Auto ostu finantseerimine

Võrdle autolaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €.
Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Auto ostu finantseerimine laenuga

Oled ammu juba unistanud oma unistuste auto soetamisest? Või äkki soovid sa praeguse auto maha müüa ning asemale midagi vingemat osta? Võimalik, et sa ei unista mitte autost vaid näiteks kaatrist, millega suvel merd nautida või lumesaanist millega talvel lumises metsas ringi tuisata. Aga avastad, et praegu pole see lihtsalt võimalik, sest vabu vahendeid pole piisavalt või praeguse auto müük ei kataks ära uue auto soetushinda.

Sellises olukorras on ideaalseks lahenduseks kas autolaen, auto liising, autovahetuslaen või auto järelmaks. Paadilaen aitab sind siis, kui suureks südame sooviks on hoopiski veedõiduk. Sinu unistused ei pea enam jääma unistuseks ning uus auto ei pea olema nii kauge mõte nagu see seni olnud on!

Kõik need laenutooted on sobilikud, et osta sinu unistuste mootorsõiduk. See sõiduk ei pea üldsegi olema lihtsalt auto, sest see võib olla ka kaater, ATV, lumesaan või mõni muu sõiduk. Uuri all olevatest artiklitest lähemalt, kuidas Kreditumi partneritelt autolaenu taotlemine käib ning millised on sinu võimalused oma unistuste auto finantseerimisel. Vali kas laen auto tagatisel, autoliising või mõni teine viis, kuidas enda uue sõiduki ostu finantseerida.

Autolaen Kreditumi partneritelt

Autolaenu pakkujaid on Eesti laenuturul mitmeid. Seetõttu on väga oluline pöörata tähelepanu laenupakkuja taustale enne laenulepingu allkirjastamist.

Kreditum on sulle loonud kiire ning mugava lahenduse laenutaotluse tegemiseks. Ühe laenutaotluse põhjal saad sa vastuse mitmetelt Kreditumi partneritelt. Kreditumi partnerid on usaldusväärsed ning pakuvad sulle alati kvaliteetseimat ning kindlaimat teenust. Samuti on nende tehtud pakkumised professionaalsed ja personaalsed.

Laenutaotluse esitamiseks täida ära Kreditumi lehel olev laenukalkulaator ning jää vastust ootama. Laenukalkulaatorisse tuleb sul sisestada sulle kuuluvate krediitkaartide arv, soovitud laenusumma, soovitud laenuperiood ning muu vajaminev informatsioon. Seda kõike on vaja selleks, et laenupakkuja saaks hinnata oma riske ning teha sulle laenupakkumine.

Tuletame meelde, et laenukalkulaatori täitmine on kõigile täielikult tasuta ning see ei kohusta millekski! Personaalsed pakkumised jõuavad sinuni kiiresti ning siis saad juba hakata valima endale sobivaimat autolaenu.

Miks eelistada just sõiduki ostu finantseerimiseks Kreditumi partnereid?

Õige autolaenu leidmine on Kreditumi abiga väga lihtne. Kreditumi partnerid saadavad teile mitmeid laenupakkumisi, mis on tehtud just teie nõudmiste kohaselt. Sõiduki ostu finantseerimine ei pea olema tülikas ja aeganõudev!

Kreditumi partnerid pakuvad teile sõiduki finantseerimist järgmistel tingimustel:

