Paadilaen – Paadiostu finantseerimine

Võrdle paadilaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Võrdle paadilaene kiirelt ja mugavalt – leia omale sobivaim paadilaen

Kreditum on loonud mugavaima viisi erinevate laenude võrdluseks. Kreditumi portaalis on teil võimalik võrrelda kõiki erinevaid Eesti laenuturul olevaid laenupakkumisi. Kõik laenupakkumised ühest portaalist ning sobiva laenupakkumise korral jõuab raha teieni juba 15 minutiga pärast edukat lepingu sõlmimist. Teie unistused ei pea jääma vaid unistusteks. Kreditumi partnerid aitavad teil teie pikaajalised unistused teoks teha. Lugege järgmisest lõigust täpsemalt kuidas täita laenuavaldust Kreditumi portaalis.

Kreditumi portaalis laenutaotluse täitmine on imelihtne. Räägime teile lähemalt kuidas see käib. Kõik algab laenukalkulaatori täitmisest. Sinna tuleb teil sisestada vajalik informatsioon, mille põhjal saavad Kreditumi partnerid teile personaalseid laenupakkumisi teha. Juhime tähelepanu ka sellele, et laenukalkulaatoris esialgselt kuvatud informatsioon on illustratiivne ning võib erineda laenupakkumistest. Kui laenutaotlus esitatud jääb teil üle vaid laenutaotlusi oodata, mis jõuavad teieni mõningate minutitega. Vatused kuvatakse teile portaalis.

Paadilaen – Milleks ja mis summas?

Paadilaen on Eesti laenuturul võrdlemisi uus toode. Kuna Eestis on viimaste aastatega mootorpaatide, jahtide ning muude veesõidukite ostuhuvi ainult kasvanud, on paljud laenupakkujad otsustanud selle laenutoote omale valikusse võtta. Paadilaen on mõeldud täpselt nende unistuste täitmiseks, milleks on suvel ilusa ilmaga päris oma paadiga lainete ning meretuule nautimine. Olgu selleks oma uue ja uhke jahiga purjetamine või oma unistuste mootorpaadiga lainete murdmine.

Kreditumi partnerite pakutav paadilaen on mõistliku intressimääraga tagatiseta väikelaen, mida võib võtta kuni 15000 euro ulatuses. Paadilaenu tavapärane intressimäär on 6,9 % aastas mis teeb sellest laenust isegi mõistlikuma laenu kui autolaen. Paadilaenu minimaalne laenuperiood on 6 ning maksimaalne laenuperiood 72 kuud. See annab kliendile võimaluse valida täpselt selline laenu tagasimaksegraafik, millega ta ise rahul on ning mis on sellel hetkel kõige mõistlikum ja soodsam.

Kuidas leida sobiv tagatiseta paadilaen

Endale personaalselt kõige sobivaima tagatiseta paadilaenu leidmine on tehtud imelihtsaks. Kreditum on töötanud välja võimaluse võrrelda kõiki Kreditumi partnerite tehtud laenupakkumisi ühes portaalis. Selleks on vaja teil ära täita laenukalkulaator vajamineva informatsiooniga ning taotlus esitada. Seejärel hakkavad teile laekuma Kreditumi partnerite tehtud laenupakkumised ning võite alustada laenude võrdlemisega. Tutvustame teile erinevaid aspekte, mille põhjal saadud laenupakkumisi võrrelda tuleks, et leida endale sobivaim.

Pidage meeles, et enne laenulepingu sõlmimist on väga tähtis uurida ka teiste laenupakkujate laenupakkumisi ning mitte valida esimene ettejuhtuv pakkumine.

1. Milline on selle laenupakkuja taust? Kas see ettevõte on usaldusväärne? Millised on nende pakutava laenu varjatud kulud? Varjatud kulud on näiteks lepingu sõlmimise kulu, laenukindlustuse kulu jne.

2. Mis on selle laenu krediidi kulukuse määr? Krediidi kulukuse määr annab parima ülevaate laenu kogumaksumusest.

Erinevate laenupakkujate võrdlus 2022 – Leia parim paadilaen.

Selles tabelis oleme välja toonud Kreditumi partnerite parimad paadilaenu pakkumised. Siin saate te toodud pakkumisi võrrelda, et saada paremat ettekujutust olemasolevate paadilaenude intressidest ning lepingutingimustest. Kui teil tekib lisaküsimusi üksikute laenupakkumiste kohta soovitame teil kontakteeruda otse seda laenu pakkuva pangaga, et saada kõige täpsemat informatsiooni selle pakkumise kohta. Laenu võtmise protsessi jooksul soovitame samuti konsulteerida laenudele spetsialiseerunud isikuga, et leida teile sobivaim pakkumine.

