – ei pea tegelema lisadokumentidega. Kui sa ei soovi oma vara panti panna ega tuttavaid käendajaks paluda, siis saad laenu taotleda ilma tagatiste ja käendajateta Kreditumi abil.

Laenutaotluse esitamine ja läbivaatamine

Saa laen kätte kohe 15 minutiga – nii kiiret teenindust ei leia kuskilt mujalt. Erinevate finantsteenuste osutajate otsimine võtab aega, nende kõrvutamine ja seejärel pakkumiste küsimine ning siis pead ootama mitu päeva, et ainult oma taotlusele vastust saada. Kreditumiga on aga kõik palju kiirem ja lihtsam. Sa ei pea täitma taotlusi mitmete laenupakkujate juures ja saad säästa aega tehes vaid ühetaotluse Kreditumi kodulehel.

Renoveerimislaenu saab Eestis erinevatelt krediidiandjatelt, sealhulgas ka pankadelt. Parim pakkumine sõltub väga sinust ja sinu isiklikest eelistustest ja vajadustest. Kas sul on olemas kinnisvara ja kas sa oled üldse valmis kinnisvara pantima? On sul on tuttavaid, kes oleksid nõus olema käendajad? Kas oled nõus laenu võtma ainult pangast või vaagid ka teisi võimalusi erinevate laenufirmade näol? Kui sa ei ole kindel, milliseid finantsteenuste osutajaid usaldada, teeb Kreditum erinevate pakkujate kõrvutamise sulle väga lihtsaks.

Eestis pakuvad hetkel laenu mitmed pangad Swedbank, Coop Pank, SEB pank ja Luminor. Need on üpriski madala intressiga laenud, mis pakuvad soodsaid tingimusi.

Täida Kreditumi veebilehel laenutaotlus ning krediidiasutused teevad sobivad laenupakkumised. Nii on laenu taotlemine ka kiirem ja saad ka laenu kätte palju kiiremini!

Renoveerimislaenu tingimused

Erinevused pankade laenude pakkumistes tulevad tasudelt. Näiteks kuulub lepingus sõlmimise juurde lisatakse mõnikord ka lepingu sõlmimise tasu. Teenustasu võib kehtida siis, kui soovid muuta lepingu tingimuse või graafikut. Need võivad erineda pangast panka väga palju ning nende kõrvutamiseks on kindlasti hea kasutada Kreditumi kalkulaatorit. Kui laenu tagatiseks on kinnisvara, siis tuleb sarnaselt eluasemelaenuga võtta arvesse täiendavaid kulutusi.

Laenu summa sõltub sinus soovidest, vajadustest ja laenuvõimekusest. Erinevad laenuandjad pakuvad tagatiseta laenu alates 300 € kuni 25 000 €. Tagatiseta laenu puhul võib intress olla kõrgem, samas laenu saamine reeglina kergem ja kiirem. Alati ei pea laenama ka maksimaalset määra, võid laenata just nii palju, kui sinul vaja on, et kõik vajalikud remonditööd saaks tehtud. Juhul, kui oled finantsolukorda ja laenusoovi analüüsinud põhjalikult, on laenu taotlemine väga lihtne ja sa saad seda teha internetis.

Renoveerimislaenu valimine

Renoveerimislaenu taotlemiseks tuleb täita ainult veebivorm, et saada laenupakkumisi meie partneritelt. Ühe taotlusega saad võrrelda laenusid kuni 25 000 € summas. Laenutaotlus on tasuta ega kohusta sind millekski. Nii saad valida endale mitme pakkumise seast sobivaima lahenduse. Sulle tehtavad pakkumised sõltuvad sinu andmetest ning võivad aja jooksul muutuda, seega kui sa täna sobivat pakkumist ei leia, võid uue taotluse teha juba mõne aja pärast uuesti.

Võib juhtuda, et renoveerimislaen ei pruugi olla sulle piisav, et katta kõiki kulutusi vajalikke kulutusi. Õnneks on ka teisi võimalusi ja variante, millele mõelda ja mida kaaluda. Renoveerimislaenu alternatiiviks sobivad ka teised laenuliigid, näiteks nagu väikelaen või sisustuslaen. Viimast pakuvad turule mitmed erinevad pangad ja ka laenutingimused on üsnagi erinevad. Tuleb võrrelda intressi, lepingutasu ja muid parameetreid, kõige parema ülevaate annab krediidikulukuse määr.

Renoveerimislaenu alternatiivid

Selleks aga, et saaksid valida parimate tingimustega ja soodsaima laenu, kõrvuta kindlasti erinevaid laenupakkumisi enne lepingu sõlmimist. Vajadusel küsi nõu ja lisainfot spetsialistilt.

Üheks võimalikuks alternatiiviks on ka krediitkaart. Kui sul on juba krediitkaart, saad seda koheselt kasutada ning tagastad laenatu vastavalt oma krediitkaardi tingimustele. Tihti on krediitkaartidel kuni 30 päeva intressivaba, nii et selle aja jooksult tagastatud summalt ei tule maksta intressi. Samas aga, kui kasutad krediitkaardilt suurema summa, mida kohe tagasi ei maksa, on krediitkaartide intressid üsna kõrged ja nii võib laen kalliks kujuneda.

Laenu saab taotleda ainult kindlatel tingimustel. Taotleja peab olema kindlasti Eesti kodanik või võib kas viibida Eestis elamisloa alusel.

Kokkuvõte renoveerimislaenu kohta

Laenu, eriti käendatud laenu ei tohiks kiirustades võtta, eriti kuna lisaks sinule on ühine vastutus ka käendajatel või on tagatiseks kinnisvara, tihtipeale võib selleks olla vanemate kinnisvara. Proovi leida teisi võimalusi ning juhul, kui tõesti vajad kiiresti finantsabi, siis vaata pigem ka väikelaenude poole, mis tagatist tihti ei vajagi. Abiks võib olla isegi kiirlaen või krediidikonto, mis võib kiiremad kulutused katta. Igal juhul mõtle ja kaalu enne kohustuse võtmist kõiki asjaolusid hoolikalt.

Laenu pakuvad nii pangad kui muud krediidiasutused. Pangast võib kinnisvara tagatisel või käendajaga saada soodsama intressiga laenu, samas sellisel juhul tuleb arvestada et käenduse vormistamine ja asjaajamine võib olla oluliselt aeganõudvam. Kreditumi veebilehel saad taotluse täitmisega renoveerimislaenu pakkumisi meie headelt partneritelt. Nii saad pakkumisi mugavalt ühes kohas võrrelda. Taotluse täitmine on üldjuhul tasuta ega kohusta lepingut sõlmima. Endale sobivate tingimustega laenu saad ise pakkujate seast välja valida.

Seotud lehed