Laen 10 000 eurot

Võrdle laenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Laenud kuni 10 000€

Soovid võtta kuni 10 000€ suurust laenu? Kreditumi lehel saad sa esitada laenutaotluse lihtsasti ja kiiresti. Leia üles Kreditumi laenukalkulaator ning sisesta sinna vajalikud andmed. Seejärel jääb sul üle vaid oodata Kreditumi partnerite tehtud personaalseid laenupakkumisi. Laenuavalduse täitmine on kõigile soovijatele tasuta ning ei kohusta millekski! Pärast laenukalkulaatori täitmist ja taotluse esitamist hakkavad Kreditumi partnerid sinu sisestatud info põhjal sinu personaalset laenupakkumist koostama. Personaalsed laenupakkumised laekuvad sulle juba taotluse esitamise päeval!

Kui oled personaalsed laenupakkumised kätte saanud on aeg neid võrdlema hakata. Selleks tuleb vaadata mitmeid erinevaid faktoreid. Näiteks, kui kõrge on selle laenu intressimäär? Kas selle laenuga tuleb maksta ka lepingutasu? Kas selle laenuga kaasneb ka teisi lisakulutusi? Kõik need küsimused aitavad sul leida endale sobivaima laenupakkumise. Laenupakkumisi võrreldes soovitame ka pöörata tähelepanu nende laenupakkumiste krediidi kulukuse määra. Krediidi kulukuse määr näitab, kui palju just see laen sulle aastas maksma läheb.

Laena kuni 10 000 € kodust lahkumata

Kreditumi lehel on sul võimalik oma laenutaotlus esitada ilma kodust lahkumata. Kõik, mis sa tegema pead on täita ära Kreditumi lehel olev laenukalkulaator ning jääda ootama personaalseid laenupakkumisi Kreditumi valitud partneritelt. Enam ei pea laenupakkumist ootama mitu tööpäeva, sest Kreditumi lehel saad sa personaalsed laenupakkumised juba mõne minutiga. Ja kui sobiv laenupakkumine on välja valitud, võid sa suunduda laenupakkuja kodulehele lepingut sõlmima. Peale edukat lepingu sõlmimist kantakse raha otse laenutaotleja kontole.

Läbi Kreditumi on teil võimalik taotleda nii väikelaenu, autolaenu, ilulaenu kui ka kiirlaenu. Endale sobiva laenupakkumise leiab igaüks. Tutvu Kreditumi laialdase laenupakkumiste valikuga ning esita avaldus juba täna! Laenuavalduse esitamine on kõigile tasuta ning see ei kohusta esitajat millekski. Avalduse esitamiseks täida ära laenukalkulaator ning jää laenutaotluse vastuseid ootama. Tuletame meelde, et laenu, nii väikese kui ka suure, võtmine on finantskohustus. Enne laenu võtmist palume teil tutvuda lepingutingimustega ning vajadusel konsulteerida laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga.

Võrdle erinevaid kuni 10000€ laene kiirelt ja mugavalt

Kreditum on loonud väga mugava võimaluse kõigil soovijatel võrrelda erinevaid laene. Olgu need kodulaenud, autolaenud või kasvõi väikelaenud. Laenupakkumisi saad võrrelda täites ära Kreditumi lehel toodud laenukalkulaator ning täites ära kõik vajaminevad väljad. Laenukalkulaatori täitmine võtab maksimaalselt 3 minutit. Kui oled laenukalkulaatorisse kõik andmed sisestanud jääb üle vaid Kreditumi partnerite pakkumisi oodata. Pakkumised tehakse personaalselt sinu sisestatud info põhjal ning pakkumised saadetakse sulle pärast sisestatud info läbitöötlemist.

Kui oled oma positiivsed laenupakkumised kätte saanud on aeg neid võrdlema hakata. Järgmises artiklis tutvustame sulle veidi erinevaid laenude võrdlemise viise, et sul oleks lihtsam teha parim valik laenu võttes. Laenude võrdlemine on väga tähtis osa laenu võtmise protsessis. Laene võrreldes saad valida just endale sobivaima ja soodsaima laenupakkumise. Laene võrdlema hakates soovitame uurida erinevaid laenude võrdlemise aluseid ning vajadusel konsulteerida laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga. Kui tekib küsimusi, kontakteeru otse pangaga.

