Tervise- ja ilulaen

Võrdle tervise- ja ilulaenud kiirelt ja mugavalt kuni 15 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Taotle tervise- ja ilulaen kiirelt ja mugavalt kuni 15 000 €

Kreditumi partnerite tervise- ja ilulaenud on parim viis taodelda laenu erinevate ravi. ja iluteenuste eest tasumiseks. Olgu selleks ilukirurgia, silmade laseroperatsioon, hambaravi või mõni muu tervise- või iluteenus, laen katab selle. Kreditumi partnerite tervise- ja ilulaenu võib taodelda kuni 15 000 € ulatuses. Laenu tingimustega saate kõige mugavamalt tutvuda Kreditumi kodulehel. Taotluse esitamiseks täitke Kreditumi lehel olev vorm ning taotluse vastuse saadame teile esimesel võimalusel.

Terviselaen on mõeldud erinevate terviseteenuste eest tasumiseks. Terviselaenu on mõistlik taodelda siis, kui on lähiajal tarvis teha suur väljaminek erinevate haiguskulude katmiseks. Terviselaenu võib kasutada näiteks hambaravi või mõne kirurgilise teenuse eest tasumiseks. Kreditumi lehel saate võrrelda erinevate laenupakkujate pakkumisi! Võrdlemiseks tuleb vaid täita Kreditumi lehel olev vorm ning oodata tagasisidet. Laenutaotluse esitamine on kõigile tasuta ning see ei kohusta esitajat millekski.

Terviselaen ja ilulaen

Kas olete alati unistanud mõnest iluprotseduurist, aga olete seda alati edasi lükanud, sest see on liiga kallis? Ilulaen aitab teil oma unistused teoks teha! Vormistage laenutaotlus juba täna Kreditumi lehel ning vastame teile 15 minuti jooksul. Laenutaotluse saate vormistada tasuta ning see ei kohusta millekski. Palun tutvuge enne laenu võtmist laenu tingimustega. Laenukalkulaatori leiate Kreditumi kodulehelt. Koos teeme teie unistused teoks, te olete seda väärt!

Ilu- ja terviselaenuga annad oma tervisele uue hingamise ja aitad läbi väikeste muutuste kaasa paremale enesetundele. Tervis on meie kõige kallim vara ning tervisega seonduvaid kulutusi aitavad teil katta Kreditumi partnerite poolt pakutavad ilulaenud ja terviselaenud. Tervise- ja ilulaen on kuni 15000 € suurune käendaja ning tagatiseta taodeldav tarbimislaen, mis on mõeldud erinevateks iluprotseduurideks ja terviseteenusteks. Laenu taotleja saab ise otsustada, milleks seda laenu kasutatakse.

Kuidas leida sobiv tagatiseta tervise- ja ilulaen?

Igal laenu teenusepakkujal on erinevate laenutingimustega ilulaenud ja terviselaenud. Kuidas leida endale sobiv tagatiseta tervise- ja ilulaen? Kreditum on selle protsessi teie jaoks imelihtsaks teinud. Laenukalkulaatorit kasutades näete te ära, mis oleks umbkaudne igakuine tagasimakse suurus ning laenuintress. Samuti saate te väga kiiresti laenupakkumise mitmetelt Kreditumi partneritelt ilma, et peaksite igalt laenupakkujalt eraldi pakkumist taotlema. Teile sobilik laenupakkumine vaid mõne hiirekliki kaugusel!

Sobiva personaalse tervise-ja ilulaenu leidmiseks ei ole sul vaja enam kaugemalt otsida. Oled täiesti õiges kohas! Kreditumi lehel saad võrrelda mitmete Kreditumi partnerite poolt pakutavaid laenupakkumisi. Selleks on sul vaja lihtsalt ära täita taotlus. Taotluse esitamine on kõigile soovijatele tasuta ning laenu taotlemiseks pole sul vaja tagatist ega käendajat. Enam ei ole vaja edasi lükata tervisele tehtavaid kulutusi ning ilu unistusi. Tutvu laenupakkumistega siin!

Tervise- ja ilulaen võrdlus 2021 – Leia soodsaim tagatiseta laen siit

Järgnevas tabelis anname teile võimaluse võrrelda erinevaid tervise-ja ilulaene. See on kõige mugavam viis leida teile personaalselt kõige sobivam laen. Tutvuge meie partnerite pakkumistega järgnevas tabelis. Kui olete leidnud omale sobiva personaalse tervise- ja ilulaenu, suunduge laenutaotluse esitamise aknasse. Enne otsuse langetamist soovitame läbi mõelda ka võimalikud kaasnevad riskid. Tuletame meelde, et laenu võtmine on rahaline kohustus! Laenu võttes soovitame võrrelda erinevaid teenusepakkujaid.

