Kiirlaen ilma konto väljavõtteta

Võrdle kiirlaenud kiirelt ja mugavalt kuni 15 000 €.
Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Kiirlaenud ilma konto väljavõtteta

Tihti on räägitud, et laenu saamiseks peab pangale esitama vähemalt viimase kuue kuu konto väljavõtte. Kuid kas see on siis tõesti ainukene võimalus tänapäeval laenu saada? Mis saab sellisel juhul, kui viimase kuue kuu kontoväljavõte ei näita täpselt ära teie hetkelist rahalist võimekust ning on pigem takistuseks laenuvõtmisel? Kas eksisteerib ka selliseid krediidiasutusi mis ilma konto väljavõtteta laenupakkumisi teevad?

Tegelikult eksisteerib küll. Tuleb tunnistada, et selliseid ettevõtteid on küll vähe, aga selline teenus on siiski saadaval.

Tegelikult on kiirlaen ilma konto väljavõtteta muutunud viimastel aastatel üha populaarsemaks. Seda just sellepärast, et rahaline võimekus laenu igakuiselt tagasi maksta on olemas, aga konto väljavõte võib pangale hoopis teise mulje jätta. Mõistame, et kuue kuu jooksul võib palju muutuda ning sellepärast pakuvad Kreditumi partnerid teile mugavat võimalust taotleda omale kiirlaen ilma konto väljavõtteta.

Kuid mis asjad need kiirlaenud ilma konto väljavõtteta siiski on?

Kiirlaenud ilma konto väljavõtteta on mõeldud sellisteks olukordadeks, kus oleks hädasti lisaraha vaja, aga arvatavasti praeguse pangakonto väljavõttega ütleks enamik laenuasutusi sellele avaldusele ei. Kuid kui on kätte jõudnud olukord kus kindlasti oleks vaja kiiresti laenu võtta ja ei jää üle muud valikut, on vaja pöörduda krediidiasutuste poole, mis pakuvad võimalust võtta kiirlaenu ilma konto väljavõtteta.

Sellises olukorras ei tohiks lootusetult pead norgu lasta vaid esitada taotlus Kreditumis, laenule mille taotlemiseks pole pangakonto väljavõtet esitada vaja.

Kiirlaenu taotluse esitamine Kreditumi portaalis on imelihtne ning väga mugav. Selleks ei kulu teil rohkem kui 3 minutit. Laenutaotluse esitamiseks täitke ära Kreditumi portaalis toodud laenukalkulaator ning nõustuge tingimustega! Laenupakkumised jõuavad teieni mõne hetkega!

Kreditumi portaalis laenuavalduse esitamine

Kreditumi portaalis laenuavalduse esitamine on tehtud imelihtsaks ja mugavaks. Selleks tuleb teil vaid avada Kreditumi portaalis kuvatud laenukalkulaator ja täita ära seal nõutud väljad. Sinna tuleb sisestada selline informatsioon nagu näiteks teie vanus, tööalane positsioon, teie nimel olevate krediitkaartide arv, laenusumma ja eelistatav laenuperiood. Nende andmete põhjal hakatakse teile koostama laenupakkumist ning kui laenupakkumised on valmis saadetakse need teile isiklikult. Laenupakkumised on personaalsed ning need on mõelnud vaid isiklikult teile.

Juhul kui krediidiasutusel tekib teie laenuavalduse kohta lisaküsimusi võetakse teiega personaalselt ühendust. Kui lisainformatsiooni vaja ei lähe saadetakse teile laenupakkumine koheselt.

Personaalne laenupakkumine

Kui laenuavaldus on laenukalkulaatoris täidetud esitage laenuavaldus. Seejärel tuleb teil veidi oodata. Selle aja jooksul toimub teie personaalse laenupakkumise genereerimine. Teie personaalse laenupakkumise koostamise käigus võetakse arvesse teie valitud laenutoote tingimuse ning teie sisestatud informatsiooni.

Saadud laenupakkumiste võrdlemine

Kui olete Kreditumi partnerite poolt saadetud laenupakkumised kätte saanud on aeg neid omavahel võrdlema hakata. Järgmises artiklis anname teile ka mõned näpunäited, mille põhjal erinevaid saadud laenupakkumisi kõige paremini võrrelda saab. Laenupakkumisi põhjalikult ning läbimõeldult võrreldes saate te valida endale kõige paremini sobivaima ning kõige odavaima laenu, millega te ise rahul olete.