EttevöteSummaIntress aastasPerioodLepingutasu
300 €–
15000 €
8.9 %–
19.9 %
6k–
72k
2%, min 35Taotle siinArrow
Väikelaenu krediidi kulukuse määr on 30,27% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 1000 €, lepinguperiood 24 kuud, tagasimaksete arv 24, fikseeritud intressimäär aastas 19,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 35 €, igakuine haldustasu 1,5 €, igakuine osamakse 52,35 €, krediidi kogusumma 1291,33 € ja tagasimaksete summa 1256,33 €.
100 €–
10000 €
9.83 %3k–
60k
5,95%, min 5,95Taotle siinArrow
2 760 € laenamisel 10 aastaks on kuumakse 45,42 €. Krediidi kulukuse määr on 18,1%. 10 aasta jooksul maksad kokku 5 609,71 €, mis hõlmab 1 585,71 € intressi fikseeritud intressimääraga 9,83%, ning 1 104 € haldustasu. 160 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 10 aasta jooksul maksma 2 849,71 €.
100 €–
10000 €
18.0 %3k–
84k
0Taotle siinArrow
Laenates 6 000 eurot viieks aastaks fikseeritud aastase intressimääraga 13% ja kuumaksega 148,52 eurot on krediidi kulukuse määr 20,07%. Kogu laenuperioodi jooksul tagasi makstav summa on 9 116,11 eurot, millest 2 191,11 eurot moodustavad intressimaksed ja 720 eurot laenu haldustasu.
500 €–
25000 €
21 %12k–
72k
Taotle siinArrow
Näiteks laen summas 4500 eurot, tähtajaga 5 aastat, intressiga 1,75%, on krediidi kulukuse määr 23,14%, igakuine laenu tagasimakse 121,74 eurot ning laenu tagasimakse summa kokku 7304,41 eurot.
1000 €–
100000 €
10 %3k–
120k
1%Taotle siinArrow
20 000 euro laenamisel viieks aastaks, 60 igakuise annuiteetmaksega, fikseeritud intressimääraga 10% ja lepingutasuga 200 eurot, on krediidi kulukuse määr 10,95% (ei sisalda hüpoteegi seadmisega ja kindlustamisega seotud kulusid), igakuine laenumakse 424,94 eurot, laenu tagasimaksete summa 25 496,45 eurot ja laenu kogusumma 25 696,45 eurot.
500 €–
15000 €
7.9 %–
15.9 %
12k–
84k
0Taotle siinArrow
5000€ laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 15,9%, lepingutasuga 0€ ja igakuise laenuhaldustasuga 2,9€ on krediidi kulukuse määr 18,37%, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa 7 453,49€. Personaalne pakkumine sõltub kliendi krediidivõimekusest.

Laenuvõrdlus – mille põhjal võrrelda erinevaid laenupakkumisi?

Mis on selle laenupakkumise krediidi kulukuse määr? Krediidi kulukuse määr ehk KKM näitab kui kulukas see laen laenuvõtja jaoks on. Lihtsamalt öeldes saab läbi krediidi kulukuse määra arvutamise teada, kui palju see laen tegelikult aastas maksab. Krediidi kulukuse määra arvutades on arvesse võetud laenusumma, intressid, lepingutasud, laenuperiood ning muud laenu väljastamisega seotud kulud mida algul ei oskagi vaadata. Mis on selle laenupakkumise tingimused? Enne laenu võtmist tuleb kindlasti lugeda selle laenu laenutingimusi.

Enne laenulepingu sõlmimist soovitame kindlasti läbi lugeda kõik lepingutingimused. Näiteks võiks laenuvõtja uurida, millised on laenu varasema tagasimakse tingimused ning millised on maksepuhkuse võimalused. Tihtipeale võib laenupakkujal olla ka sooduskampaaniaid, mille raames esmakordne laenaja soodustusi saab. Kuid isegi kampaaniate raames soovitame kindlasti läbi lugeda lepingutingimused, sest ka siis võib esineda peidetud kulusid, mis krediidi kulukuse määra oluliselt tõstaksid. Kui teil tekib lisaküsimusi, siis soovitame konsulteerida laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga või otse laenu pakkuva ettevõttega.

Kuidas leida sobiv tagatiseta laen kuni 10000€?

Mis on tagatiseta laen? Kuidas leida endale kõige paindlikum laenupakkumine? Alati ei pea laenu võttes kinnisvara tagatiseks panema. Kreditumis laenutaotlust esitades saad esitada laenutaotluse ka tagatiseta väikelaenule. Tagatiseta väikelaenu saate te taotleda 500 kuni 10 000 euro suurusele summale ning kuni viie aasta pikkusele perioodile. Kui sul pole võimalik oma kinnisvara tagatiseks panna ning autot ei taha ka tagatiseks anda on võimalus võtta tagatiseta laen. Tagatiseta laen sobib nii väiksemateks ostudeks kui suuremateks väljaminekuteks.

Kas teadsid, et tagatiseta laen on reeglina riskivabam kui tagatisega laen? Tagatiseta laenu intressimäär võib küll mõne protsendi võrra kõrgem olla, aga selle arvelt ei pea sa muretsema, et laenu maksmata jättes tõstetakse sind su kodust välja või võetakse sul auto käest. Lisaks kõigele sellele on tagatiseta laenu kättesaamine kordades kiirem protsess kui hüpoteeklaenu kätte saamine. Tagatiseta laenu saad sa taotleda internetis, ilma notarit külastamata. Tagatisega laenu hüpoteegi seadmiseks tuleb aga notari juurde minna.

Laena 10 000 € ilma tagatiste ja käendajateta

Lisaks sellele, et läbi Kreditumi saad kuni 10 000 € suurust laenu taotleda ilma tagatiseta, saad seda teha ka ilma käendajateta. Tagatiseta ning käendajata laen sobib kõige paremini neile, kellel pole oma kinnisvara, sõiduautot või väärtesemeid, mida laenu hüpoteegiks panna. Samuti ei ole tarvis ka käendajat ning laenu võtmise protsess on selle pärast kiirem ning paindlikum. Millised on tingimused tagatiseta ning käendajata laenule?