  • Raha kiiresti kätte. Kreditumi partnerite üheks suureks eeliseks on see, et laenutaotlusel esitatud summat saad sa kasutama hakata väga kiiresti. Selleks on vaja vaid edukalt sõlmida laenuleping ning raha kantakse koheselt sinu kontole.
  • Hindamisakti ei ole vaja. Hindamisakt võib olla lisakulu sõiduki ostu finantseerimisel. Kreditumi partnerid teilt hindamisakti ei nõua, kui tegemist on autolaenuga.
  • Tagatist ei ole vaja. Just nimelt! Autolaenu taotlemisel ei ole sul tagatist vaja. Kreditumi partnerid pakuvad sulle ilma tagatiseta autolaenu.
  • Ostetud sõiduk läheb koheselt omaniku nimele. Kui autot liisides on auto koheseks omanikuks liisingut pakkuv ettevõte, siis autolaenuga auto ostes on auto koheselt täielikult sinu oma. Sa võid autot müüa ja vahetada siis kui ise soovid. Sina pead vaid laenumakseid tegema laenuperioodi lõpuni olenemata sellest, kas auto on sul alles või ei.
  • Kaskokindlustus pole kohustuslik. Muidugi võib kaskokindlustuse alati teha, et endal oleks muretum ning, et oleks kindlustunne juhtudel kus kindlustus kahjusid ei kata. Kreditumi partnerid ei nõua autolaenu puhul sinult kaskokindlustuse tegemist. Igale sõidukile on vaja teha liikluskindlustus, aga kaskokindlustus on vabatahtlik. Kui sa ei soovi kaskokindlustust teha, siis autolaen on sulle just õige valik!

Autolaenu tingimused

Kõikidel laenutoodetel on tingimused. Igal laenul on erinev maksimaalne ja minimaalne laenusumma, laenuperiood ja intressimäär. Kõikide nende tingimustega saad sa lähemalt tutvuda laenupakkuja kodulehelt või kontakteerudes otse laenupakkujaga.

Selles artiklis räägime sulle lähemalt millised on tavaliselt Kreditumi partnerite pakutavate autolaenude tingimused. Siinkohal palume meeles pidada, et erinevate laenupakkujate laenutingimused võivad olla väga erinevad.

Kindlasti tutvuge enne lepingu sõlmimist kõigi lepingutingimustega.

Laenusumma 3000 kuni 25 000 eurot
Kas sinu järgmise unistuste auto ostusumma jääb nendesse piiridesse? Kui jah, siis sobib see autolaen just sinule!

Laenuperiood 6 kuud kuni 7 aastat
Selline laenuperioodi vahemik annab sulle piisavalt vabadust, et valida ku kiiresti oled sa valmis oma autolaenu tagasi maksma.

Lepingutasu 1,5 kuni 2 protsenti laenusummast ning minimaalselt 100 eurot
Lepingutasu sõltub suuresti sinu võetud laenusummast. Kui tavaliselt on suurtel laenuasutustel lepingutasu 2 protsendi kandis, siis Kreditumi partnerid võivad sulle pakkuda ka lepingutasu, mis on 1,5 protsenti sinu võetud laenusummast.

Palk alates 400 eurot kuus, koos kaastaotlejaga 850 eurot kuus
Laenutaotlust esitades on tähtis ära märkida oma igakuine palk. Laenutaotleja sissetuleku põhjal teeb krediidiasutus otsuse, kas pakkuda laenu või ei. Auto ostu finantseerimine võib tihti ära jääda kuna taotleja sissetulek pole piisav. Sellises olukorras on võimalik laenu taotleda koos kaastaotlejaga ning sellisel juhul peab kahe taotleja igakuine palk kokku olema 850 eurot kuus, et saada pangalt positiivne vastus laenutaotlusele.

Soovitatavalt võiks autolaenu tagasimakse suurus jääda alla 30% igakuisest palgast, sest nii ei ole see liiga koormav ning jääb vabu vahendeid muude oluliste tegevuste jaoks.

Vähemalt 18-aastane Eesti Vabariigi kodanik
Nagu ka iga laenutoote puhul peab ka autolaenu taotlemise hetkel olema taotleja vähemalt 18-aastane. Paljudel laenupakkujatel on ka kriteerium, et laenu taotleja ei tohi laenu tagasimakse tähtajaks olla üle 75-aastane. See kriteerium on vajalik, et krediidiasutus saaks hinnata oma riske ning pakkuda sulle parimatel tingimustel laenu.

Autolaenu sõlmimise sammud

Täida ära laenukalkulaator Kreditumi portaalis. Kreditumi portaalis on autolaenu taotluse tegemine väga lihtne. Selleks on teil vaja vaid ära täita laenukalkulaator Kreditumi portaalis. Sinna tuleb teil sisestada esialgne vajalik informatsioon, et Kreditumi partner saaks teile teha võimalikult personaalse laenupakkumise.

