Autoremondi laen

Võrdle autoremondilaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Autoremondi laen kuni 25 000 eurot, võrdle ja leia parim

Vajadus autoremondilaenu järele võib tabada ootamatult just kõige ebasobivamal hetkel. Kui sul pole võimalik autoremondi eest kohe tasuda, siis parim variant on võtta tark autoremondilaen. Seepärast pakub Kreditum võimalust erinevaid laene omavahel võrrelda, et leida enda jaoks kõige sobivam ja soodsam variant. Laenude võrdlemine on kiirtee leidmaks kõige paremate tingimustega laen ilma, et peaksid erinevate pankade kodulehekülgi tundide viisi lappama. Taotluse esitamine on tasuta.

Autoremondi laenu taotlemiseks kasuta veebilehel asuvat lihtsat laenukalkulaatorit, mille oleme välja töötanud ökonoomsemaks laenu taotlemiseks. Laenukalkulaatori kasutamine on tasuta ega kohusta inimest laenu võtma. Sedasi leiad parimad saadavalolevad variandid ning saad teha targa ja kaalutletud valiku. Pärast sobiva laenu leidmist täida laenuandja veebilehel taotlus. Kui autoremondi laenud saavad positiivse vastuse, siis jääb üle vaid teostada isikutuvastamise protsess ning raha pannaksegi peagi sinu poole teele.

Milleks ja kellele sobib autoremondi laen?

Igapäevaselt kasutusel olevad autod kipuvad ikka aeg-ajalt lagunema ning vajavad väikestviisi putitamist. Tihti juhtuvad sellised asjad kõige ebasobivamal hetkel, kuid turvaliseks liiklemiseks oleks tarvis kohest lahendust. Erakorralise olukorra lahendamiseks, võrdle laene, et leida parim variant. Autoremondilaenud sobivad ka enda motohobi arendamiseks, millele kulub tihti päris palju raha. Laenu võib taotleda ka mõne muu mototehnika remondiks – mootorratas, ATV või isegi mõni veesõiduk.

Õnnetuste puhul tuleb enamasti appi kindlustus, kuid mõnikord võib tegu olla pika ja keerulise protsessiga. Sellisel juhul pakub Kreditumi autoremondi laen võimalust võimalikult kiiresti tavaelu juurde tagasi minna ning auroremont ilma suurema vaevata lõpuni viia. Erinevaid laene võrreldes omad kiiresti ja mugavalt terviklikku ülevaadet hetkel saadaval olevatest laenudest. Sedasi ei pea sa hiljem avastama, et said halvemate tingimustega laenu kui su naaber.

Kuidas leida sobiv tagatiseta autoremondi laen?

Olukorras, kus tekib vajadus laenu võtta, on oluline uurida erinevaid turul tegutsevate laenupakkujate pakkumisi. On mitmeid variante, et leida endale soodne laen ehk selline, mis pakub parimaid tingimusi. Meie teenuste kasutamine võib pikas perspektiivis raha säästa. Oleme sinu eest juba sobiva otsingu koostanud. Väiksemad laenud (kuni 25 000€) saab võtta tagatiseta. Tagatiseta autoremondi laenu leidmiseks soovitame meie veebilehel saada olevat mugavat laenude arvestamise kalkulaatorit.

Pärast laenutaotluse täitmist saadame meie selle edasi paljudele teenusepakkujatele, et leida mitu erinevate laenuandjat, kes suure tõenäosusega sulle laenu pakuvad. Tulemused kuvame tabelis, kus saad erinevate laenuandjate tingimusi omavahel võrrelda ning valida enda jaoks sobiva variandi. Seejärel suuname sind veebisaidile, kus saad koos nendega laenutaotluse täita. Kui laenuandja taotluse heaks kiidab ning viimased kontrollid teostab, siis jõuabki soovitud summa sinu pangakontole loetud minutitega. Nii ongi laen kodust lahkumata võimalik saada kiirelt ja mugavalt.

