Autovahetuslaen

Võrdle autolaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €.
Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Autovahetuslaen – sinu uus kaaslane

Kui sinu sooviks on teha oma autovahetus kiirelt ja stressi vabalt, siis on hea valik selleks uuenduslik vahetuslaen. Milleks oma autovahetuslaenu ära kasutada? Millal oleks kõige parem aeg selle taotlemiseks? Mis on autovahetuslaen tegelikult? Need on küsimused, mis võivad sind aeg ajalt kimbutada, kui näed sõna autolaen. Uurime lähemalt, kas leiame vastused. Nüüd läheb lahti!

Mis on autovahetuslaen ja milleks kasutada?

Autovahetuslaenu puhul on tegemist laenuga, mis on lühiajaline finantseering. Antud laenuga ei pea inimene ootama uue auto ostmisega seni, kuni vana saab maha müüdud, vaid saab uue soetada juba eelmise müügiajal. Vahetuslaenu puhul antakse kliendile võimalus tagasi maksta kogu laenusumma korraga, kui vana transport müüdud saab. Nii saab inimene oma laenust kiirelt ja probleemideta vabaks.

Kui on selge, mis asi see autovahetuslaen on, siis on oluline ka rääkida sellest, et mis tegevuste jaoks saab seda laenu tegelikult kasutada. Laenu saab kasutada uue auto ostuks (nagu eelpool mainitud), liisingulepingu sissemakseks või hoopiski jääkväärtuse tasumiseks, mis on kohustuslik enne sõiduki müüki panekut ära maksta.

Miks valida just vahetuslaen?
Eks selle üle ole mitmed inimesed pead murdnud ning isegi ettevõtted. Mis on need põhjused või tõukeplatvormid, mis panevad inimesi valima just autovahetuslaenu? Eks neid ole palju ning ajaga on vaja kaasas kanda, kuid uurime mõnda veidi lähemalt.

Põhiline, miks inimesed eelistavad kasutada autovahetuslaenu, on kiirus. Tänu oma kiirele taotlemisele ja kättesaamisele on inimesed leidnud, et laen oma uue auto soetamiseks on hea valik. Sisuliselt kohe väljamakstav laen on jaotatud lisaks oma kiirusele kolme kuu peale, mil kliendil on võimalus laen tagasi maksta.

Teine suurem põhjus, miks kliendid otsivad ja soovivad võtta autovahetuslaenu, on sellepärast, et laenu saab võtta mitmes erinevas summas. Alates 3000 eurost, lõpetades 25 000 euroga. Olenemata laenu summast, tuleb iga summa taotleja pangakontole kohesele. Mitte hiljem kui sama tööpäeva lõpuks. Olenemata põhjustest nagu kiirus ja erinevas suuruses summad, võimaldab autovahetuslaen pikendada tagasimakse graafikut, kui inimesel tekib juhus, et ei suuda oma vana autot maha müüa ja laenuraha tagastada.

Nende põhjuste järgi on ilmselge, miks autovahetus on inimestele nii kiirelt oluliseks saanud ja meeldivaks. Kes meist siis ei sooviks pikendatud tagasimakse graafikut, kiirelt enda soovitud suuruses rahasummat päevaga pangakontole.

Kuidas toimub laenu taotlemine?

Nii nagu iga laenu puhul toimub autovahetuslaenu taotlemine kas interneti teel või pangas koha peal. Selleks, et saaksid taotleda laenu, pead olema vähemalt 20-aastane ning korrektse ja eeskujuliku maksekäitumisega. Oma maksekäitumist saad tõendada läbi oma pangakonto väljavõtte, mille saad ise printida ja salvestada kodus, või tehakse seda sinu eest pangas. Oleneb, kus kohas soovid laenu taotleda.

Tähtis on, et sinu sissetulek oleks kuus vähemalt 250 eurot ning oleksid Eesti kodanik. Mõningal juhul piisab ka kui ollakse vaid elamisloaga. Siin juures pead meeles pidama, et kui oled elamisloaga elav isik, siis sõlmitakse autovahetuse jaoks mõeldud laen tähtajaliselt. Sama kauaks kuni kehtib sinu elamisluba. Piirvanuseks kuni inimene võib oma autovahetuslaenu maksta on kuni 80 aastat (k.a).