Soodne tervise- ja ilulaen ilma tagatiste ja käendajateta

Tervise- ja ilulaenu taotlemiseks pole vaja otsida tagatist ega käendajat. Tervise- ja ilulaenu taotlemine on imelihtne, selleks on vaja esitada vaid taotlus. Tervise- ja ilulaenu taotlemisel puudub tagatise ja käendaja vajadus. Siiski on tegemist rahalise kohustusega ning soovitame teil alati kaaluda erinevate teenusepakkujate poolt pakutavaid laenupakkumisi. Iga laenupakkumine on tehtud personaalselt teile ning laenu osamaksete arv ning suurus sõltub taodeldavast laenusummast ning laenuperioodist.

Kreditumist taodeldav tervise- ja ilulaen on koostatud personaalselt teile, silmas pidades teie sissetulekut ning krediidiskoori. Meie partnerite poolt pakutavatest laenupakkumistest saab taotleja valida just endale sobiva pakkumise ning tutvuda antud laenu tingimustega. Antud laenu taotlemiseks ei ole vaja ei tagatist ega käendajat, mis teeb selle laenu võtmiseks eriti mugavaks. Siiski palume teil enne laenu võtmist tutvuda lepingus märgitud lisatingimustega ning laenusummale lisanduvate intressidega.

Tervise- ja ilulaen – Milleks seda kasutada?

Oma tervise ja ilu eest tuleb meil kõigil hoolitseda, kuid vahel nõuavad need kulutused suuri väljaminekuid. Tervise- ja ilulaenuga ei ole vaja teil muretseda eesseisvate kulutuste suuruse pärast ning saate täielikult keskenduda oma tervise edendamisele. Terviselaen sobib juhtudel, kui olete planeerimas näiteks silmade laseroperatsiooni või kulukat hammaste ravi. Need mõtted ei pea jääma vaid unistuseks! Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.

Tervise- ja ilulaen kätte 15 minutiga

Tervise- ja ilulaenu ei ole enam vaja oodata 2 tööpäeva. Kreditumi teenust kasutades saate oma taodeldud tervise- ja ilulaenu kätte juba kõigest 15 minutiga. Pärast positiivse vastuse saamist suuname teid laenupakkuja kodulehele. Laenu saate kasutama hakata siis, kui leping on allkirjastatud ning kõik lepingu jõustumiseks vajalikud eeltingimused on täidetud. Kui teil tekib küsimusi või arusaamatusi laenuga seoses, siis soovitame teil konsulteerida laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga.

Tervise- ja ilulaenu taotlemise sammud Kreditumi lehel, kasutades laenukalkulaatorit: 1. Vali taodeldava laenu summa. 2. Sisesta oma vanus, igakuine sissetulek ja muu vajalik informatsioon laenukalkulaatorisse. 3. Nõustu tingimustega ning anna Kreditumile nõusolek laenupakkumiste tegemiseks 4. Sisesta oma e-posti aadress. 5. Salvesta andmed ning oota tulemusi. NB! Enne vajalike andmete sisestamist kuvatakse taotlejale vaid illustratiivne laenupakkumine. Tegelik laenupakkumine sõltub suuresti kliendi personaalsest laenuvõimekusest.

Tervise- ja ilulaen – erinevad laenupakkujad

Tervise- ja ilulaen on laen, mis on mõeldud erinevate tervise ning iluteenuste kulude katmiseks. Seda laenu võib kasutada näiteks tasulise terviseteenuste pakkuja teenuste eest tasumiseks, olgu selleks kas esteetiline kirurgia või mõni keeruline protseduur. Tervise- ja ilulaenu abil saad kasutada mitmeid erinevaid esteetilise kirurgia võimalusi, et sa ei peaks enam kunagi ennast oma kehas halvasti tundma. Samuti võib seda laenu kasutada ka tasulise hambaravi korral.

