Võrdle laenupakkumisi

Võrdle laenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Parimad laenupakkumised – kuidas leida ja valida endale sobiv laen?

Leia Kreditumiga sobivaim laen – Kreditum.ee on loodud selleks, et pakkuda laenutaotlejale kõige usaldusväärsemaid laenupakkujate laenupakkumisi. Võrdleme kiirlaene, väikelaene, autolaene jm. Laenuteenuste võrdlemise peamised kriteeriumid on intress ja laenusumma. Need on kõige tõhusamad tingimused, millega saame ühtmoodi võrrelda ka kõiki laenuandjaid.

Välja toodud andmed pärinevad näidetest, mis on toodud laenuandjate enda veebisaitidel või tegevuskavades. Kaaluge intressimäärasid ja muid kirjeldatud tingimusi. Teie krediidiskoor, st kunagised maksehäired, sissetulekud, väljaminekud ja muud asjaolud, ei mõjuta seda, kui kaua kulub laenuandjal teie laenu rahastamiseks, kuid teie laenul võib olla kõrge krediidikulude regulatsioon ja te ei saa suuremat laenusummat . Selleks, et leida endale sobivaim laen ja ka laenutingimused, leiate meie veebisaidilt ka laenukalkulaatori ja ka laenude võrdlustabelid.

Kui olete meie laenuandjate võrdlustabelist leidnud teile sobiva laenuandja, suuname teid nende veebisaidile, et saaksite nende laenutaotluse täita. Nende leht sisaldab ka üksikasju muude maksetingimuste kohta. Kui otsustate oma taotlusega siin edasi tegeleda, peab laenuandja enne laenu heakskiitmist teid identifitseerima ja võimaluse korral läbi viima mõned muud kontrollid, et tagada teile sobivate tingimuste olemasolu. Kui ka laenuandja teie taotluse heaks kiidab, jõuab soovitud laenusumma teie pangakontole mõne minuti jooksul.

Parimad laenupakkumised Eestis

Meie parimate laenuandjate võrdluskaartide võrdlus laenukulu määramiseks määrab laenukulud, kuna see on ainus objektiivne näitaja, mis võib laenuandjate laenupakkumistest ühtlaselt erineda. Krediidikulukuse määr on universaalne näitaja, kuna see võtab vastu kõik kulud, põhiosa, lepingud ja muud võimalikud laenuga seotud tasud tarbijale. Mitme laenuandja eelkvalifitseerumisel saate võrrelda intressimäärasid, laenuvõimalusi ja muid lisaolusi. Meie laenuandjatega kvalifitseerudes ei mõjuta see teie laenupakkumiste tulemusi.

Mis on laen?

Laen on abikäsi, kui vajate lisaraha ootamatute kulutuste või laenu vajava plaani katteks. Laenu võtmine on aga väga suur otsus. Iga laen on erinev, kuid iga laenuga kaasneb intress ja selle peab ka muidugi tagasi maksma. Üldiselt on oluline vaadata üle kõik oma sissetulekud ja kulud, sealhulgas kogu pere eelarve.

Laenud on erinevad, peaaegu igaks olukorraks. Seal on väikelaen, kiirlaen, autolaen, kodulaen, remondilaen jne Kõige populaarsemad laenud on võimalikud väike- ja kiirlaenud, sest need on mõeldud ootamatute kulude katmiseks või kui teil on vaja laenu kiiremini saada. Ka krediidikonto on kogunud viimastel aastatel populaarsust. See teenus on alternatiiv tuntud pankade krediitkaartidele ja / või arvelduskrediitidele. Teenuse põhimõte on see, et laenuandja väljastab tarbija kontole tehtud limiidi, mida saab vajadusel kasutada. Krediidikonto puhul maksustatakse intressidega ainult seda osa rahasummast, mida tarbija on ka tegelikult ära tarbinud. Selline teenus meeldib paljudele tarbijatele, kelle päevakorras on ootamatud rahalised kulud.

Tagatud või tagatiseta laen

Laenupakkumised on kõik muidugi väga erinevad, kuid lisaks sellele jagunevad laenud ka kaheks, ehk tagatiseta ja tagatud laenudeks. Pangad nõuavad suuremate laenude taotlemisel ka tagatist. See tähendab, et kui maksmise ajal peaks tekkima makseraskused, on pangal või ettevõttel õigus realiseerida laenu katmiseks ka märgitud tagatis. Tagatiseta laenud sobivad nii ootamatuteks kulutusteks kui ka investeeringuteks. Igasugused tagatiseta laenud on üldiselt väiksemad, kuid nende eeliseks on see, et saate sageli võimalik laenu, mis on hea võimalus ootamatute kulude katmiseks.