Laenulepinguga tutvumine

Kui sobivaim laenupakkumine on välja valitud valige see Kreditumi portaalis kuvatud võimalustest. Edasi suunatakse teid selle laenupakkumise teinud krediidiasutuse leheküljele, kus saate lähemalt tutvuda lepingutingimustega. Kindlasti soovitame teil enne lepingu allkirjastamist tutvuda põhjalikult kõigi lepingus toodud punktidega ning vajadusel konsulteerida laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga. Kui teil tekib lepingu osas lisaküsimusi soovitame teil kontakteeruda otse laenupakkumise teinud krediidiasutusega. Sellisel juhul väldite te võimalust allkirjastada lepingut, mille tingimused pole teile täielikult selged.

Saadud laenulepingu sõlmimine

Kui olete teile koostatud lepinguga põhjalikult tutvunud palutakse teil sooritada isikutuvastus. Selleks on kõige mugavam kasutada Smart ID või Mobiil ID teenust. Samuti on võimalik isikutuvastus läbi viia ka kasutades pangalinki või ID kaarti. Isikutuvastuseks palutakse teil sisestada oma PIN1.

Kui pärast isikutuvastamist suundute edasi lepingut sõlmima palutakse teil sisestada lepingu sõlmimiseks PIN 2.

Laenusumma väljastamine

Kui laenuleping on sõlmitud väljastatakse teile laenusumma lepingus märgitud tähtajaks. See tähtaeg võib olla koheselt pärast lepingu sõlmimist või mõne tööpäeva jooksul, olenevalt krediidiasutuse. Info väljamaksete sageduse kohta leiate te teile personaalselt koostatud laenulepingust. Kui laenusumma on laekunud teie pangakontole võite koheselt seda kasutama hakata. Kui laenulepingus on märgitud, et antud laenusummat tohib kasutada vaid konkreetsete tehingute jaoks, ei tohi te seda raha kasutada muude tehingute eest tasumiseks.

Kiirlaen ilma pangaväljavõtteta või laen ilma palgatõendita?

Pangaväljavõtteta kiirlaenu aetakse tihtipeale segamini palgatõendita laenuga. Mis siis palgatõendita kiirlaen siiski on?

Palgatõendit küsitakse tihtipeale pangakonto väljavõtte asemel. Sealt saab krediidiandja vajaliku informatsiooni laenu taotleja palga kohta, aga sellega saadud informatsioon piirdub.

Palgatõendit nõuavad krediidiandjad tavaliselt suuremate laenude puhul, näiteks kodulaenu või hüpoteeklaenu võtmisel.

Palgatõend on eraldi dokument, mille saamiseks tuleb esitada taotlus oma tööandjale. Tihtipeale eelistatakse palgatõendiga laene kontoväljavõttega laenudele sellisel juhul, kui palka saadakse mingil põhjusel sularahas ja see ei kajastu pangakonto väljavõttel.

Laenupakkumiste võrdlemine – see on lihtsam kui oskad ette kujutada.

Enne kindla laenupakkumise väljavalimist tuleks kindlasti saadud pakkumisi põhjalikult analüüsida. Mis on nende laenupakkumiste plussid ja miinused? Mille poolest on mõni laen parem kui teine? Milline laen on kõige odavam ning kõige parema maksegraafikuga?
Nendele küsimustele leiad vastused järgides neid näpunäiteid:

Mis on selle laenupakkumise krediidi kulukuse määr ehk KKM?

Krediidi kulukuse määra mõiste võib seni veel tundmatu olla, aga see on üks peamine nüanss mille põhjal saadud laenupakkumisi võrdlema peaks. Laenamisega võivad kaasneda ka erinevad varjatud kulud, millele alguses ei oskagi tähelepanu pöörata, sest need tunduvad niivõrd väikesed. Kuid kui krediidi kulukuse määra mitte vaadata, siis võite saada hiljem halva üllatuse osaliseks, kui laenu kogumaksumust näete.

