Soodne laen

Võrdle laenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Otsid kõige soodsamat laenu?

Laenupakkumiste võrdlemine võib tihti osutuda keeruliseks ja väsitavaks; tihti võtab juba laenupakkujate leidmine pikalt aega. Kõik soovivad säästa raha, ent suurte erinevustega laenupakkumiste vahel orienteerumine võib olla meeletult ajamahukas. Ka aeg on raha!

Kuidas leida soodne laen ja võrrelda pakkumisi?

Laenupakkumistel võivad olla väga erinevad tingimused ning kindlasti tuleks leida endale just see kõige sobivaim ja soodsaim pakkumine. Odavaimat laenu valides on tarvis arvestada paljude erinevate teguritega. Kaalu pakutavaid intressimäärasid ja kõiki muid väljatoodud tingimusi hoolikalt. Sinu varasemad maksehäired ehk krediidiskoor, ka väljaminekud, sissetulekud ja muud sellised asjaolud ei mõjuta aega, kui kaua kulub laenuandjal sinu laenu rahastamiseks. Sinu laenul võib aga sellisel juhul tihti olla kõrgem krediidi kulukuse määr ja sa ei pruugi seetõttu saada kõrgemat laenusummat. Pea meeles, et on olemas ka lepingutasud ja mitmed muud kulud, mis võivad laenu kallimaks muuta. Endale kõige soodsama laenu sobivaimate laenutingimustega leidmiseks kasuta meie veebilehel leitavad laenukalkulaatorit. Kreditum.ee on loodud selleks, et pakkuda igale laenutaotlejale võimalust võrrelda kõige usaldusväärsemaid laenupakkujaid ja leida selle abil kõige soodsam laen.

Soodne laen ei tähenda tingimata kõige paremat laenupakkumist. Laenuandja võib lubada küll madalat intressi või muid väiksemaid kõrvalkulusid, kuid iga laenuandja peab garanteerima endale, et laenuvõtja oleks ka võimeline tagama laenusumma ja selle kõrvalt saaks laenuandja ise lisa teenida. Eriti tuleks jälgida selliseid tingimusi laenupakkumistel, mida saab taotleda ilma käendaja või tagatiseta. Tüüpiliselt on selliste laenude summad küll väiksemad, ent samas ka tagasimakseperiood selle võrra lühem.

3 head põhjust, miks laenupakkumisi võrrelda

Esimene põhjus, miks peaks võrdlema erinevaid laenupakkumisi, on kindlasti laenuvõtu põhjus. Vahest on selle konkreetse põhjuse tarvis mõnel laenuandjal välja pakkuda spetsiifiline laen nagu näiteks ilukirurgia- või reisilaen. Samas pakuvad osa laenuandjaid ainult ühte tüüpi laene kõikide erinevate laenuvõttude eesmärkideks. Sellisel juhul intress ja muud lisatasud on alati fikseeritud ja ei varieeru vastavalt vajadusele või maksevõimekusele. Kasutades Kreditum.ee laenuvõrdlust ja laenukalkulaatorit, võid vastavalt enda soovidele leida soodsaima laenu kõige sobivama laenupakkuja juurest.

Teine arukas põhjus, miks võrrelda laenupakkumisi, on just laenutingimused. Enamjaolt on peaaegu kõikidel laenuandjatel teatud tingimused, mis kehtivad paljudes finantsasutustes, kuid leidub ka neid tingimusi, mida pakuvad pangast panka erinevad. Laenupuhkused, laenu intressid, muud väiksemad ja suuremad lisatasud ning teised tingimused on laenuandjatel siiski väga erisugused ja tihti on neid ka raskem märgata. Just seetõttu on soodsaima laenu leidmine palju ajamahukam ja keerulisem, kui laenupakkujaid võrrelda iseseisvalt.

Kolmandaks põhjuseks on aeg. Nagu ka eelnevalt mainitud, on erinevate laenuandjate vahel üksinda raske valida just selletõttu, et lugemismaterjali on tohutult palju ja silme eest võib teabe rohkuse tõttu õige kirjuks minna. Ei tasu unustada, et ka sinu aeg on raha, ka sinu aeg on väärtuslik, mistõttu võiksid selle aja kulutada hoopis olulisematele tegevustele. Et leida endale just see soodsaim laen, võib iseseisvalt laenusoovide esitamine erinevatele laenuandjatele võtta palju aega, mida hea meelega veedaks midagi muud tehes. Ka selle probleemi lahendame meie, kuna meie laenuvõrdlusega leiad endale sobivad laenupakkujad kõigest ühe kiire otsinguga, sisestades oma andmed ainult ühe korra.