Soodne paadilaen ilma tagatiste ja käendajateta

Paadilaenu võtmiseks ei ole teil tarvis otsida tagatist ega käendajat. See tähendab, et te ei pea selle laenu võtmiseks oma vara pangale pandiks andma ega otsima kedagi kellega laenukohustust jagada. Tagatiseta laenu eeliseks on oma vara pantimisega kaasneva riski puudumine kuid sellest tulenevalt on tagatiseta laenude intressid reeglina veidi kõrgemad tagatud laenude intressidest. Käendaja puudumisel toimub laenu võtmise protsess kiirelt ning muretult.

Millised on tingimused selleks, et saada laenu ilma tagatiseta ja käendajata? Peamiseks tingimuseks ilma tagatiseta ja käendajata laenu saamiseks on hea krediidiskoor. See tähendab seda, et laenu võtjal ei ole varasemalt esinenud maksehäireid ning laenumaksed on alati sooritatud õigel ajal. Samuti aitab kaasa tagatiseta ning käendajata laenu saamisel see kui pole kehtivaid laenukohustusi. Lisaks kõigele selle on sama tähtis ka ametlik sissetulek.

Tagatud või tagatiseta paadilaen

Laen võib olla tagatud (tagatisega) või tagatiseta. Nende kahe laenu erinevus on selles, et tagatud laenu võetakse tagatise alusel, olgu selleks kas kinnisvara või isiklik auto. Kinnisvara tagatisel võetud laenu nimetatakse hüpoteeklaenuks. Tagatiseta laenu intress on tihtipeale veidi kõrgem, kuid tagatiseta laenu võtmise korral ei ole vaja laenuvõtjal oma vara tagatiseks panna. Juhime tähelepanu ka sellele, et tihtipeale peab tagatiseks olev vara olema kindlustatud.

Paadilaen kätte 15 minutiga

Laenupakkujat valides soovitame teil vaadata seda, kui ruttu laenusumma teie arvelduskontole kantakse. Enamasti kantakse peale edukat lepingu sõlmimist laenusumma koheselt laenuvõtja kontole, aga on ka pankasid, mis väljastavad raha mõne tööpäeva jooksul. Kui teil on laenusumma kulutamisega kiire, soovitame kindlasti uurida kui kiiresti laenatud raha väljastatakse. Selle info leiate te kõige lihtsamini ning kiiremini laenulepingust. Kui laenulepingut pole veel väljastatud saate selle informatsiooni krediidiasutuse kodulehelt.

Kõige kiiremini väljastatavad laenud on kiirlaenud. Kui teil on vaja raha kätte saada võimalikult kiiresti ning laenusumma ei ületa 5000 eurot soovitame me teil mõelda hoopis kiirlaenu võtmisele. Kiirlaenu laenusumma kasutusala pole määratud ning laenuvõtja otsustab ise selle laenusumma kasutusala üle. Kiirlaenu võtmise protsess on tunduvalt kiirem kui paadilaenu võtmine, sest tihtipeale jõuab laenusumma taotleja kontole juba tunni jooksul peale lepingu sõlmimise protsessi alustamist.

Parimad paadilaenu pakkujad & paadilaenud Eestis 2021

Paadilaen on võrdlemisi uus toode Eesti laenuturul ning seda võimalust ei pruugi iga krediidiasutus pakkuda. Sellepärast on väga tähtis enne laenutaotluse esitamist uurida millistel krediidiasutustel selline võimalus juba olemas on. Kreditumi lehel on teil võimalus kiiresti ja mugavalt kõiki võimalike laenupakkumisi näha ühest kohast. Laenupakkumiste saamiseks täitke ära Kreditumi lehel toodud laenukalkulaator. Tuletame meelde, et laenukalkulaatori vastusena väljatoodud algne vastus on illustratiivne.

Seda, milline tuleb iga krediidiasutuse tehtud personaalne pakkumine just teile, näete te pärast laenutaotluse esitamist. Selleks palume teil nõustuda tingimustega ning sellega, et Kreditum jagab teie infot Kreditumi partneritele. See nõusolek on vajalik selleks, et Kreditumi partnerid saaksid teile teha personaalseid laenupakkumisi vastavalt teie vajadustele. Laenupakkumised saadetakse teile personaalselt ning seejärel saate te hakata juba valima endale sobivaimat laenupakkumist ning ka sobivaimat laenupakkujat.

