Arvelduslaen

Võrdle arvelduslaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €.
Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Arvelduslaenud

Arvelduslaen kuulub tagatiseta laenude hulka ning on mõeldud eelkõige jooksvate kulutuste mugavaks rahastamiseks. Arvelduslaenu on võimalik kasutada mitmel erineval otstarbel. Laenu summa, mida on võimalik taotleda sõltub nii igakuiste sissetulekute suurusest kui ka üldisest krediidivõimekusest. Arvelduslaen annab hea võimaluse võtta ette plaanid, mis on seni vaid täiendavate finantsvahendite puuduse taha ootama jäänud.

Arvelduslaenu võrdlemine ja valik

Arvelduslaenu taotlemine ei ole üldjuhul ülemäära keeruline aeganõudev ega ka keeruline. Meie abiga on võimalik kiiresti leida häid pakkumisi meie erinevatelt usaldusväärsetelt arvelduslaenu pakkujatelt. Pakume võimalust võrrelda leitud pakkumisi mugavalt ühes keskkonnas. Kui arvelduslaenu kohta loetud teave tekitas huvi, siis on võimalus täita taotlus käesoleval kodulehel ja saada hetkega meie koostööpartnerite pakkumised.

Laenupakkumisi võrreldes jälgi hoolikalt laenu intressi ja selle arvutamise viisi, kindlasti ka krediidikulukuse määra, tagasimakse perioodi ning võimalikke lisakulusid. Nii saad teha endale sobiva valiku arvelduslaenu leidmiseks. Polegi muud vaja kui täida taotlus, võrdle saadud pakkumisi ja leia kiirelt sobivaim laen meiega koostöös. Taotluse enda esitamine portaalis võtab aega vaid mõne minuti – täida vaid üks vorm, kuhu tuleb kanda enda andmed ning seejärel näed meie partnerite laenupakkumisi, mille seast valida endale kõige sobivaimate tingimustega laenu.

Tagatiseta arvelduslaen

Arvelduslaenu on võimalik vastavalt soovile võtta nii tagatisega, kui ka tagatiseta. Viimase oluliseks eeliseks on vara pantimise vajaduse puudumine. Tagatiseta laenu taotledes on võimalik oma soovide kohasel laenu kasutada, laenu taotlemiseks pole vaja teha täiendavaid toiminguid ja arvelduslaen on kohe kasutamiseks valmis. Tagatiseta laenu puhul on väljastatav summa küll väiksem, tagatisega laenust-täpne suurus oleneb taotleja krediidivõimekusest laenu taotlemise hetkel. Sobiva tagatiseta laenu saad valida meie partnerite pakkumiste seast. Tagatiseta laenude võrdlemine on tehtud taotlejale väga mugavaks. Sobiv arvelduslaen on selline, mis võimaldab kõik vajalikud väljaminekud plaanitud tegevusteks katta, kuid mille tagasimaksmine on pingutusteta jõukohane.

Tagatud arvelduslaen

Tagatud arvelduslaenu taotledes pead laenuandjaga eelnevalt kokkuleppe sõlmima, mis on laenuraha kasutamise otstarve. Lisaks võib tekkida kohustus jätta ostetud asjad laenu tagatiseks. Kui tegemist ei ole panditava varaga, tuleb laen tagada, kas olemasoleva kinnisvara või ka sõidukiga. Sellisel juhul tuleb arvestada, et kui ootamatutel põhjusel laenumakseid enam õigeaegselt ei tasuda ei ole võimalik, siis on laenuandjal õigus tagatiseks antud vara endale saada. Tagatud laenud on üldjuhul küll üksjagu soodsama intressiga võrreldes tagatiseta laenudega, kuid kindlasti enam aeganõudvamad, kui tagatiseta laenud. Arvelduslaenud on siiski üldjuhul tagatiseta laenud, kuid vaata täpsemalt iga laenupakkuja lepingu tingimusi ja kui vaja küsi nõu meie spetsialistilt.

Arvelduslaenu otstarve

Arvelduslaenu on soovitatav kasutada suuremate, ootamatult tekkinud ja vältimatute kulutuste tarbeks. Üldiselt võetakse arvelduslaen samadel põhjustel, kui väikelaenu või kiirlaenu. Tavapäraselt ei pea arvelduslaenu taotlemist laenuandjale põhjendama ega laenu otstarvet määrama. Sisuliselt on arvelduslaenu näol tegemist väikelaenuga ning sellele kehtivad väikelaenu tingimused ja intressid, mis on tavapärasest kiirlaenust või väikelaenust paindlikumad ja väiksemad. Tegemist on hea pakkumisega Eesti laenuturul ning tasub lähemat uurimist, kui leiad, et see vastab sinu vajadustele.

Arvelduslaenu eelised

Arvelduslaen ei ole kiirlaen ja pakutav laenusumma sarnaneb väikelaenu tootega. Sarnaneb ta kiirlaenuga vaid laenusaamise lihtsa protsessi ja raha laekumise kiiruse tõttu. Arvelduslaenu taotlemine on lihtsam kui väikelaenu. Laenu väljastajale ei ole vaja teatada laenu otstarvet, piisab soovitud summa teatamisest. Limiiti võib hiljem vastavalt vajadusele, kas suurendada või vähendada.

Parim arvelduslaen on võimalik leida meie kaudu

Anname oma kodulehel ülevaate arvelduslaenude võimalustest Eestis. Meie kodulehe abil leiad mitmete laenupakkujate pakkumised ja laenutingimused mugavalt ühest kohast. Pane tähele, et kodulehel toodud võrdlevate andmete tabelis olevad arvutused põhinevad laenuandja veebilehelt võetud avalikul teabel. Konkreetsed laenutingimused on aga üldjuhul siiski personaalsed. Eelöeldu tähendab, et kui sa soovid täpselt teada, millistel tingimustel sulle võimalik laenu pakkuda, siis tuleb teha vaid taotlus Kreditumi veebilehel ja saad kiiresti pakkumised meie partneritelt. Enne lepingu sõlmimist võrdle siiski kõiki tingimusi hoolikalt, vajadusel küsi palun nõu ja infot lisaks meie spetsialistilt.

Arvelduslaen – kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib lühidalt öelda, et arvelduslaen jääb oma olemuselt tarbimislaenuks, mida on võimalik kiirelt ja mugavalt taotleda. Mugavamalt kui teisi analoogseid laenutooteid. Laenatava summa intress jääb erinevate laenude võrdluses keskmiseks. Nii on arvelduslaen tavapäraselt suurema intressiga kui näiteks kodulaen, kuid siiski oluliselt väiksema intressiga kui kiirlaenud. Üldjuhul arvelduslaenu väljastamiseks ei ole nõutav täiendav tagatis või käendajat, mis muudab asjaajamise mugavalt kiireks. Just see on arvelduslaenu oluliseks eeliseks. Arvelduslaenu pakkujaid on aga turul üksjagu, seepärast hinda võimalusel põhjalikult erinevate laenupakkujate tingimusi enne lepingu sõlmimist.

Arvelduslaenuvõtmist tasub kaaluda juhul, kui tekib ootamatuid väljaminekuid, mille tegemata jätmine segab oluliselt sinu igapäevaelu. Hinda hoolega meie kodulehel saada olevaid erinevaid pakkumisi, et valida välja endale parimate tingimustega ja jõukohane laen.