Tasuta taotlus

Taotluse esitamine laenupakkumiste võrdlemiseks on täiesti tasuta. Täites vaid ühe taotluse võid leida kuni 25 000 eurot soodsama laenu. Laenuteenuste võrdlemisel kasutab Kreditum.ee kriteeriumitena intressi ja laenusummat. Need on kõige tõhusamad tingimused, millega saame objektiivselt võrrelda kõiki laenuandjaid. See annab võimaluse leida soodne laen ja parim pakkumine – säästa nii oma raha kui ka aega!

Kõigepealt küsime vaid sinu meiliaadressi, taotlus ise on tasuta ning ei kohusta sind mitte millekski. Kui leiad meie laenuandjate võrdlustabelist endale meeldiva pakkumise, suuname sind kohe nende veebilehele, et saaksid laenutaotluse ära täita. Nende lehelt leiad ka üksikasjad muude maksetingimuste kohta. Kui otsustad oma taotluse lõpule viia, peab laenuandja enne laenu heakskiitmist sinu isiku kindlaks tegema ja mõnikord läbi viima ka mõned muud kontrollid, et tagada sobivate tingimuste olemasolu. Kui laenuandja sinu taotluse heaks kiidab, jõuab soovitud laenusumma sinu pangakontole mõne minuti jooksul. Sellega oled säästnud korralikult oma väärtusliku aega, raiskamata seda soodsat laenuandjat ja sobivaimat laenupakkumist iseseisvalt otsides. Nõnda võid ära hoida päevi, vahel lausa nädalaid tühja aega vastuseid oodates.

Kui sa ei vasta laenuandja kriteeriumidele või sul on olnud mingil eluhetkel maksehäireid, võidakse sinu laen siiski tagasi lükata. Hea tava on alati enne laenu taotlemist oma krediidiaruannet kontrollida. See annab sulle võimaluse kontrollida oma andmeid, leida vigu ja vältida laenude taotlemist, mis võidakse suure tõenäosusega tagasi lükata. Tagasilükatud taotlus võib teie järgmist laenupakkumist veelgi kahjustada. Selle vältimiseks ei tasu unustada Kreditum.ee laenukalkulaatorit, mille abil leiad, mis summas laenu saamine oleks sinu jaoks täidetav.

Miks võtta laenu?

Laen on kiire ja mugav abikäsi rahaprobleemide katteks ja kuluvad marjaks ära eelkõige ootamatute kulude või kulukate plaanide puhul. Laenusummad varieeruvad paarikümnest eurost kuni tuhandete eurodeni, olles seega paindlikud vastavalt sinu olukorrale. Leia laen 500 eurot, laen 1 000 eurot või mõnes suuremas summas selleks, et lahendada enda probleeme või viia ellu unistusi. Laene leidub peaaegu igaks olukorraks. Muuhulgas on olemas laenud nagu väikelaenud, kiirlaenud, autolaenud, kodulaenud ning ka remondilaenud. Kõige populaarsemateks laenudeks on väike- ja kiirlaenud, sest need on mõeldud olukordadeks, kus on vaja laenu kiiresti kätte saada või tuleb ootamatult ette vajadus suuremad kulud katta. Kõike seda saab tänapäeval teha internetis pankade, ettevõtete või isegi ühisrahastuse platvormide kaudu. Laenu võtmine on muidugi väga suur otsus. Iga laen on erinev, kuid sellega kaasneb alati mingi intress, mille peab ka kindlasti tagasi maksma. Üldiselt on oluline vaadata üle kõik oma sissetulekud ja väljaminekud, sealhulgas võtta arvesse kogu perekonna eelarve ja vajadused.

Milline laen valida?

