Hambaravi laen

Võrdle laene kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €.
Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Hambaravi laen – leia omale parim

Kas su jaoks on hambaarstil käigud olnud alati kallimad kui ette kujutad? Sul on vaja hambaid ravida, kuid napib vabaraha, millega hambaarsti külastada? Meie Kreditumis oleme sulle kokku kogunud väikese tutvustava osa hambaravi laenust ja sellega kaasnevast. Hakkame pihta!

Mis on hambaravi laen ja kust seda soetada?

Nagu nimigi ütleb on hambaravi laen mõeldud hambaraviks, kui soovid oma kaunist naeratust edaspidigi teistele näidata. Alati kui sind kimbutab hamba valu, aga puudub see üsna korralik summa, millega arsti külastama minna, siis hambaravi laen aitab sind alati. Laenuga võid külastada kõiki hambaarste ning saada omale kaunid hambad ja nendega kaasneva naeratuse.

Hambaravi laen – kust ma selle leian?

Kahjuks ei saa ükski meist ette teada, millal on vaja kiirustada hambaarsti kabinetti, kui oma kikusid regulaarselt ei kontrollita. Nii tekib ka ükshetk see ootamatu olukord, kui vajad vabaraha, et oma hambad korda teha, kuid kust sa selle leiad, kui käes on kuulõpp ning palgapäevani on alles pikk maa minna? Sinu käeulatuses on erinevad pangad ja hambakliinikud, kes pakuvad kauni naeratuse tagasi saamiseks ja valu kaotamiseks võimalusi maksta järelmaksuga või taotleda spetsiaalne laen hammaste jaoks.

Me teame kõik, et oma hammaste hoolitsemiseks ei piisa vaid suuveest, maitsvast hambapastast ja harjast. Selleks, et saaksid olla oma hammaste tervises kindel ja ootamatusi ei tekiks, tuleb käia pidevalt vähemalt kord aastas oma hambaid kontrollimas. Ning mis selleks vaja on? Loomulikult on vaja krõbisevat, mis tuleb töötegijale tasuks anda.

Hambaraviks pakuvad laene erinevad pangad alates 100€. Põhilised pangad, kes pakuvad laenu oma tervise heaks on LHV, Swedbank. Neile juurde saab liigitada ka ühe meditsiinilise finantseerimise ettevõtte, milleks on MediCredit. Antud ettevõtte väljastab sulle sinu soovidele vastu tulles laenu kuni 6000€-ni. Kui tunned, et sinu jaoks on oluline, et tervis oleks korras ning hambad terved, siis külastada pankasid või spetsiaalset ettevõtet, kes on võimeline sulle laenu väljastama.

Kui lihtne on leida laenu hambaraviks?

Hammaste raviks on vaja piisavalt vabaraha, et käia aastas korra või vajadusel rohkemgi oma hambaid kontrollimas ja parandamas. Kui suudad neid hoida tervena, siis hambaraviks piisab sellest osast, mis sul juba olemas on. Mis juhtub siis, kui arste on vaja külastada tihedamini kui tavaliselt, aga puudub piisav rahasumma?

Vastus sellele, kas hambaravi laenu on lihtne leida – jah. Tänapäeval pakub iga pank ja mõnigi hambaravi asutus järelmaksu võimalust või laenu. Selleks, et saaksid leida omale sobiva laenu hambaraviks, võrdle erinevaid pankasid ning teenuseid. Oluline on jälgida ja lugeda läbi ka erinevad lepingutingimused ja üleüldised laenutingimused. Kui pangast laenu leidmine on liigselt keeruline või aeganõudev, siis MediCredit ja Molaar Hambaravi pakuvad samuti võimalust oma hambad korda saada, kuid järelmaksuga. Nende kahe puhul pead olema hoolikas ning jälgima, milliseid nõudmisi esitatakse, et saaksid järelmaksu taotleda.

Miks valida hammaste raviks laen?

Kui me teame, mis põhjustab meie hammaste halba seisundit, siis miks me ei oska arvata, mis põhjusel eelistatakse võtta hambaraviks laenu? Miks harrastavad järjest rohkem inimesed olla laenude küüsis? Kuna hambaravi on iseenesest üks kallimaid terviseprotseduure terves riigis, siis hambaravi laenu võtmine ei ole patt. Jah, sa ju pesed hambaid regulaarselt ning võimalusel käid arstivisiidil, aga nii mõnelgi võib olla suuhügieeniga rohkem probleeme kui arvata võib.