Autoremondi laen võrdlus 2023 – leia soodsaim tagatiseta laen siit

Laenutingimuste omavaheline võrdlemine erinevate laenuandjate veebilehekülgedel on ajamahukas protsess, tuleb hoolikalt erinevate pakkujate infot võrrelda. Aja säästmise huvides oleme laenude võrdlemise teinud võimalikult lihtsaks, tuues selges ja konkreetses tabelis välja laenuandja poolt seatud tingimused ja laenu suurused. Tänu sellele on sul kiire ülevaade pakutavatest võimalusest ning saad teha kaalutletud ja targa otsuse. Soovi korral saate kõigi laenude tingimusi ka laenuandja veebilehekülgedel lugeda.

Kas autoremondi laen on mõjutatud laenuturu arengutest?

Autoremondilaen on tarbimislaen, täpsemalt käsitletakse seda selle ühe alaliigina. Eesti Panga tellimusel viis Turu-uuringute AS aastal 2020 läbi küsitluse, et selgitada välja, kuidas on muutunud tarbimislaenude turg. Küsitlusest ilmnes, et on vähenenud selliste inimeste arv, kellele pank keeldus laenu andmast. Märkimisväärselt suurem oli selliste inimeste osakaal, kelle arvates olid laenutingimused liiga karmid. 2020. aastal sai 70% tarbimislaenu soovijatest seda soovitud mahus ja 4% väiksemas mahus.

Tarbimislaenu mittesaamise põhjusena märkis 49%, et tehingut takistasid liiga karmid laenutingimused. Intress ja tarbimislaenude keskmine kulukuse määr tõusis aasta algusega võrreldes veidi ning on seejärel uuesti langenud. Mistõttu on väga oluline enne laenutaotluse tegemist erinevaid laenupakkumisi võrrelda. Selles aitab teid Kreditum.ee, mis on loodud kasutajatele, kes soovivad põhjalikku ülevaadet turu parimatest laenupakkumistest. Nii ei pea sa oma väärtuslikku aega erinevatel portaalidel kulutama!

Milline on autoremondi laen?

Autoremondilaenu puhul on tegemist klassikalise tagatiseta väikelaenuna. Seda võib taotleda nii pangast kui ka alternatiivsest krediidiasutusest. Väga populaarne on taotleda autoremondi laenu kui krediidikontot – see tähendab virtuaalset rahatagavara, mida saab igal hetkel sobivas summas välja võtta. Autoremondi laenuga saab rahastada nii auto remonti kui ka näiteks muu mototehnika või veesõiduki remonti. Eestis on autoremondi laen üpris populaarne laenutoode, mida saab paljudel portaalidel taotleda.

Autoremondi laen pangakontole 15 minutiga

Kreditum on kokku pannud ülevaatliku võrdlustabeli parimatest autoremondi laenudest just sinu jaoks! Meie eesmärk on, et saaksid enda vajadustele vastava autoremondi laenu kiiresti ja mugavalt taotleda. Meie koostööpartnerite juures saad oma laenutaotlusele vastuse tavaliselt juba 15 minutiga! Positiivse laenuotsuse korral laekub raha isiklikule pangakontole koheselt. Palume varuda kannatust, kui krediidifirma palub sinult lisaandmeid oma sissetulekute kohta esitada. See on vajalik vaid sinu enda parimaks teenindamiseks!

Kreditumi koostööpartneritelt laenu taotlemiseks ei pea sa kodust lahkuma ega allkirjastama kümneid tüütuid taotlusi ja dokumente. Kõik protsess toimub online-s, tavaliselt on krediidiandjatel loodud sinu jaoks mugav iseteeninduskeskkond, kus saad esitada laenutaotluse, laadida vajadusel üles pangakonto väljavõte, samuti omada ülevaadet kehtivatest laenukohustustest ning taotleda vajadusel juurde ka lisalaenu. Kiire ja mugav autoremondi laen on sinu vaid mõne kliki kaugusel. Lihtsalt vali sobiv ja saa laen kohe kätte!