Laenuturul on palju erinevaid laene ja kõige silmapaistvama laenu lõksu on lihtne astuda, uurimata, milline laen on sinule tegelikult kõige sobivam. Tasub välja mõelda, milline laenutüüp just sinule sobib ja seejärel võrrelda laene selles kategoorias, et saada parim ja soodsaim pakkumine. Laenudel on peale summa, tüübi ja tavatingimuste veel muid omadusi, mida tasub silmas pidada. Laen saab olla käendajaga või käendajata, tagatisega või tagatisega. Samuti leidub ärilaene, kiirlaene, erinevaid isiklikku laadi laene ja isegi sularahas laene. Kõiki erinevaid võimalusi ei jõuagi ära nimetada.

Laenupakkumisi tuleks kindlasti võrrelda vastavalt enda soovidele ja eesmärkidele. Tuleb mõelda, mille jaoks laenu kasutatakse, kui suur võiks olla laenusumma, mis perioodil teostatakse maksed ja paljud muud pisiasjad, mida tuleks alati meeles pidada, kui on soov võtta laenu. Erinevaid pakkumisi ei peaks kindlasti võrdlema näiteks pakutava summa või lihtsalt laenupakkuja järgi. Kõige olulisem on laenu võtmisel seada paika eesmärk ja vajaminev kindel summa selle teostamiseks, misjärel uurida, milline pakkuja võimaldab sellises summas laenu kõige soodsamate tingimustega.

EttevöteSummaIntress aastasPerioodLepingutasu
300 €–
15000 €
8.9 %–
19.9 %
6k–
72k
2%, min 35Taotle siinArrow
Väikelaenu krediidi kulukuse määr on 30,27% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 1000 €, lepinguperiood 24 kuud, tagasimaksete arv 24, fikseeritud intressimäär aastas 19,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 35 €, igakuine haldustasu 1,5 €, igakuine osamakse 52,35 €, krediidi kogusumma 1291,33 € ja tagasimaksete summa 1256,33 €.
50 €–
5000 €
24.00 %1k–
60k
0Taotle siinArrow
Credit24 pakub krediiti Krediidikonto (krediidiliin) limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% (maksimum KKM/max. APR 55,77%) aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.
100 €–
10000 €
9.83 %3k–
60k
5,95%, min 5,95Taotle siinArrow
2 760 € laenamisel 10 aastaks on kuumakse 45,42 €. Krediidi kulukuse määr on 18,1%. 10 aasta jooksul maksad kokku 5 609,71 €, mis hõlmab 1 585,71 € intressi fikseeritud intressimääraga 9,83%, ning 1 104 € haldustasu. 160 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 10 aasta jooksul maksma 2 849,71 €.
30 €–
5000 €
45.297 %3k–
99k
0Taotle siinArrow
Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 55,99 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2490,71 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 45.297 %. Määr on arvestatud eeldusel, et laenulimiit võetakse kasutusele viivitamata ja täies mahus ning makstakse tagasi 12 võrdse tagasimaksena võrdsete ajavahemike järel alates kuu aja möödumisest laenulimiidi kasutusse võtmisest.
500 €–
5000 €
29 %6k–
60k
15Taotle siinArrow
Väikelaenu näidis: 500€ laenamisel 6 kuuks on fikseeritud intressimäär 29%, lepingutasu 15€, igakuine tagasimakse 91,77€, krediidi kulukuse määr 55,56%, laenu tagasimaksete summa 550,62€ ja kogusumma 565,62€. Periood 6 kuud kuni 5 aastat.
100 €–
10000 €
18.0 %3k–
84k
0Taotle siinArrow
Laenates 6 000 eurot viieks aastaks fikseeritud aastase intressimääraga 13% ja kuumaksega 148,52 eurot on krediidi kulukuse määr 20,07%. Kogu laenuperioodi jooksul tagasi makstav summa on 9 116,11 eurot, millest 2 191,11 eurot moodustavad intressimaksed ja 720 eurot laenu haldustasu.
100 €–
5000 €
32.33 %4k–
60k
al 0Taotle siinArrow
Laenunäide: 500 euro laenamisel 18 kuuks fikseeritud intressimääraga 32,33% aastas on krediidi kulukuse määr 55,99% aastas, tagasimaksete summa 694,98 eurot ning makstav kogusumma 694,98 eurot, 18 tagasimakset. Maksimaalne krediidi kulukuse määr 56% aastas. Laenu tagasimaksmise minimaalne periood on 4 kuud ja maksimaalne periood 60 kuud.
200 €–
7500 €
17.9 %1k–
60k
0Taotle siinArrow
700 euro laenamisel tähtajaga 360 päeva, fikseeritud intressimäär 17,89%, krediidi kulukuse määr 32,25%, lepingutasu 35 eurot, tagasimaksete summa 769,68 eurot ja tarbija poolt makstav kogusumma 804,68 eurot.
200 €–
7500 €
17.9 %–
24.91 %
1k–
60k
0Taotle siinArrow
1000 € laenamisel tähtajaga 360 päeva, fikseeritud intressimäär 24,91%, krediidi kulukuse määr 36,27%, lepingutasu 30 €, tagasimaksete summa 1140 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1170 €
100 €–
5000 €
26.85 %–
50.80 %
1k–
72k
Taotle siinArrow
Krediidi kulukuse määr on 26,85%-50,80% aastas. Krediidi kulukuse maksimaalne määr on 50,80 % aastas järgmistel näidistingimustel: laenulimiit 2000 €, krediidi tagasimaksmiseks ja krediidi kogukulu kandmiseks tehtavate maksete kogusumma 2452,75 € (sisaldab lepingutasu 0 €) fikseeritud aastaintress 41.7925 %.
500 €–
25000 €
21 %12k–
72k
Taotle siinArrow
Näiteks laen summas 4500 eurot, tähtajaga 5 aastat, intressiga 1,75%, on krediidi kulukuse määr 23,14%, igakuine laenu tagasimakse 121,74 eurot ning laenu tagasimakse summa kokku 7304,41 eurot.
1000 €–
100000 €
10 %3k–
120k
1%Taotle siinArrow
20 000 euro laenamisel viieks aastaks, 60 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 10% ja lepingutasuga 200 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,95% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 424,94 eurot, laenu tagasimaksete summa 25 496,45 eurot ja laenu kogusumma 25 696,45 eurot.
500 €–
15000 €
7.9 %–
15.9 %
12k–
84k
0Taotle siinArrow
5000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 0€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 18,37%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 453,49€. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest.