Tervise- ja ilulaenu pakkujaid on mitmeid. Juba ainuüksi Eestis pakub seda teenust üle 10 teenusepakkuja. Kuidas leida endale sobilik tervise- ja ilulaen? Aitame teil teha selle otsuse, tuues välja meie partnerite parimad pakkumised personaalselt teile. Kui olete endale parima pakkumise leidnud, palume teil kindlasti tutvuda kõikide lepingu tingimustega. Pidage meeles, et laenu võtmine on rahaline kohustus! Erinevaid laenupakkumisi aitab teil võrrelda Kreditum.

Erinevate laenupakkujatega on teil võimalik tutvuda siis, kui olete kätte saanud oma laenutaotluse vastuse. Siis näete te ära kõik ettevõtted, mis on teie tingimustel nõus teile tervise- ja ilulaenu pakkuma. Pärast seda, kui laenu pakkuvad ettevõtted on teada, soovitame tutvuda nende kodulehel kuvatud infoga ning teostada lihtne taustauuring, et oleksite kursis selle ettevõtte laenupakkumistega ning tingimustega. Lisaküsimuste korral võite võtta ühendust otse ettevõttega.

Tervise- ja ilulaen – tingimused laenutaotlejale

Tervise- ja ilulaenu tingimused taotlejale: 1. Taotleja peab olema laenu taotlemise hetkel vähemalt 18. aastane. 2. Taotlejal ei tohi esineda kehtivaid maksehäireid. 3. Taotleja peab olema Eesti Vabariigi kodanik ja/või tema alaline elukoht on Eesti Vabariik. 4. Tagatist ega käendajat pole tervise- ja ilulaenu taotlemiseks vaja esitada. 5. Taotleja peab olema kursis taodeldava laenu tingimustega ning nendega nõustuma. 6. Taotleja on kohustatud laenumakseid sooritama.

Nagu ka iga teine laen, on tervise- ja ilulaen rahaline kohustus. Tervise- ja ilulaenu saab taotleja kasutada erinevate tasuliste meditsiiniteenuste eest tasumiseks, näiteks hambaravi, silmade laseroperatsioon või esteetiline kirurgia. Samuti võib laenu kasutada ka tervise- ja ilutoodete ostmiseks. Rahalise kohustusega kaasnevad erinevad riskid ning me palume kõigil laenutaotlejatel ennast nende riskidega enne laenu taotlemist kurssi viia. Laenu võivad taodelda vaid vähemalt 18. aastased isikud.

Kõige tähtsam ükskõik millist laenu taodeldes on meeles pidada seda, et teil ei tohi esineda kehtivaid maksehäireid. Kehtivad maksehäired on signaaliks laenuandjale, et antud laenutaotleja puhul on võimalik, et laenu osamakseid ei suudeta õigel ajal tagasi maksta ning seetõttu väheneb teie võimalus saada pangalt vajalikku laenu. Lisaks maksehäiretele pööratakse tähelepanu ka teie sissetulekule. Ideaalne oleks, kui laenu tagasimakse ei ületaks 1/3 suurust osa teie palgast.

Mis on Tervise- ja ilulaen?

Hooli oma tervisest ja heaolust! Tervise- ja ilulaen võimaldab sul juba kaua edasi lükatud protseduurid lõpuks ette võtta. Enam ei ole tarvis muretseda eesseisvate ravikulutuste üle. Oled alati unistanud mõne iluteenuse ostmisest või prillivabast elust tänu silmade laseroperatsioonile? Nüüd on sul võimalik oma unistused täide viia, sest tervis on meie suurim vara. Tervise- ja ilulaen annab sulle võimaluse investeerida enda murevabasse tulevikku!

Tee oma tervise ja ilu jaoks õiged valikud ning tutvu erinevate laenupakkumistega Kreditumi lehel. Toome teieni mitmed laenupakkumised Kreditumi partneritelt. Tervise- ja ilulaenu taotlemine on imelihtne. Selleks tuleb teil täita vaid avaldus ning oodata vastust. Kui vastus on positiivne, saate valida endale personaalselt kõige sobivama laenu ning suunduda lepingut allkirjastama. Tervise- ja ilulaenu võib kasutada laenu taotleja poolt vabalt valitud teenuste jaoks.

Tervise- ja ilulaen on kuni 15 000 euro suurune tagatiseta laen, mis võimaldab teil tasuda tasuliste tervise- ning iluteenuste eest ning lisaks sellele võimaldab see teil ka tervise- ja ilutoodete eest tasuda. Tervise ja ilulaen on parim võimalus teha teoks oma unistused. Olgu see silmade laseroperatsioon või kulukas hambaravi. Teie tervis tänab teid selle investeeringu eest ning teie elukvaliteet paraneb! Laenutaotluse saate esitada pärast laenukalkulaatori täitmist.