Kreditum on selles artiklis välja toonud ka 2021 aasta parimad paadilaenu pakkumised ning parima skooriga laenupakkujad. Selle tabeli põhjal saate te oma otsuse teha kõige lihtsamini ning kiiremini. Siiski soovitame teil võtta laenupakkumise võimalikult paljudelt krediidiasutustelt, sest tihtipeale ei pruugi kõige esimesena saadud pakkumine olla parim. Kui olete võtnud laenupakkumise mitmetelt paadilaenu pakkuvalt krediidiettevõttelt saate te kindel olla, et leiate endale sobivaima pakkumise.

Pankade paadilaenud ning tingimused

Erinevate pankade paadilaenude võrdluseks oleme loonud teile mugava võimaluse Kreditumi portaalis. Te saate mitmeid vastused erinevatelt Kreditumi partneritelt täites ära laenutaotlus, milleks on laenukalkulaator Kreditumi portaalis. Seal on küsitud pankadele vajalik informatsioon, et teile personaalne laenupakkumine teha. Samuti on alati võimalik, et mõni krediidiasutus soovib enne laenupakkumise tegemist teilt veidi lisainformatsiooni saada. Seda kõike vaid selleks, et teha teile parim personaalne laenupakkumine.

Erinevatel krediidipakkujatel on erinevad tingimused paadilaenu väljastamisel. Tavaliselt on nendeks järgnevad tingimused: – Laen väljastatakse vähemalt 21 aastale Eesti Vabariigi kodanikule või Eesti Vabariigis kehtivat elamisluba omavale isikule. -Laenu taotleja igakuine sissetulek on vähemalt 280 eurot kuus. Siinkohal arvestatakse netopalka. -Laenu taotleval isikul ei ole kehtivaid maksehäireid ning nende nimi ja andmed ei kajastu Maksehäirete Registris. Maksehäirete Registris püsivad andmed kuni 5 aastat.

Kui ülaltoodud tingimused on täidetud ning laenu taotlejal pole samal ajal liiga palju kehtivaid laenukohustusi, ei tohiks tekkida probleeme ka laenu taotlemisel. Juhul kui laenutaotlust läbivaataval krediidiasutusel läheb vaja rohkem informatsiooni võetakse laenu taotlejaga otse ühendust. Kui laenu taotleja esitatud informatsioon on krediidiasutuse jaoks piisav tehakse valmis personaalne laenupakkumine ning laenutaotleja võib alustada laenude võrdlemisega. Edasi suundutakse laenulepingut sõlmima laenupakkumise teinud krediidiasutuse kodulehel.

Mis on paadilaen? Kuidas laenupakkumisi võrrelda?

Kreditumi partnerite pakutav paadilaen on kuni 15 000 euro suurune väikelaen, mis on mõeldud kas jahi, mootorpaadi või mõne muu veesõiduki soetamiseks. Erinevate laenupakkumiste võrdlemine on väga tähtis selleks, et te saaksite leida endale sobivaima laenu, mis ei tekita teile liiga suurt rahalist kohustust ning mida te hiljem kahetsema ei pea. Järgnevates lõikudes tutvustame teile peamisi põhitõdesid, mille põhjal peaksite saadud laenupakkumisi võrdlema.

Kas see laenupakkumine pakub võimalust laenusumma tagastada enne laenulepingus märgitud kuupäeva? Esmapilgul ei pruugi see küsimus tunduda väga tähtis, kuid siiski soovitame me sellele küsimusele laenulepingus tähelepanu pöörata. Nimelt pakuvad enamik pankasid laenuvõtjale võimalust kogu laenusumma ennetähtaegselt tagastada ilma lisanduvate tasudeta. Kuid siiski leidub pankasid, mille laenulepingutesse on sisse kirjutatud punkt kus on märgitud, et laenu ennetähtaegsel tagastamisel tuleb tasuda laenu jäägile lisaks intressi.

See tähendab seda, et laenu ennetähtaegselt tagasi makstes võidate te küll tulevaste intressimaksete arvelt, aga peate siiski maksma intressi laenu ennetähtaegse tagastamise eest. -Mis on selle laenupakkumise krediidi kulukuse määr ehk KKM? Krediidi kulukuse määra arvutamise aitab teil kõige paremini visualiseerida seda kui kalliks läheb teile võetud laen aasta lõikes maksma. Krediidi kulukuse määr on põhiline instrument laenude võrdlemisel, et leida soodsaim laen.

Tagatiseta paadilaen kuni 15 000 eurot

Paadilaenu saab võtta alates 1000 euro suurusest summast kuni 15 000 euro suuruse summani. Seda selleks, et saaksite soetada omale veesõiduki millest olete unistanud. Keskmine paadilaenu intressimäär on 6,9% aastas, mis teeb sellest laenust väga mõistliku hinnaga laenu oma pikaajaliste unistuste täitmiseks. Tuletame siinkohal meelde, et teile tehtav personaalne laenupakkumine võib olla teistsuguse intressimääraga. Intressimäära suurus oleneb teie krediidiskoorist ning laenu pakkuvast pangast.