Tagatisega ja tagatiseta laenud

Tagatisega laen tähendab seda, et laen on mingi väärtusega tagatud, tihti näiteks kinnisvaraga. Seetõttu on tagatud laenud ka suuremates summades võrreldes tagatiseta laenuga. Tagatised pakuvad laenuandjale laenu andes teatud rahu, sest garanteerib endale tagasimakse, isegi juhuks, kui laenuvõtjal tekib makseprobleeme. Pikemate makseprobleemide korral võetakse laenu katteks laenuvõtjalt tagatis, näiteks autolaenu korral on selleks auto või eluasemelaenu puhul ostetav eluase. Sobiva tagatiseta kõrgema laenu leidmine võib olla suurem väljakutse, kuna pankadele meeldib enda n-ö tagalat kindlustada, mistõttu intressid ning muud tasud võivad erinevates pankades olla isesugused.

Tagatiseta laen on üldjuhul väiksem summa, kuna kindlat garantiid pangale ei anta. Pank on sellevõrra laenu välja andes konservatiivsem. Tagatiseta laenud sobivad paremini ootamatuteks kulutusteks ja ka investeeringuteks, kus laenusummad ei ole väga suured. Seetõttu saab laenutaotleja hakkama ka tagatiseta ja käendajat kaasamata. Tagatiseta laenu pole tegelikult tänapäeval eriti raske leida – peaaegu kõik pangad pakuvad erinevat tüüpi laene, kus tagatist ei nõuta. Laenupakkumisi saab lihtsalt enda pangakonto väljavõtte esitamisel, kus mitte mingit põhjendust laenu võtmiseks pole kellelgi vaja mainida.

Kiirlaen

Kiirlaen on kindlasti üks kõige mugavamaid ja kiiremaid lahendusi eriolukordades. Seda iseloomustab tavaliselt lühike makseperiood ja väike laenusumma. Kiirlaenu laenusumma võib aga ka küündida kuni 25 000 euroni. Selline laen on mõeldud just ootamatuteks väljaminekuteks. Kiirlaenud võivad aidata tasuda autoremondi, ootamatute raviarvete või kolimiskulude eest. Erinevalt teistest laenudest ei pea kiirlaen olema tagatisega või käendajaga ning raha jõuab pangakontole tavaliselt vähem kui tunni aja jooksul peale taotluse täitmist, tihtipeale kõigest 15 minutiga. Tuleb aga meeles pidada, et kiirlaen on rahaline kohustus, mille tingimustega tuleb end hoolikalt kurssi viia. Enne laenupakkumise taotlust mõtle otsus läbi ja konsulteeri vajadusel spetsialistidega.