Tagatiseta tervise- ja ilulaen kuni 15 000 eurot

Tervise-ja ilulaenu taotlemiseks Kreditumis pole vaja otsida tagatist, sest Kreditumi tervise-ja ilulaenu saad taodelda ilma igasuguse tagatiseta. Tagatiseta taodeldava laenu maksimaalseks summaks on kuni 15 000 eurot ning tagasimaksete arv sõltub laenuperioodi pikkusest. Samuti saab laenu taotleja valida ka tagasimaksete suuruse. Ära oota paremat aega, sest sinu tervis on seda investeeringut väärt. Kreditumi tervise- ja ilulaen aitab sul elada muretumat elu, parema tervisega.

Kõik, mida laenu taotleja tegema peab, on Kreditumi lehel laenukalkulaatori ning laenutaotluse täitmine. Kui see on tehtud, tuleb vaid vastust oodata ning kui positiivne vastus on käes, saab laenutaotleja suunduda edasi laenupakkuja kodulehele täpsemate laenutingimustega tutvumiseks ning lepingu lugemisega. Me soovitame alati kõigil laenutaotlejatel laenuleping põhjalikult läbi lugeda ning tutvuda kõigi lisatingimustega, vajadusel soovitame konsulteerida laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga. Laen on samuti rahaline kohustus!

Tervise- ja ilulaenu plussid ja miinused

Nagu ka ükskõik mis laenu võttes tuleb ka tervise- ja ilulaenu taodeldes läbi mõelda kõik võimalikud riskid. Siin on mõned küsimused, millele soovitame mõelda enne laenu taotlemist: 1. Kui suur laenu ma vajan? 2. Mis on minu igakuise tagasimakse võimekus? 3. Mille jaoks ma seda laenu kasutan? 4. Kui suur on laenuga kaasnev intress? 5.Mis on laenulepinguga kaasnevad lisatingimused ning kuidas need minu laenu mõjutavad?

Iga laenu miinuseks saab lugeda laenusummale lisanduvat intressi. Tervise- ja ilulaenu intressiprotsent jääb tavaliselt 12% ja 17% vahemikku ning olenevalt laenupakkujast arvestatakse seda kas laenu jäägilt või laenu kogusummalt. Lisainformatsiooni laenuintresside kohta leiate te laenu pakkuva ettevõtte kodulehelt ja lepingutingimustest. Enne laenu võtmist konsulteerige laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga, et langetada enda jaoks kõige parim valik. Iga laen on rahaline kohustus ning see kohustab teid igakuisetele maksetele.

Tervise- ja ilulaen – alternatiivid ja võimalused

Tervise- ja ilulaenul on ka mitmeid alternatiive. Teil on võimalus Kreditumis taodelda ka kiirlaenu. Kiirlaen on laen, mida tavaliselt iseloomustab lühike makseperiood ja väike laenusumma. Sarnaselt tervise- ja ilulaenule ei pea ka kiirlaenu taodeldes olema teil tagatist ega käendajat. Kiirlaenu saab taodelda kuni 15 000 euroni ning raha laekub teie kontole juba vähem kui tunni jooksul! Tihtipeale jõuab raha teie kontole juba 15 minuti möödudes.

Kuid nagu ka tervise- ja ilulaenuga, palume teil siiski süveneda ka laenutingimustele. Kui olete leidnud meie partnerite poolt pakutavatest laenupakkumistest endale sobiva pakkumise, suuname teid laenupakkuja kodulehele, kus saate nendega laenutaotluse täita. Nende lehel leiab ka detailsemat informatsiooni laenutingimuste kohta. Kui otsustate oma taotlusega siinkohal ka jätkata, peab laenuandja enne laenu kinnitamist läbima teiega isiku tuvastuse. Kui laenutaotlusele antakse positiivne vastus, kantakse summa teie kontole.

Kui avastate, et vajate siiski võrdlemisi väikest tervise- ja ilulaenu (alates 100 eurost), siis olge mureta, sest laenu saab taodelda juba alates sajast eurost! Saadame teile laenupakkumised, mis ühtivad just teie poolt seatud kriteeriumitega. Mõistame, et laen ei pea alati olema üüratult suur ning pakume teile parimat varianti. Tutvu laenupakkumistega täites ära meie laenukalkulaator ning asu lepingut sõlmima juba sulle sobiva panga internetileheküljel.