Kreditumi portaalis laenukalkulaatori täitmine on kõigile soovijatele tasuta ning ei kohusta sind millekski.

Oota Kreditumi partnerite vastuseid. Pärast sinu sisestatud andmete töötlemist hakkavad Kreditumi partnerid sulle võimalikke laenupakkumisi tegema. See võib veidi aega võtta, aga kõik sinule tehtud personaalsed laenupakkumised jõuavad sinuni mõne minutiga.

Kreditumi partnerid võtavad arvesse sinu poolt laenukalkulaatorisse sisestatud informatsiooni ning juhul kui neil tekib lisaküsimusi, võetakse sinuga personaalselt ühendust.

Võrdle saadud laenupakkumisi. Kui erinevad laenupakkumised on käes, on aeg neid omavahel võrdlema hakata. Kas sina tead kuidas erinevaid laenupakkumisi võrrelda tuleks? Kui ei, siis leia üles meie blogist laenupakkumiste võrdlemise nipid! Need nipid aitavad sul leida endale kõige sobivaim laenupakkumine, millega sa kõige rohkem rahul oled ning mille võtmist sa ei kahetse!

Laenupakkumiste võrdlemisel on väga tähtis teada mida täpsemalt jälgida tuleb. Kõige tähtsamaks tööriistaks laenupakkumiste võrdlemisel on krediidi kulukuse määr, mis näitab ära kui kalliks see laen täpselt aasta lõikes läheb.

Liigu laenulepingut sõlmima. Kui sobiv laenupakkumine on leitud ning sa oled oma valikus kindel, suunatakse sind edasi laenupakkuja portaali lepingut sõlmima. Selleks on sul vaja teha isikutuvastus kasutades selleks ID-kaarti, Mobiil ID-d või Smart ID-d. Isikutuvastus on vajalik selleks, et krediidiasutus saaks laenupakkumise sinuga siduda ja lepingusse sinu korrektsed andmed sisestada.

Enne lepingu sõlmimist veendu veelkord, et kõik lepingu tingimused on sulle selged ning, et oled kindlasti tutvunud ka kõikide lepingulisadega ning nüanssidega. Kui sul tekib lisaküsimusi konsulteeri enne laenulepingu allkirjastamist spetsialistiga või kontakteeru otse laenupakkumise teinud krediidiasutusega.

Kui kõik on selge võid laenulepingu allkirjastada ning vastavalt laenupakkuja tingimustele kantakse raha sinu kontole ettenähtud ajal ning peale seda võid sa seda raha kasutama hakata ning auto soetada.

Mida laenulepingu sõlmimisel kindlasti silmas pidada?

Laenulepingut sõlmima minnes on väga tähtis teada täpselt, mis selle laenuga kaasneb. Milline on lepingutasu, kui palju see laen ajapikku sulle maksma läheb ning kas sul on võimalik laen ka vajadusel lisatasudeta tagasi maksta? Need on vaid mõned küsimused, millele sa enne laenulepingu allkirjastamist vastust teadma peaksid, et hiljem ebameeldivaid üllatusi poleks.

Laenulepingutel on tihtipeale ka lepingulisad. Ka nendega tuleks enne lepingu sõlmimist põhjalikult tutvust teha, et olla kindel kõigis laenuvõtmise nüanssides.

Kui sul tekib laenulepingu või lepingulisade kohta küsimusi, siis kõige parem on koheselt küsida selle laenupakkumise teinud krediidiasutuse esindajalt selgitusi. Samuti on mõistlik otsus enne laenulepingu sõlmimist konsulteerida laenudele spetsialiseerunud spetsialistiga, et leida just sulle kõige parem lahendus.

Siinkohal tuletame meelde, et autolaen kui ka autoremondi laen, nagu ka kõik teised laenutooted, on finantskohustus. Enne laenulepingu sõlmimist soovitame põhjalikult hinnata oma finantsvõimekust ning käituda vastutustundlikult.

Seotud lehed