Samuti on hiljuti populaarsust kogunud natuke teistmoodi kiirlaenude viis – krediidikonto. Teenus on alternatiiviks suurte pankade välja antud krediitkaartidele ja/või arvelduskrediitidele. Teenuse tööpõhimõte baseerub sellel, et laenuandja väljastab tarbija kontole teatud limiidi, mida tarbija saab vajadusel kasutada. Krediidikonto puhul maksustatakse intressidega ainult seda osa rahasummast, mida tarbija on ka tegelikult ära tarbinud. Selle teenuse kasutamine meeldib paljudele klientidele, kui päevakorras on ootamatud rahalised kulud.

Väikelaen

Nõnda nagu nimigi ütleb, on väikelaen kiire lahendus väiksemate rahasummade saamiseks. See on oma olemuselt kõige lihtsam leevendus olukordades, kus rahavajadus tekib ootamatult, ei ole väga suur ja seda saab ka kiiremini tagasi maksta. Peamised märksõnad võrreldes teiste kiiremate ja suuremate laenudega, mille poolest väikelaen eristub, on kiirus, väiksemad summad, lihtsus ja paljud muud nii väiksema kui ka suurema laenu saamisega seotud leebemad tingimused.

Üheks kõige suuremaks erinevuseks teiste laenudega võrreldes saab näiteks välja tuua, et kui kiirlaenusid pangad kahjuks küll ei paku, siis väikelaenusid pakuvad peaaegu kõik laenuandjad. Pankade väikelaenudeks võib siiski nimetada ka nende krediitkaarte, kuna esmapilgul on nii väikelaenu kui ka krediidilaenu tingimused üsna sarnased. Nagu ka enne mainitud, siis peamiseks erinevuses ongi pigem kiirus, summad ja ka makseperioodid, sest tegemist on ikkagi väikelaenu ehk väikese laenuga.

Remondilaen

Remondilaenu saad kasutada mitmeti moel – sisustuse soetamiseks, põrandate ja uste-akende tellimiseks, aga ka paljude väiksemate ostude jaoks. Tegu on tarbimislaenuga, millel on kindel eesmärk. Remondilaen sobib ideaalselt olukorras, kui soovite kodu värskendada ning osta näiteks uut tehnikat või mööbliesemeid. Fotosid remonditavast objektist pangad näha ei soovi ei enne ega ka peale remonti. Küll aga tasub enne iga laenu võtmist hinnata oma maksevõimet ning veenduda, et igakuiste laenumaksete tasumine ei käi üle jõu.

Autolaen

Autolaen sobib endale soovikohase auto soetamiseks. Tegelikult võib kasutada autolaenu mistahes meeldiva mootorsõiduki ostuks, olgu see siis kas mootorratas, mopeed, väikebuss või isegi mootorpaat. Vajadusel saab autolaenu abil finantseerida ka ootamatuid sõiduki remondikulusid. Seda kõike saab tihti teha ilma igasuguse sissemakse või kaskokindlustuse kohustuseta.

Refinantseerimislaen

Alati ei pruugi kõige kiiremini ja lihtsamini vormistatav laen olla tarbijale just kõige kasulikum või soodsam valik. Nagu nimigi ütleb on kiirlaenude puhul peamine eelis kiirus ja seda liiki laenutoodete puhul tuleb kasuks laenutaotluse kärme läbivaatamine ja rahuldamine. Tihti jääb elutähtsate vajaduste katmiseks võetud kiirlaen oma muudelt tingimustelt alla teistele turul pakutavate laenu võimalustele. Sellisteks tingimusteks võib olla laenuintress, lepingutasu, maksetega hilinemise korral ka viivis või koguni leppetrahv. Juhul, kui laen on juba võetud ja hiljem selgub, et pakutud tingimused ei ole sobivad, on võimalik oma esialgse laenpakkuja kasuks tehtud otsuse osas ringi mõelda. Kõige tavalisem on sellistes olukordades kaaluda laenu refinantseerimise võimalusi. Neid võimalusi pakuvad mitmed turul tegutsevad finantsteenuseid pakkuvad ettevõtted. Refinantseerimise otstarbel võivad olla kasutusel ka soodsa intressiprotsendiga tarbimislaenud, mille väljastamise tingimused pole fikseeritud kindla laenu otstarbega.