Parim autoremondi laen Eestis 2023

Millised krediidiandjad tegutsevad Eesti turul sellel aastal, kellelt oleks võimalik kiiresti ja mugavalt autoremondi laenu taotleda? Kreditum on koondanud kokku nimekirja firmadest, mis saaksid teha sinule personaalse pakkumise, mis vastab sinu vajadustele ja võimalustele. Sa ei pea auto remondiga seotud kulutuste finantseerimiseks kasutama ainult oma kodupanga teenuseid, samuti ei pea sa oma unistustest loobuma, kui kodupank sulle mingil põhjusel eitava laenuvastuse annab.

Kui taotlesid kodupangast autoremondi laenu, kuid sinu laenutaotlus jäi rahuldamata, saab Kreditum.ee abiks olla alternatiivsete laenupakkumiste võrdlemisel ja valimisel. Sul jääb üle vaid sisestada sobiv laenusumma kuni 25 000€ ning muud nõutud andmed. Ja juba hetkega ongi sinu ees parimad autoremondi laenu pakkumised Eesti turul aastal 2023! Meie teenus on mugav ja kaasaegne, aidates säästa sinu aega parima autoremondi laenu valimisel ja taotlemisel.

Kreditum.ee abiga pole autoremondi otsimine, võrdlemine ja taotlemine tüütu ja pikk protsess, vaid mugav ja kiire! Pärast sobiva esialgse laenupakkumise leidmist saad minna otse krediidipakkuja veebilehele ning küsida isiklikku pakkumist. Sinule tehtav isiklik pakkumine võib erineda Kreditumi laenuvõrdluse tabelis väljatoodud pakkumisest. Meie portaalist leiad sellised autoremondi laenu pakkujad nagu Coop Pank, Monefit, Bondora, Credit24, Creditstar ja BigBank. Tegemist on Eesti turu parimatega!

Autoremondi laen ja roheline panganduspoliitika

2015. aastal, kui võeti vastu Pariisi kokkulepe kliimasoojenemise pidurdamiseks, on ka finantssektoris tõusnud jõulisemalt esiplaanile kliimariskidega toimetulek. Üle-euroopalised sammud ambitsioonikate eesmärkide täitmiseks ning soov maandada kliimamuutustest tulenevaid riske on innustanud välja töötama finantsinstrumente, mis motiveeriks kliente eelistama võimalikult keskkonnasõbralikke lahendusi. Lisaks sellele on kasvanud ka tarbijate endi nõudlus rohetoodete järele, mistõttu peavad laenuandjad üha enam pingutama, et vastata tänapäeva klientide ootustele.

Lisaks keskkonnasõbralike ja jätkusuutlike toodete pakkumisele kaaluvad pangad laenuportfellide rohestamiseks keskkonnakahjulike sektorite osakaalu piiramist või sootuks loobumist selgelt keskkonnaeesmärkidega vastuolus olevate projektide või ettevõtete rahastamisest. Viimaste aastate jooksul on Eesti finantssektoris loodud rohkem rohetooteid. Mitme panga sortimendist leiab näiteks keskkonnasäästlikele autodele mõeldud autoliisingud, mille tingimused on tavapärasest soodsamad nii intressimarginaali kui ka kindlustuse poolest. Roheliste pangatoodete populariseerimisele on kaasa aidanud ka riikerinevate KredExi toetusmeetmete kaudu.