Nimelt annab krediidi kulukuse määr parima ettekujutuse sellest kui kalliks läheb see konkreetne laen maksma ühe aasta lõikes. Krediidi kulukuse määr võtab arvesse laenu põhisummat, tagasimaksmise perioodi, intressiks määratud intressimäära, lepingu sõlmimise tasu ning ka muid lepinguga kaasnevaid kulutusi, nagu näiteks kohustuslikku kindlustust kodulaenu või autoliisingu puhul. Kuid siiski tuleks meeles pidada, et krediidi kulukuse määra arvutades ei võeta arvesse viiviseid või muid trahve, kui laenu tagasimaksed viibima peaks.

Põhjaliku krediidi kulukuse määra arvutamise valemi leiab Riigi Teatajast. Tuletame teile meelde, et krediidi kulukuse määra kuvamine on kõigile laenupakkujatele kohustuslik!

Mis on selle konkreetse laenupakkuja nõudmised laenuvõtjale?

Nii palju kui on Eesti laenuturul erinevaid laenuandjaid, on ka erinevaid nõudmisi laenuvõtjale. Tutvustame teile enimlevinuid tingimusi kiirlaenu võtjale:

  • Kiirlaenu taotleja peab olema taotlemise hetkel vähemalt 18. aastane
  • Taotleja igakuine sissetulek peab olema vähemalt 400 eurot.

Selle punkti kohta saate täpsemat informatsiooni krediidipakkuja kodulehelt. Taotleja igakuise sissetuleku miinimummäär võib olla erinevatel laenupakkujatel väga erinev.

  • Kiirlaenu võttes ei ole vaja käendajat ega tagatist.

See punkt teebki kiirlaenust kiirlaenu. Kuna ei ole vaja käendajat ega tagatist, siis on võimalik saada taotluses märgitud summa enda pangakontole juba sama päeva jooksul, kui taotus esitati.

  • Laenu taotlejal pole kehtivaid maksehäireid.

Maksehäired on iga laenupakkuja jaoks punane lipp ehk ohumärk. Igale laenutaotlejale tehakse nime põhine taustauuring ning uuritakse, ega sellel kindlal laenutaotluse esitanud isikul pole varasemast ajast kehtivaid maksehäireid. Kehtivaid maksehäireid vaadatakse maksehäirete registrist. Tuletame meelde, et kui teid maksehäirete registrisse kantakse, siis püsivad teie andmed seal kuni 5 aastat.

  • Laenu taotlejal peab olema avatud pangakonto.

Siinkohal võib asi veidi keeruliseks minna. Tavaliselt väljastatakse taotluses märgitud laenusumma laenutaotluse esitanud isiku isiklikule pangakontole. Kui aga pangakontot pole, on osadel krediidipakkujatel võimalus ka laenusumma väljastada sularahas. Selle kohta soovitame teil lisainformatsiooni uurida otse krediidipakkujalt.

Kokkuvõte – Mida meeles pidada enne kiirlaenu võtmist?

Kiirlaen, nagu ka iga teine Eesti laenuturul olemasolev laenutoode, on finantskohustus. See tähendab, et laenulepingule alla kirjutades nõustute te kõikide lepingus toodud tingimustega ning nõustute selle finantskohustusega.

Enne ühele kindlale laenulepingule allkirja panemist soovitame teil tutvuda võimalikult paljude erinevate laenupakkumistele, et saaksite leida just endale personaalselt kõige sobivaima laenupakkumise. Laenupakkumisi on teil kõige lihtsam ning mugavam võrrelda täites ära Kreditumi portaalis toodud laenukalkulaator. Laenukalkulaatori täitmine võtab maksimaalselt 3 minutit ning selle täitmine on kõigile soovijatele täiesti tasuta. Laenukalkulaatori täitmine ning laenuavalduse esitamine ei kohusta teid millekski!

Laenupakkumiste võrdlemise käigus soovitame teil konsulteerida laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga, et vältida arusaamatusi ning leida teile sobivaim laenupakkumine teile personaalselt tehtud pakkumiste hulgast.

Kui teil tekib küsimusi lepingutingimuste või lepingu allkirjastamise kohta soovitame teil võtta ühendust otse laenupakkumise teinud ettevõttega.

Kreditum soovib teile muretut laenamist! Võrrelge erinevaid laenupakkumisi Kreditumis ning leidke endale sobivaim personaalne laenupakkumine.