Kui taotlus on saadetud, siis olenemata kohast, kus sa seda teed tuleb positiivse vastuse korral laenuleping, mille saad kohe allkirjastada ning võid oma pangakontol peagi soovitud rahasummat näha. Kui juhtub, et vastus jääb ootele, soovitakse näha sinu väljavõtet, mis on digiallkirjastatud. Antud juhul ei tule raha kohe, vaid taotlus vaadatakse üle ühe tööpäeva jooksul ja antakse sel järel vastus.

Milliseid punkte jälgida, kui taotled autovahetuslaenu?

Nii nagu väikelaenud, majalaenud jne, tuleb isegi autovahetuslaen enne taotlemist ilusti üle kontrollida. Parim viis kontrollimiseks, on lugeda läbi kõik erinevad liitumislepingud ja taotlemise käigus saadetavad lisad ja lepingud. Võib juhtuda, et igal lepingul on omad nüansid, mida soovitakse kliendile selgeks teha enne taotlemist.

  • Intressid. Igal laenul ja summal on omad intressid, mis võivad olla kas suuremad või väiksemad. Intresside jälgimine võib olla kasulik, kui võrdled erinevaid pakkumisi, mis oled leidnud või saanud.
  • Tagasimaksete graafik. Tagasimaksete graafik või siis tagasimakse periood võib olla samuti olla erinev. Samas on hea jälgida, et mida kiiremini saad oma vanema auto müüdud, seda kindlamalt ja kiiremini saad tagasimakse sooritada.
  • Lisateenused. Isegi kui autovahetus tundub sinu jaoks odav, jälgi, et teenuseid pakkuv pank või eraisik ei võtaks laenulepingut tehes liigseid rahasummasid, mida varasemalt kokku ei lepitud.

Need kolm punkti, mis võivad olla üsna saatuslikud, on oluline üle kontrollida iga laenu puhul. Pole tähtis, mis laen see on, olgu siis autovahetuslaen või mõni muu. Intresse, tagasimakse graafikut ja lisatasusid tuleks jälgida. Mida odavam laen, seda petlikum võib see tegelikult olla.

Kust ma saan autovahetuslaenu?

Sa otsid võimalusi, et omale uus auto soetada isegi kui vana on alles maha müümata? Autovahetuslaenu pakuvad kõik suuremad pangad ja eraisikud. Laenu annavad nii InBank, SwedBank, Bondora, auto24. Kõik tuntumad tegijad, kes sulle meenuvad, pakuvad sinu soovidele vastavalt autovahetuslaenu.

Kui tunned, et läheb vaja laenu, siis võta mitmest teenusepakkujast omale pakkumine ning asu neid võrdlema. Nii saad leida endale kõige parema ja väärtuslikuma pakkumise. Kui see kõige õigem pakkumine on leitud, siis võta ühendust laenupakkujaga ning allkirjasta lepingud. Sinu ülesandeks jääb vaid soovitud rahasummat ootama jääda.

Kui teenusepakkuja on positiivselt meelestatud ning leiab, et sinu taotlus, mida nende juures taotled sobib, teevad nad kiiremas korras ülekande ning peagi saad oma uue auto üle rõõmu tunda.

Kokkuvõte – kui uus auto, siis vaid autovahetuslaen

Sinu sooviks on käia ajaga kaasas ning soetada endale uus auto, kuid pole jõudnud vana veel maha müüa ja jääb puudu uue auto summast? Selleks on olemas autovahetuslaen! Tegemist on laenuga, mida saab iga vähemalt 20-aastane kodanik taotleda, kui soovib endale uue auto soetada, maksta jääkväärtust, mis on saamata või kasutada liisingulepingu sissemakseks. Need on põhjused, miks inimesed aina enam kasutavad ja soovivad võtta autolaenu.

Laenu võttes, pead olema siiski valvas ning jälgima kõiki erinevaid tingimusi ja punkte, mis lepingus kirjutatakse. Iga autolaen ei ole see, mis sa arvad teda olema. Intressid, lisateenused ja graafikud – need on märksõnad, mis panevad sind kindlasti üle kontrollima laenulepingut enne kui seda allkirjastama tormad. Meie usume, et ükskõik kui kiire, suur summa või milline on maksegraafik, tuleks üle vaadata kõik vajalik.

Ühesõnaga on autovahetuslaen samasugune laen nagu kõik teised, olgu selleks siis remondilaen, reisilaen või motolaen. Enne allkirjastamist võrdle erinevate pakkujate võimalusi, uuri nende erinevaid teenuseid, intresse ja tegelikku väärtust. Mida rohkem uurid ja vaatad, seda kindlamini saad endale autovahetuslaenu, mis on sinu jaoks see kõige õigem.