Nende jaoks on laen ainuõige ja parim valik, et saada korda oma hammaste tervis, kui on vaja käia rohkem kui kaks korda arsti juures. Tuleb ka meeles pidada, et meie kõigi hambad on erinevad. Mitte kellelgi ei ole identseid hambaid, seega on ka probleemid ja põhjused, miks külastatakse arsti erinevad. Mõnel inimesel on hammaste kasv olnud traagiline, mis tõttu kasvavad hambad viltu või on muu probleem. Neile on vajalik klambrid ja breketid, mis peaksid neid aitama.

Kõik need protseduurid ja teenused võtavad raha. Just need on põhjused, miks inimesed peavad või soovivad võtta laenu. Nende peamiseks eesmärgiks on saada korda või vähemalt heale järjele kõik oma hambad, mis veel vastu peavad. Mida rohkem oma hammastele probleeme tekitada ja aega edasi lükata, seda kallimaks kujuneb sinu tervise ravi. Nii on vajalik leida endale ka laen, mis aitaks tagasi joonele. Vot see on põhjus, miks on inimene oma hammaste raviks laenu võtab.

Kas hambaid saab hoida tervena vaid laenuga?

Kindlasti on vastus ei. Nii mõnigi meist teab, et hammaste tervis on väga olulisel kohal. Paljud käivad iga aasta spetsiaalses kontrollis ja lasevad oma igemeid, hambaid jms puhastada või tervendada. Osad aga on kavalad ning teavad, et ka koduseinte vahel on võimalik saavutada suurepärane suuhügieen.

Iga üks meist teab, et suuhügieen on oluline ja kuidas toimub sellega kaasnevad tegevused, kuid kordame üle. Nii saad olla kindel, et vajadus hambaraviks laenu võtta on väga väikene.

  • Hambaid tuleb pesta/harjata kaks korda päevas – hommikul ja õhtul.
  • Hammaste vahel olevad vahed – kasutage regulaarset hambaniiti.
  • Pärast igat hambapesu loputa suud veel spetsiaalse suuveega (leiad neid vabalt igast suuremast toidupoest).
  • Hambaarste külasta vähemalt korra aastas (pea ka meeles, et sinu hambaravihüvitis ühes aastas on 40€, kui oled töötaja või kooliõpilane, kuni 19-aastane k.a tasuta visiidid).
  • Proovi vähendada või loobu suhkrust ja maiustustest.
  • Leia omale õige hambapasta.

Need on punktid, mille järgides saad olla kindel. Kui neid jälgid, piisab sul oma vabarahast, millega arste külastada. Kui hambad on terved, on terve ka sinu suuhügieen.

Kokkuvõte: terved hambad – terve inimene

Eespool rääkisime pikalt, kuidas oma hambaid tervene hoida. Need on ka ainuõiged võimalused ravida oma hambaid või hoida suuhügieen koduste võimalustega korras. Kui sinu jaoks on hambaravi saamine raskendatud, sest arstile pääsemiseks napib finantsi või on sinu jaoks hirm arsti ees suur, siis võib abiks olla spetsiaalne hambaravi laen, mis on nagu tervise- ja ilulaen.

Selleks, et saada laenu pead olema kursis erinevate võimaluste ja teenustega, mida riik pakub ning mida on võimalik leida internetisaaduste keskelt. Erinevate pankade lepingutingimused ja laenutingimused on erinevad, mõni pakub suuremas summas laenu teine jällegi teatud summas teatud ajaks. Kui pankadega suhtlemine on sinu jaoks liig, võid otse hambaarstidelt uurida, kas pakutakse järelmaksu võimalust või mõnda spetsiaalselt laenu. MediCredit ja Molaar Hambaravi on kaks võimalikku kandidaati, kelle poole pöörduda võid.

Kui hoolid oma hammaste tervisest, siis jälgi kõige kergemaid nippe ja viise, et koduseinte vahel oma hügieeni korras hoida. Pese, loputa, kasuta hambaniiti. Kui suudad ise oma hambaid tervene hoida, piirdub hambaarsti külaskäik vaid kontrolliga. Terved hambad, terve inimene!