Iga laenuga kaasnevad erinevad eeldused, kuid tüüpiliselt koosneb laen põhisummast, intressist ja halduskuludest. Refinantseerimislaen aitab kindlasti võita halduskuludes. Liites kokku mitu laenu, mis on võetud samaaegselt või erinevatel perioodidel, on võimalik mitme laenu haldustasu asemel maksta vaid ühe refinantseeritud laenu eest.

Laenudest kokkuvõtvalt

Muidugi on eesootavate kulutuste katmiseks olemas erinevaid viise, näiteks krediitkaardid ja järelmaksud. Neid võiks nimetada lausa laenude alternatiivideks, kuna tingimused ja muud igasugused kokkulepped on nende puhul täiesti erinevad võrreldes tavalise laenuga. Üks aspekt on aga laenudel ning kõikidel mainitud alternatiividel sama ja selleks on intress. Ülejäänud detailid nagu laenusummad, makseperioodid ja muud tingimused võivad suuresti varieeruda erinevatel pankadel, laenuandjatel ja liisinguettevõtetel. Sobiva toimimisviisi leidmisel saame me Kreditum.ee-s sind abistada. Meie lehelt leiab kasulikku informatsiooni igast laenutüübist.
Madala intressiga laenud on üldjuhul kindlasti populaarsemad, sest inimesed soovivad tagasi maksta võimalikult lähedase summa algselt võetud laenule. Kindlasti on ka tähtis asjaolu, et mida pikem on makseperiood, seda väiksem on ka kuumakse, ning ka sellisel juhul on aasta intress tihti palju madalam. See aga ei tähenda, et see vähendaks kogu tagasi makstavat summat, sest väiksem intress ei tähenda loomulikult alati ka väiksemaid kulusid.

Soodsaim laen Eestis meie uuringute järgi on SEB väikelaen. Muidugi tuleb siinkohal jälgida kõikvõimalikke teisi tasusid, mis võib-olla teevad muud laenud siiski intressile vaatamata etemaks. SEB väikelaenu intressimäär on hetkel 9%, kuid näiteks Bigbanki ja TF Banki intressimäär on 9,9% kuid nendel tulevad sisse ka lepingutasud. Intressimäärade kohta tasuks teada ka tõika, et olenemata teistest muutuvatest tingimustest, mis on pigem seotud teie sissetulekuga, on konkreetne intressimäär, millega laenu antakse, pankade puhul erinev.
Credit24 ettevõte pakub väikelaenu kuni 5000 euro suuruses summas ja seda koos intressiga 24% aastas. Makseperioodiks pakuvad nad 3 kuud kuni 5 aastat. Lisaks sellele puuduvad nende laenudel ka igasugused lepingutasud. Küll aga tuleb mainida, et nagu ka paljude teiste pankade ja laenuandjatega, ei saa kahjuks või õnneks maksehäirete korral Credit24 poolt positiivset laenupakkumist.

Kokkuvõte

Pakutavate laenude mitmekesisus on väga lai ning parim laen teiste arvates ei pruugi tegelikult sulle üldse sobilik olla. Erinevad pangad, laenuandjad ja teised ettevõtted, kes pakuvad kõik isesuguseid laene, pakuvad ka erinevaid tingimusi, mis võivad teineteisest üllataval määral erineda. Just meie Kreditum.ee lehelt võid leida selle kõige sobivama ja soodsaima laenu täpselt sinu jaoks ja seda ilma stressi ja ajaraiskamiseta. Võrdleme sinu eest erinevaid laene mitmetelt laenupakkujatelt, kelle hulgast saate valida endale kõige meeldivama. Laen kohe kätte ja ka soodsalt pole võimatu. Soodne laen on vaid hetke kaugusel.