2020. aastal väljastatud uutest pangalaenudest moodustasid rohelised laenutooted väikese osa, kuid järgnevatel aastatel võib oodata nende osakaalu kasvu. Majapidamiste uutest laenudest 0,6% tulenesid just varasemalt nimetatud rohelistest kodu ja tarbimislaenudest. Ettevõtete puhul oli selgelt piiritletud rohelaenude osakaal veel väiksem (ligi 0,03% uutest laenudest). Selles arvestuses on käsitletud üksnes neid laenutooteid, kus pank on laenulepingus eraldi sätestanud konkreetsed keskkonnamõju tingimused. On oodata, et rohelaenude osakaal suureneb lähiaastail.

Pankade laenuturg, väikelaen, autoremondi laen

Suurimatest muudatustest laenuturu jaotuses 2020. aastal oli LHV Panga laenumahtude kasv, mille tulemusena kasvas tema turuosa 9%lt 11%le. Ka Coop Pank kasvatas oma turuosa, 2%lt 3%le. Suurim turuosa ehk 41% kogulaenuportfellist kuulus Swedbankile, talle järgnesid SEB Pank (28%) ja Luminor Bank (12%). Aasta tagasi turule sisenenud Holm Bankile kuulus alla 1% laenuturust. Swedbanki turuosa langes aastaga 43%lt 35%le ja SEB Panga turuosa 33%lt 30%le.

Eraisikute laenuturul on aastaga kasvanud LHV Panga ja Coop Panga turuosad: vastavalt 8%lt 9%le ja 2%lt 3%le. Suurim osa eraisikute laenude jäägist on jätkuvalt koondunud Swedbanki (45%) ja SEB Panka (27%). Tarbimislaenude jääk on aastaga kasvanud väikepankades: Inbankis, TF Bank AB Eesti filiaalis ja Holm Bankis. Teistes pankades tarbimislaenude jääk vähenes. Suurim turuosa kuulus Swedbankile (42%). Talle järgnesid Inbank (23%) ja TF Bank Eesti filiaal (13%).

2020. aastal tegutses turul 45 pankadevälist krediidiandjat ning 11 seotud krediidiandjat, lisaks 10 krediidivahendajat. Koroonaviirusest tingitud ebakindlus majanduses pärssis tarbijate aktiivsust tarbimislaenude võtmisel. Kui 2019. aastal sõlmiti krediidiandjate juures 801 tuhat uut lepingut, siis 2020. aastal langes lepingute arv 682 tuhandeni. Sealhulgas sõidukiliisingulepingute sõlmimine langes aastaga 18%, muu rahaline krediit (ehk tagatiseta väikelaen) 16%. Uusi laene väljastati 736 miljoni euro väärtuses (aastatagasi 877 miljonit eurot).

Krediidiandjate laenuturu tendentsid, väikelaen, autoremondi laen

Järgnevalt toome välja Eesti laenuturu hetketendentsid aastal 2023 just autoremondi laenu valdkonnas. Tasub arvestada, et Eesti turul on päris palju erinevaid krediidiandjaid, kes on spetsialiseerunud just väikelaenude väljastamisele. Autoremondi laen on üks tagatiseta väikelaenu liikidest. Kreditum portaal aitab võrrelda autoremondi laene summas kuni 25 000€. See tähendab seda, et meie kaudu leiad pakkujad, kellelt saad uurida, millistel tingimustele saada kas laen 5 000 eur, laen 2 000 eur või mõnes muus summas. Statistikast selgub, et endiselt eelistavad paljud kliendid taotleda laenu just enda kodupangast, kuid umbes viiendik eelistab kasutada alternatiivseid lahendusi.

Tavalisest märgatavalt väiksem laenu aktiivsus pärssis krediidiandjate tarbimislaenude koondlaenu portfelli kasvu tervikuna, mis tähendab, et kui varasematel aastatel kasvas koondlaenujääk üle 12%, siis 2020. aastal oli kasv vaid 2%. Peamine osa laenujäägist kuulus pankadega seotud krediidiandjatele, mis moodustab 80% krediidiandjate turust. Ülejäänud 20% turust katsid pankadevälised krediidiandjad. Nende hulgas oli kõige suurema turuosaga IPF Digital Estonia (3%), talle järgnes pisut väiksema osaga PLACET GROUP (2,4%).