-Enamik pankadest väljastab tagatiseta laenu vaid üle 25 eluaastastele isikutele.
-Kui aga on soov võtta kiirlaenu, siis seda väljastatakse vähemalt 19 aastastele isikutele.
-Tihtipeale on pangad seadnud ka laenuvõtmise vanuse ülempiiri, milleks on 70 eluaastat.
-Laenu taotleja peab olema Eesti Vabariigi alalise sissekirjutusega.
-Lisaks sellele ei tohi laenu taotlejal esineda maksehäireid. Ka maksehäiretega on võimalik laenu saada, aga see on raskendatud.
-Laenu taotlejal peab olema piisav igakuine sissetulek. See tingimus on igal pangal erinev ning laenupakkumiste võtmise käigus soovitame uurida selle kohta pankade kodulehtedelt.

10 000 € laen kohe kätte 15 minutiga

Kreditumi portaalis laenutaotluse esitamine on väga lihtne. Selleks on sul vaja vaid ära täita laenukalkulaator vajamineva informatsiooniga ning see ära esitada. Siinkohal mainime ka, et laenutaotluse esitamine on kõigile soovijatele tasuta ning see ei kohusta millekski. Laenukalkulaatori täitmine võtab vaid 3 minutit ning sealt näed ka umbkaudset igakuist laenu tagastussummat. Sul tuleb sisestada soovitav laenu summa ning laenuperioodi pikkus. Kui laenutaotlus esitada jääb sul üle vaid Kreditumi partnerite personaalseid laenupakkumisi oodata.

Laenupakkumised jõuavad sinuni sama päeva jooksul ning laenutaotlusi võid esitada täpselt nii mitu korda, kui tahad. Laenutaotlused vaadatakse päeva jooksul üle ning laenu taotlejaga võetakse personaalselt ühendust. Laenu taotleja võib laenupakkumised kätte saada juba 15 minutiga. Pärast seda sammu on aeg hakata saadud laenupakkumisi võrdlema. Seda soovitame teha nende punktide järgi, mis me oleme eelnevates artiklites välja toonud. Erinevaid laenupakkumisi võrreldes saate te valida just endal personaalselt. kõige sobivaima pakkumise.

Ideid, milleks 10 000 € laenu kasutada

Laenu võtmise eesmärk on tavaliselt välja aidata olukorras, kus pole koheselt vahendeid väljamineku jaoks. Olgu see kas arstiabi või mõni ootamatu suurem väljaminek. Alati on võimalus ka ise aega koguda, aga paljude inimeste jaoks on see raskendatud ning võtaks meeletult kaua aega. Selles artiklis oleme toonud paar näidet olukordadest, kus pangalaen võib kasuks tulla.

– Pea ära unistuste pulmad. Pulmad on kallis lõbu, seda teavad kõik ning tihtipeale pöördutakse laenu võtma, et see unistus teoks teha.
– Kodu remont. Kodu on meie kõigi kalleim vara. Kui kodu vajab remonti, siis ka selleks on mugavaim laenu võtta. See aitab remondi ühe korraga ära teha ilma, et ükski tegevus raha puuduse taha ei takerduks. Juhul, kui vajad laenu selleks, siis võid kodu remondi laenuga säästa arvestatava summa, kuna intressid on tihtipeale väiksemad kui teistel pakutavatel laenudel.
– Unistuste auto ost. Oled unistanud vägevast autost? Autolaenuga on see unistus nüüd palju lähemal, kui sa arvatagi oskad.

10 000 € laenu võtmine miinimumpalgaga

Laenu võtmiseks ei pea alati olema ette näidata eriliselt suur palganumber. Vajaminevat laenu võib tihtipeale taotleda miinimumpalgaga. Miinimumpalga all peetakse silmas elatusmiinimumi, mis on Eesti praegu 725 eurot. Miinimumpalka saab Eestis üsna suur hulk inimesi. Miinimumpalgaga laenu taotlemise teema ei puuduta vaid neid inimesi, kes saavad igakuiselt miinimumpalka, aga ka neid kelle konto on näiteks arestitud. Seda seetõttu, et konto arestimisel võidakse kinni pidada vaid see osa sissetulekust mis jääb üle miinimumpalga piiri.

Kuid siiski juhtub elus ette olukordi, kus ka väga väikese sissetuleku juures on vaja võtta laenu. Olgu see kasvõi mõni etteaimamatu juhtum, mis vajab kiiresti suurt rahalist väljaminekut. Sellisel juhul on tähtis valida omale jõukohane laen, mille igakuise tagasimakse suurus ei ületaks 40% palgast. Kui tunned, et laenu võtmine on ainuke võimalus, soovitame kindlasti teha eeltööd enne laenulepingu sõlmimist. Seda sellepärast, et nii saad valida omale kõige soodsaima laenu, mille tagasimaksmisega raskusi ei teki.