Laenu taotlemine

Laenu taotlemine on lihtne, üsna mugav ja kiire ning sobiva laenu leidmine meie kaudu on veelgi parem. Loomulikult on vaja läbi viia ka mõningane identifitseerimine laenuandjaga. Mõne laenuandja puhul saab identifitseerimisprotsessi teha video kaudu, mis on teatud eesmärkidel, näiteks koroonaviiruse ajal eriti lihtsaks muudetud, et te ei peaks laenu saamiseks kodust lahkuma. Laenu taotledes saate raha otse pangakontolt, kuid mõned teenusepakkujad väljastavad laenu ka sularahas, kui arveldusteenust pole mingil põhjusel vaja osutada.

Kuidas võrrelda laenupakkumisi, et leida parim laen?

Ükskõik, kas otsite uut isiklikku laenu või soovite seda refinantseerida, võrrelge teisi isiklikke laenupakkumisi enne oma esimese tasumata laenupakkumise allkirjastamist. Allpool on toodud mõned olulised laenutingimused, mida võrrelda kõige sobivama ja taskukohasema laenuotsusega, et aidata teil leida oma eelarvet ja muid asjaolusid. Kõik need tingimused ja muud üksikasjad on Eestis üsna tavalised ning varieeruvad minimaalselt erinevate laenupakkujate vahel.

Laenusumma

Kui otsite järelmaksuga isiklikku laenu, peaksid laenuandjad saama teile öelda kogusumma, mille peate tasuma, sealhulgas laenu põhiosa pluss intressid ja muud tasud – kuigi see ei sisalda kõiki muid viivisetrahve ega ebameeldivaid vahendustasusid mis ei teki igal inimesel. Igakuine laenumakse ei anna alati tegelikke kulusid. Pikaajalise isikliku laenu saamine võib vähendada teie kuumakset, mis muudab laenu esmapilgul odavamaks. Kuid see võib suurendada ka teie üldkulusid.

Makseperiood

Laenuandjad võivad pakkuda nii lühiajalisi kui ka pikaajalisi laene. Laenudel on oma makseperioodid, tavaliselt 3 kuud kuni 60 kuud, kuid mõned laenuandjad võivad pakkuda nii pikendatud kui isegi lühemaid laenuperioode. Igal laenuandjal on oma tingimused ja see sõltub ka sellest, milline on laen.

Kuumakse

Teie igakuine makse on summa, mida maksate iga kuu kuni laenu täieliku tagasimaksmiseni. Peate veenduma, et see mahub mugavalt teie leibkonna eelarvesse, et saaksite võla tagasimaksmisel süüa ja muid arveid tasuda. Igakuised kulud ei räägi aga kogu lugu laenu kogumaksumusest. Mõelge, mida saate endale lubada. Peamiselt peaksite mõtlema madalaima intressimääraga / aastase intressimääraga laenu ja laenuperioodi nii kaua, kui saate kuumakset endale lubada.

Intressid ja muud tasud

Loomulikult peaksite enne laenupakkumise allkirjastamist kontrollima, kas laenuandja võtab muid tasusid. Intressimäär ja aastane intressimäär on olulised tegurid, mida tuleb arvestada, kui otsustate, milline isiklik laen teile kõige paremini sobib. Lepingutasu – see on maks, mida laenusaaja peab tasuma laenutöötlemise eest. Ettemaksmise trahv – ennetähtaegse tagasimaksmise eest võivad laenuandjad nõuda makset. Kui plaanite laenu enne tähtaega hoopiski tagasi maksta, kontrollige igal juhul enne laenukohustuse võtmist ettemaksu tasu, et tagasimakse summa ei oleks suurem kui näiteks maksegraafiku aluselt koos intressiga.

Kuidas leida kõige soodsam laen?

Odavaima laenu leiate meie veebisaidilt Kreditum, kust leiate odavaima laenu koos meie laenukalkulaatori ja laenuvõrdlusega. Kreditum.ee on loodud selleks, et pakkuda igale laenutaotlejale võimalust võrrelda kõige usaldusväärsemaid laenupakkujaid, et leida kõige soodsam. Laenuteenuste võrdlemise peamised kriteeriumid on intress ja laenusumma. Paljudel laenuandjatel on laenuintress alla 30% aastas, kuid pidage meeles, et on olemas ka lepingud ja mitmed muud tasud, mis võivad laenu kallimaks muuta.

Eestis on ka palju laenupakkujaid, kõik nende tingimused parima pakkumise pakkumiseks. Nende intressid on näidistingimustel, kui laen on 1000 eurot ja makseperiood oli aasta. Siiski on igal laenuandjal erinevad tingimused, näiteks Bigbanki, Omaraha ja Bondora laenulepingutes on ka väike lepingutasu ning ka nende laenuandjatel kulub ülekannetega veidi aega, umbes päev. Vastasel juhul on laenuandjate laenud pangakontol 15 minuti jooksul pärast laenulepingu allkirjastamist ja kinnitamist.

Miks võrrelda laenupakkumisi?