Kuidas käituda makseraskustesse sattumise puhul?

2020. aastaga algas majanduses üpris keerukas periood ning väga paljud inimesed jäid erinevate laenude tagasimaksmisega hätta. Kuigi praegu on majanduslik olukord üle maailma paranenud, võib igaüks meist mistahes põhjusel ja eluetapil makseraskustesse sattuda. Millegipärast kipuvad paljud inimesed arvama, et laenukohustuste tagasimaksmine peaks rahaliselt raskemal ajal tahaplaanile jääma, kuid tegelikult põhjustab kehtivate laenukohustuste tagasi mittemaksmine kindlasti suuremaid probleeme tulevikus. Kuid need probleemid on välditavad.

Kui sul on kehtivaid laenukohustusi, kuid tunned, et oled laenu tagasimaksmisega hätta jäämas, võta esimese asjana ühendust oma laenuandjatega. Paljude laenupakkujate klienditeenindus töötab 24h ning nende poole saab pöörduda nii telefonitsi, sõnumiga kui ka meilitsi või mugavalt online iseteeninduses. Krediidiandja aitab koostada just sinu võimalustele vastava tagasimaksmise plaani või taotleda näiteks maksepuhkust. Maksepuhkus on parim viis vähendada tagasimaksete suurusi ning jätta krediidiskoor heaks!

Autoremondi laen – milleks võrrelda pakkumisi?

Enne laenuotsuse langetamist ning laenutaotluse esitamist konkreetsele krediidifirmale, tasuks laenupakkumisi võrrelda. Selleks ei pea üksi hakkama erinevaid portaale ükshaaval läbi uurima, raisates niiviisi enda väärtuslikku aega. Kreditum.ee on laenuvõrdluse mugavalt ühte tabelisse koondanud, säästes nii sinu aega ja aidates sul enda jaoks parim otsus langetada. Uuri meie võimalusi erinevate laenuliikide pakkumiste alt, kust leiad Eesti turu parimad laenud sinu vajadustele kohe ja nüüd! Laen telefoni teel või onlines on mugav viis, kuidas leida lahendusi enda rahaasjadele.

Mis on need tingimused, mille põhjal tasuks erinevaid autoremondi laene võrrelda? Kreditum võrdleb laene näiteks laenude keskmise KKMi ehk krediidi kulukuse määra põhjal. KKM näitab, kui kulukaks laen sinu jaoks ühe aasta jooksul kujuneb. Muuhulgas on KKMi sisse arvestatud ka võimalikud lisatasud, mis firmati erinevad – näiteks lepingu sõlmimise tasu, konto- või laenu haldustasu, samuti peavad mõned firmad laenudelt kinni ka väljamaksetasu (mõni protsent laenusummast).

Kreditum toob välja peale keskmise KKMi ka krediidifirmade üldiseid tingimusi – näiteks milliseks minimaalseks ja milliseks maksimaalseks perioodiks on laenu võimalik taotleda. Samuti, mis on konkreetse krediidiandja laenu summa miinimum ja maksimum. Autoremondi hinnad on teadupärast päris kallid ning arvestada tuleb mitmesaja eurose, vahel ka mitmetuhande eurose väljaminekuga. Autoremondi laen võib pakkuda leevendavat rahasüsti keerulisel ajal. Kindlasti tutvu põhjalikult konkreetse laenuandja tingimustega ja otsusta parima kasuks!

Tagatisega ja tagatiseta autoremondi laen

Autoremondi laenu taotlemisel ei pea sul olema tagatist. Väikelaenu summas kuni 25 000€ auto või muu mototehnika remondiks saab taotleda ilma igasuguse tagatise või käendaja olemasoluta! Kreditumis saad võrrelda parimaid autoremondi laenu pakkumisi kiiresti ja mugavalt ilma kodust väljumata. Laenutaotluse saad esitada sobiva krediidifirma portaalis või mugavalt iseteeninduses. Identifitseerige end ID kaardiga, Smart ID või Mobiil IDga ning saad kohe alustada laenu taotlemisega.

