Kiirlaen ilma konto väljavõtteta

Võrdle kiirlaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €.
Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Kiirlaenud ilma konto väljavõtteta

Tihti on räägitud, et laenu saamiseks peab pangale esitama vähemalt viimase kuue kuu konto väljavõtte. Kuid kas see on siis tõesti ainukene võimalus tänapäeval laenu saada? Mis saab sellisel juhul, kui viimase kuue kuu kontoväljavõte ei näita täpselt ära sinu hetkelist rahalist võimekust ning on pigem takistuseks laenuvõtmisel? Kas eksisteerib ka selliseid krediidiasutusi mis ilma konto väljavõtteta laenupakkumisi teevad?

Tegelikult eksisteerib küll. Tuleb tunnistada, et selliseid ettevõtteid on küll vähe, aga selline teenus on siiski saadaval.

Tegelikult on kiirlaen ilma konto väljavõtteta muutunud viimastel aastatel üha populaarsemaks. Seda just sellepärast, et rahaline võimekus laenu igakuiselt tagasi maksta on olemas, aga konto väljavõte võib pangale hoopis teise mulje jätta. Mõistame, et kuue kuu jooksul võib palju muutuda ning sellepärast pakuvad Kreditumi partnerid sulle mugavat võimalust taotleda omale kiirlaen ilma konto väljavõtteta.

Kuid mis asjad need kiirlaenud ilma konto väljavõtteta siiski on?

Kiirlaenud ilma konto väljavõtteta on mõeldud sellisteks olukordadeks, kus oleks hädasti lisaraha vaja, aga arvatavasti praeguse pangakonto väljavõttega ütleks enamik laenuasutusi sellele avaldusele ei. Kui on kätte jõudnud olukord, kus kindlasti oleks vaja kiiresti laenu võtta ja ei jää üle muud valikut, on vaja pöörduda krediidiasutuste poole, mis pakuvad võimalust võtta kiirlaenu ilma konto väljavõtteta.

Sellises olukorras ei tohiks lootusetult pead norgu lasta, vaid esitada taotlus Kreditumis laenule, mille taotlemiseks pole pangakonto väljavõtet esitada vaja.

Kiirlaenu taotluse esitamine Kreditumi portaalis on imelihtne ning väga mugav. Selleks ei kulu rohkem kui 3 minutit. Laenutaotluse esitamiseks täida ära Kreditumi portaalis toodud laenukalkulaator ning nõustu tingimustega! Laenupakkumised jõuavad sinuni mõne hetkega!

Kreditumi portaalis laenuavalduse esitamine

Kreditumi portaalis laenuavalduse esitamine on tehtud imelihtsaks ja mugavaks. Selleks tuleb sul vaid avada Kreditumi portaalis kuvatud laenukalkulaator ja täita ära seal nõutud väljad. Sinna tuleb sisestada selline informatsioon nagu näiteks sinu vanus, tööalane positsioon, sinu nimel olevate krediitkaartide arv, laenusumma ja eelistatav laenuperiood. Nende andmete põhjal hakatakse sulle koostama laenupakkumist ning kui laenupakkumised on valmis saadetakse need sulle isiklikult. Laenupakkumised on personaalsed ning need on mõelnud vaid isiklikult sinule.

Juhul, kui krediidiasutusel tekib sinu laenuavalduse kohta lisaküsimusi võetakse sinuga personaalselt ühendust. Kui lisainformatsiooni vaja ei lähe, saadetakse sinule laenupakkumine koheselt.

Personaalne laenupakkumine

Kui laenuavaldus on laenukalkulaatoris täidetud esita laenuavaldus. Seejärel tuleb sul veidi oodata. Selle aja jooksul toimub sinu personaalse laenupakkumise genereerimine. Sinu personaalse laenupakkumise koostamise käigus võetakse arvesse sinu valitud laenutoote tingimuse ning sinu sisestatud informatsiooni.

Saadud laenupakkumiste võrdlemine

Kui oled Kreditumi partnerite poolt saadetud laenupakkumised kätte saanud, on aeg neid omavahel võrdlema hakata. Järgmises lõigus anname sulle ka mõned näpunäited, mille põhjal erinevaid saadud laenupakkumisi kõige paremini võrrelda saab. Laenupakkumisi põhjalikult ning läbimõeldult võrreldes, saad valida endale kõige paremini sobivaima ning kõige odavama laenu, millega ise rahul oled.