Intressimäär ja / või aastane intressimäär on üks olulisemaid tegureid, mida tuleb arvestada, kui otsustatakse ja võrreldakse, milline väikelaen on parim. Tasud, mis arvutatakse krediidikuluga, intressimäär on ainult põhiosa. Hüpoteeklaenude puhul peavad laenuandjad teile laenukuludest teada andma ja võrdlema paremini iga-aastast laenukulu, et teha kindlaks, milline laen on teile kõige kasulikum. Küll aga intressimääraga laenude puhul pole hetkeseisuga võrdlemiseks mugavat ega kiiret võimalust.

Kui teil on võimalus maksta igakuiselt makseid, valige intressi vältimiseks maksegraafiku jooksul vähemate maksetega laen, ehk lühem maksegraafik. Vaadake erinevaid laenutingimusi ja leiate kindlasti lühima laenuperioodi. Kuigi soovite oma kuumakseid teha lühema laenuperioodi eest, maksate sealhulgas tänu sellele ka väiksema intressiga. Kui mingil põhjusel on lühema laenuperioodi protsent suurem, võite kaaluda pikemaajalise laenu võtmist, kuid suuremat maksetegevust, kui ettemaksu trahvi pole. Terve tagasimakstav summa sisaldab laenatud esialgset summat pluss muud tasud.

Lõpuks vaadake oma igakuiseid makseid, et näha summa, mille peate iga kuu maksma. Mõned muutuva intressimääraga laenud pakuvad väiksemat kuumakset kui teised laenud, kuid veenduge, et te ei läheks üle pea. Kui maksate intressi ainult intressimakse või muud tüüpi väikese igakuise laenu eest, hinnake uuesti, mida saate endale lubada. Üldiselt on soovitatav, et laenul oleks madalaim intressimäär / aastane intressimäär ja laenuperiood nii kaua, kui saate igakuist makset.

Kuidas saada endale meeldiv laen?

Meeldiva laenu saamine tundub üsna lihtne, kuid see pole nii. Kindlasti peab teil olema alaline töökoht ja ka sissetulek. Mõned laenuandjad nõuavad, et teil oleks tehtud ajaks olnud alaline töökoht ja et teie sissetulek oleks minimaalne summa, et kindlustada nii teie kui ka laenuandja. Loomulikult peate olema kas Eesti kodanik või Eesti alaline elanik. Laenu ei anta alaealistele ja sellised laenuandjad ei pea alla 21 -aastasele isikule laenu andma.

Üks vähem tundmatu fakt on ka see, et laenu saamine ei pruugi laenutaotluse esitamise ajal kehtiv maksehäire olla. Meeldivaks takistuseks laenu saamisel võivad olla vanad maksehäired, hilinenud maksed või muud maksehäired, mis tekivad kusagil makseregistris või pangaväljavõtetel. See on laenuandja garantii, et teile laenu andes ei teki enam maksehäireid, mis võiks laenuandjale kahjulik olla. Seetõttu mõtle enne laenutaotluse üle otsustamist läbi ja konsulteeri vajadusel spetsialistidega.

Kokkuvõte

Laen on kindlasti kiire ja mugav lahendus rahaprobleemide katteks, laenusummasi leiab nii paarikümnest eurost kuni tuhandatete eurodeni. Laen on mõeldud kas ootamatuteks kuludeks või kulukateks plaanideks. Laenu saab aga võtta ainult siis, kui raha on vaja kiiresti ja mugavalt kätte saada. Kõike seda saab täna teha Interneti kaudu pankade, ettevõtete või isegi ühisrahaportaalide kaudu.

Kõik laenupakkumised on erinevate tingimustega ning kindlasti tuleks leida endale just see õige pakkumine. Odavaima laenu valimine võib olla keeruline ning peate arvestama teguritega. Kui saate võtta endale juurde igakuiseid makseid, valige endale laen, millel on lühem maksegraafik. Võrrelge erinevaid laenutingimusi ja leiategi endale kõige sobivama laenupakkumise. Loomulikult aitame me ka kõige selle kõrvalt oma laenukalkulaatoriga kus on olemas võimalus võrrelda erinevaid laene ja laenupakkjaid erinevate tingimuste järgi.

Enamasti saate endale sobiva pakkuja kaudu endale meelepärase isikliku laenu umbes 15 minutiga, otse eraisikult laenu saamine võib võtta kauem aega. Laenude võrdlemine ja sobiva ning personaalse laenupakkumise saamine võtab aega, kuid pärast laenupakkumise allkirjastamist jõuab laen üsna kiiresti pangakontole. Meie parimate laenuandjate võrdlustabelite koostamine Laenupakkumiste võrdlemine määrab laenukulud, kuna see on üks ainsatest näitajatest, mida me ei saa igal juhul laenuandjate laenupakkumisi ühtsel ja põhjendatud viisil hinnata.