Kui arvad, et vajad autoremondi laenu ning sul on olemas sobiv tagatis – näiteks auto, mototehnika või isegi kinnisvara – saad taotleda ka suuremat summat enda vajaduste katmiseks. Siiski ei pea alati suurimat maksimaalset võimalikku laenu summat auto remondi jaoks laenama. Kaalu läbi oma tegelikud vajadused ja hinda õigesti tagasimaksmise võimet. Iga laen on finantskohustus! Kui kahtled enda tuleviku maksevõimes, proovi kaaluda autoremondi laenule alternatiive.

Autoremondi laen ja selle alternatiivid

Kui arvad, et sinu auto remonti on kõige parem rahastada just autoremondi laenuga, aitab Kreditum.ee leida just sinu tingimustele vastavad pakkumised. Muidugi tasub paika panna eelarve, kuhu kuulub ka näiteks materjalikulu. Alati ei pea kogu remondi projekti just laenuga rahastama – mõnikord võib väikest rahasüsti laenu nimel vaja minna vaid väiksema summa ulatuses. Soovitame sellised küsimused enne laenutaotluse esitamist läbi mõelda. Kui palju auto remont maksab?

Autoremondi hinnad võivad vägagi erineda – kas tegemist on ootamatu ja ettearvamatu kulutusega või pikalt planeeritud remondiga? Kas remondite igapäevases kasutuses olevat pisut vanemat sõidukit või soovite rahastada mõnd hobiauto restaureerimise projekti? Igal juhul tuleb harilikult arvestada vähemalt mõnetuhande eurose väljaminekuga. Muidugi on võimalik sellist raha ka pikema aja jooksul koguda ja kõrvale panna, kuid samas võib laen sobida just ootamatute kulutuste katmise tarbeks.

Kokkuvõtteks – autoremondi laen

Autoremondi laen on lihtne ja kiire võimalus rahastada ootamatut või ka pikemalt planeeritud auto remonti. Tagatiseta autoremondi laenu ei pea kasutama vaid igapäevases kasutuses oleva sõiduauto remontimiseks – sellega võib rahastada ka mõnd hobiauto vms projekti, samuti võib remonti vajada sinu ATV, mootorratas või veesõiduk. Kuna autoremondi hinnad võivad sageli tähendada mitmetuhande eurost väljaminekut, võib tagatiseta autoremondi laen olla sobiv lahendus just sinu olukorrale!

Kuna autoremondi laenu puhul on tegemist finantskohustusega ning olemuselt on tegu tavalise klassikalise väikelaenuga, tasub hoolikalt üle vaadata turu pakkumised. Kreditum portaal soovib sulle selles abiks olla! Sisesta otsingumootorisse oma andmed ja tingimused ning portaal näitab mõne hetkega Eesti turu parimad autoremondi laenud 2023! Meie tasuta otsingumootori kasutamine ei kohusta millekski, vaid aitab sul lihtsalt kokku hoida aega erinevaid laene võrreldes ning otsides.

Autoremondilaenu on reeglina võimalik taotleda ilma täiendava tagatiseta või käenduseta. Kui oled sisestanud enda andmed anname tagasiside, kas laenu väljastamine on võimalik. Positiivse vastuse korral suuname edasi veebilehele, kus saad täpsema info ja juhised laenutaotluse esitamise kohta. Juhul, kui taotled suuremat summa autoremondi laenuks ja tagatist on vaja, siis sobib tagatiseks ka seesama auto, mille remonti teostama hakatakse. Vajadusel saab tagatiseks valida mõne teise mototehnika.