Laenulepinguga tutvumine

Kui sobivaim laenupakkumine on välja valitud, vali see Kreditumi portaalis kuvatud võimalustest. Edasi suunatakse sind selle laenupakkumise teinud krediidiasutuse leheküljele, kus saad lähemalt tutvuda lepingutingimustega. Kindlasti soovitame sul enne lepingu allkirjastamist tutvuda põhjalikult kõigi lepingus toodud punktidega ning vajadusel konsulteerida laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga. Kui sul tekib lepingu osas lisaküsimus, soovitame kontakteeruda otse laenupakkumise teinud krediidiasutusega. Sellisel juhul väldid võimalust allkirjastada lepingut, mille tingimused pole täielikult selged.

Saadud laenulepingu sõlmimine

Kui oled koostatud lepinguga põhjalikult tutvunud palutakse sul sooritada isikutuvastus. Selleks on kõige mugavam kasutada Smart ID või Mobiil ID teenust. Samuti on võimalik isikutuvastus läbi viia ka kasutades pangalinki või ID kaarti. Isikutuvastuseks palutakse sul sisestada oma PIN1.

Kui pärast isikutuvastamist suundud edasi lepingut sõlmima, palutakse sisestada lepingu sõlmimiseks PIN 2.

Laenusumma väljastamine

Kui laenuleping on sõlmitud, väljastatakse sulle laenusumma lepingus märgitud tähtajaks. See tähtaeg võib olla koheselt pärast lepingu sõlmimist või mõne tööpäeva jooksul, olenevalt krediidiasutuse. Info väljamaksete sageduse kohta leiad sulle personaalselt koostatud laenulepingust. Kui laenusumma on laekunud sinu pangakontole, võid koheselt seda kasutama hakata. Kui laenulepingus on märgitud, et antud laenusummat tohib kasutada vaid konkreetsete tehingute jaoks, ei tohi sa seda raha kasutada muude tehingute eest tasumiseks.

Kiirlaen ilma pangaväljavõtteta või laen ilma palgatõendita?

Pangaväljavõtteta kiirlaenu aetakse tihtipeale segamini palgatõendita laenuga. Mis siis palgatõendita kiirlaen siiski on?

Palgatõendit küsitakse tihtipeale pangakonto väljavõtte asemel. Sealt saab krediidiandja vajaliku informatsiooni laenu taotleja palga kohta, aga sellega saadud informatsioon piirdub.

Palgatõendit nõuavad krediidiandjad tavaliselt suuremate laenude puhul, näiteks kodulaenu või hüpoteeklaenu võtmisel.

Palgatõend on eraldi dokument, mille saamiseks tuleb esitada taotlus oma tööandjale. Tihtipeale eelistatakse palgatõendiga laene kontoväljavõttega laenudele sellisel juhul, kui palka saadakse mingil põhjusel sularahas ja see ei kajastu pangakonto väljavõttel.

Laenupakkumiste võrdlemine – see on lihtsam kui oskad ette kujutada

Enne kindla laenupakkumise väljavalimist tuleks kindlasti saadud pakkumisi põhjalikult analüüsida. Mis on nende laenupakkumiste plussid ja miinused? Mille poolest on mõni laen parem kui teine? Milline laen on kõige odavam ning kõige parema maksegraafikuga?
Nendele küsimustele leiad vastused järgides neid näpunäiteid:

Mis on selle laenupakkumise krediidi kulukuse määr ehk KKM?

Krediidi kulukuse määra mõiste võib seni veel tundmatu olla, aga see on üks peamine nüanss mille põhjal saadud laenupakkumisi võrdlema peaks. Laenamisega võivad kaasneda ka erinevad varjatud kulud, millele alguses ei oskagi tähelepanu pöörata, sest need tunduvad niivõrd väikesed. Kuid kui krediidi kulukuse määra mitte vaadata, siis võid saada hiljem halva üllatuse osaliseks, kui laenu kogumaksumust näed.