Tervise- ja ilulaen – makseperiood

Info esimese laenumakse suuruse ja kuupäeva kohta edastatakse laenuvõtjale peale lepingu sõlmimist e-posti teel. Laenu osamakse suurus ja maksekuupäev on kirjas ka laenuvõtja lepingu juures olevas maksegraafikus. Kui teil ei õnnestu vajalikku infot leida, palume teil koheselt kontakteeruda laenu väljastanud ettevõttega. Enne laenu taotlemist palume teil läbi mõelda kõik võimalikud riskid ning konsulteerida laenudele spetsialiseerunud isikuga, et ei tekiks hilisemaid arusaamatusi ning ootamatusi.

Laenutaotlejal on võimalik taodelda nii lühi- kui ka pikaajalist laenu. Tervise- ja ilulaenu saate taodelda 12 kuni 60 kuu pikkuseks perioodiks, kuid lõplik laenuperiood oleneb juba laenupakkuja tingimustest. Palume teil meeles pidada, et pikem laenuperiood ei pruugi alati olla parem. Soovitame jälgida ka igakuiste tagasimaksete suurust ning intressi, mis laenu põhiosale lisatakse. Palume teil alati tutvuda enne laenu võtmist kõigi laenuga kaasnevate tingimustega.

Milleks just tervise- ja ilulaen?

Tervise- ja ilulaen annab teile võimaluse murevabalt tegeleda oma tervise edendamisega ning oma ilu unistuste täitmisega. Laenu taotlemine on väga lihtne. Selleks saate kasutada Kreditumi veebilehel toodud laenu taotlemise blanketti ning pärast selle täitmist peate vaid vastust ootama jääma. Meie teeme ülejäänud. Meie otsime oma partnerite pakutavatest laenupakkumistest välja teile sobivaimad variandid. Ja lisaks sellele pole laenu taotlemiseks vaja tagatist ega ka käendajat!

Tervise- ja ilulaenu on võimalik taodelda ilma käendajata ja tagatiseta, mis teeb sellest ühe atraktiivseima väikelaenu Eestis. Kuna tasuline tervisehoid ning iluteenused on tihtipeale väga kallid, on just see laen parim viis muretult oma tervise edendamisele keskenduda või oma ideaalvälimuse saavutamiseks. Samuti on tervise- ja ilulaenul ka mõistlik intress. Personaalse intressi saab taotleja teada personaalsest laenupakkumisest ning edasiste küsimuste korras palume võtta otse ühendust pangaga.

Tervise- ja ilulaen – kokkuvõte

Tervis on meie kõige kallim vara ning just sellepärast ei tohiks jätta oma terviseprobleemidega tegelemist tagaplaanile, kui see rahaliselt võimalik pole. Terviselaen annab võimaluse murevabalt oma tervisele uus hoog sisse anda ning nautida elu täiel rinnal. Tervise- ja ilulaenu saate ka lisaks tasuliste terviseteenuste eest tasumise kasutada ka erinevate ilu/ ja tervisetoodete soetamiseks. Unistus heast tervisest ning ilust ei pea enam jääma unistuseks!

Pärast positiivse vastuse saamist on teil võimalik valida mitme erineva laenupakkuja vahel. Kõige parema personaalse laenupakkumise valimine võib osutuda küllaltki keeruliseks, eriti kui kõik pakkumised tunduvad atraktiivsed. Kui teil on võimalik igakuiselt maksta tagasi suurem osamakse, siis soovitame teil valida selline tagasimakse graafik, kus on vähem osamakseid. Kuid siiski palume teil meeles pidada, et optimaalseim laenukohustus ei ületa teie igakuisest sissetulekust 1/3 suurust osa.

Tervise- ja ilulaenu taotlemine on imelihtne. Selleks tuleb teil vaid sisestada oma informatsioon Kreditumi lehel kuvatud laenukalkulaatorisse ning anda Kreditumile luba, teha teile laenupakkumisi. Kreditum kogub oma partneritelt kokku mitmed teie kriteeriumitele vastavad laenupakkumised ning edastab need teile koheselt, et saaksite alustada omale sobiva laenupakkumise valimisega. Pärast seda suunatakse teid sobiva laenupakkuja lehele ning saate juba jätkata lepingu allkirjastamisega. Laen kantakse teie pangakontole.