Nimelt annab krediidi kulukuse määr parima ettekujutuse sellest, kui kalliks läheb see konkreetne laen maksma ühe aasta lõikes. Krediidi kulukuse määr võtab arvesse laenu põhisummat, tagasimaksmise perioodi, intressiks määratud intressimäära, lepingu sõlmimise tasu ning ka muid lepinguga kaasnevaid kulutusi, nagu näiteks kohustuslikku kindlustust kodulaenu või autoliisingu puhul. Kuid siiski tuleks meeles pidada, et krediidi kulukuse määra arvutades ei võeta arvesse viiviseid või muid trahve, kui laenu tagasimaksed viibima peaks.

Põhjaliku krediidi kulukuse määra arvutamise valemi leiab Riigi Teatajast. Tuletame meelde, et krediidi kulukuse määra kuvamine on kõigile laenupakkujatele kohustuslik!

Mis on selle konkreetse laenupakkuja nõudmised laenuvõtjale?

Nii palju, kui on Eesti laenuturul erinevaid laenuandjaid, on ka erinevaid nõudmisi laenuvõtjale. Tutvustame enam levinuid tingimusi kiirlaenu võtjale:

  • Kiirlaenu taotleja peab olema taotlemise hetkel vähemalt 18-aastane.
  • Taotleja igakuine sissetulek peab olema vähemalt 400 eurot.

Selle punkti kohta saad täpsemat informatsiooni krediidipakkuja kodulehelt. Taotleja igakuise sissetuleku miinimummäär võib olla erinevatel laenupakkujatel väga erinev.

  • Kiirlaenu võttes ei ole vaja käendajat ega tagatist.

See punkt teebki kiirlaenust kiirlaenu. Kuna ei ole vaja käendajat ega tagatist, siis on võimalik saada taotluses märgitud summa enda pangakontole juba sama päeva jooksul, kui taotus esitati.

  • Laenu taotlejal pole kehtivaid maksehäireid.

Maksehäired on iga laenupakkuja jaoks punane lipp ehk ohumärk. Igale laenutaotlejale tehakse nime põhine taustauuring ning uuritakse, ega sellel kindlal laenutaotluse esitanud isikul pole varasemast ajast kehtivaid maksehäireid. Kehtivaid maksehäireid vaadatakse maksehäirete registrist. Tuletame meelde, et kui oled maksehäirete registrisse kantakse, siis püsivad andmed seal kuni 5 aastat.

  • Laenu taotlejal peab olema avatud pangakonto.

Siinkohal võib asi veidi keeruliseks minna. Tavaliselt väljastatakse taotluses märgitud laenusumma laenutaotluse esitanud isiku isiklikule pangakontole. Kui aga pangakontot pole, on osadel krediidipakkujatel võimalus ka laenusumma väljastada sularahas. Selle kohta soovitame sul lisainformatsiooni uurida otse krediidipakkujalt.

Kokkuvõte – mida meeles pidada enne kiirlaenu võtmist?

Kiirlaen, nagu ka iga teine Eesti laenuturul olemasolev laenutoode, on finantskohustus. See tähendab, et laenulepingule alla kirjutades nõustud kõikide lepingus toodud tingimustega ning nõustud selle finantskohustusega.

Enne ühele kindlale laenulepingule allkirja panemist soovitame tutvuda võimalikult paljude erinevate laenupakkumistele, et saaksid leida just endale personaalselt kõige sobivaima laenupakkumise. Laenupakkumisi on sul kõige lihtsam ning mugavam võrrelda, täites ära Kreditumi portaalis toodud laenukalkulaator. Laenukalkulaatori täitmine võtab maksimaalselt 3 minutit ning selle täitmine on kõigile soovijatele täiesti tasuta. Laenukalkulaatori täitmine ning laenuavalduse esitamine ei kohusta sind millekski!

Laenupakkumiste võrdlemise käigus soovitame konsulteerida laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga, et vältida arusaamatusi ning leida teile sobivaim laenupakkumine sulle personaalselt tehtud pakkumiste hulgast.

Kui tekib küsimusi lepingutingimuste või lepingu allkirjastamise kohta, soovitame võtta ühendust otse laenupakkumise teinud ettevõttega.

Kreditum soovib sulle muretut laenamist! Võrdle erinevaid laenupakkumisi Kreditumis ning leia endale sobivaim personaalne laenupakkumine, olgu selleks siis eralaen, tarbimislaen või midagi muud.