Tagatiseta paadilaen ei eelda teilt kinnisvara või tagatise määramist. Samuti ei nõua Kreditumi partnerid paadilaenu väljastamiseks ka käendaja olemasolu. See teeb paadilaenust ühe kõige kiiremini ning lihtsamini taodeldava Kreditumi partnerite poolt pakutava laenu. Laenusumma võib teieni jõuda juba samal päeval pärast laenutaotluse esitamist. Lugege lisa Kreditumi kodulehelt ning tekkinud küsimuste korral võtke ühendust otse laenupakkumise teinud krediidiettevõttega. Enne laenulepingu allkirjastamist pidage nõu spetsialistiga.

Miks peaksin ma mõtlema paadilaenu võtmise peale?

Oma isikliku jahiga või mootorpaadiga merel sooja päikese nautimine on olnud pikalt paljude unistuseks. Seda näitavad viimaste aastate jooksul Eestis müüdud paatide müüginumbrid. Aina rohkem inimesi on jõudnud järeldusele, et oma kaatri või jahiga merel lainete nautimine on palju mõnusam kui kruiisil käimine. Kuid paadi ostu võib tihtipeale segada üks faktor- paadid on kallid ning nende jaoks raha kogumine võtab väga pikka aega.

Sellistes olukordades tulevad suuresti abiks paadilaenud. Paadilaenud on viimastel aastatel väga palju populaarsust kogunud ja seda just sellel samal asjaolul, et paatide ost on väga populaarseks muutunud. Aina rohkem pankasid on hakanud pakkuma paadilaenu ning see tähendab, et paadilaenudele määratud intressimäärad on tänaseks madalamad kui kunagi varem. Keskmine paadilaenule määratud intressimäär on 6,9% aastas mis on vähem kui mõni autolaen. Uuri laenupakkumisi Kreditumist!

Paadilaen – Alternatiivid

Eesti laenuturul on väga palju erinevaid laenupakkumisi erinevate rahaliste väljaminekute rahuldamiseks. Erinevad laenupakkujad pakuvad laene ilulaenust kuni koduvahetuslaenuni. Kui te olete mingil põhjusel avastanud, et paadilaen ei ole teile antud hetkel kõige sobivaim variant võite te Kreditumi portaalist leida mõne muu sobivaima laenupakkumise. Selleks soovitame teil tutvuda Kreditumi portaalis erinevate laenude tutvustusega ning teha ka ise taustauuringuid, et leida endale kõige paremini sobivam laenutoode.

Üheks tihedamini kasutatavaks alternatiiviks paadilaenule on väikelaen. Seda kasutatakse tihtipeale just sellepärast, et igal laenupakkujal pole veel võimalik paadilaenu taodelda. Sellisel juhul suunatakse klient väikelaenu taotlema. Väikelaenud on samuti tagatiseta ning käendajata väljastatavad laenud, mida võib taodelda kuni 20 000 euro väärtuses. Väikelaen sobib samuti juhul kui ostetava paadi hind ületab 15 000 euro piiri. Soovitame teil tutvuda erinevate laenupakkujate pakkumistega enne kindla laenutoote valimist.

Kui väikelaen ei rahulda teie väljamineku vajadusi, on veel üheks variandiks autolaen. Nime põhjal võiks arvata, et autolaen on mõeldud vaid auto ostmiseks, aga tegelikult on paljud krediidiasutused laiendanud autolaenu kasutusvõimalusi. Paljude autolaenu pakkuvate krediidiasutuste väljastatud autolaenu võib kasutada ka veesõidukite ostmiseks. Samuti võib leida ka krediidiettevõtte, mis pakub autolaenu suuremas summas, kui tavaline paadilaen tavaliselt on. Nii saate osta omale sellise paadi nagu soovite.

Paadilaen – Kuidas laenu taodelda?

Paadilaenu taotlemine on Kreditumi portaalis imelihtne. Selles artiklis tutvustame teile laenutaotluse esitamise protsessi. Esimese sammuna tuleb teil ära täita Kreditumi lehel toodud laenukalkulaator. Sinna tuleb teil sisestada laenuandjate poolt nõutud informatsioon milleks on teie nimi, vanus, teile kuuluvate krediitkaartide arv jne. Seda informatsiooni kasutavad laenuandjad alusena teie isikliku laenupakkumise koostamisel. Seejärel tuleb teil nõustuda tingimustega ning anda oma nõusolek Kreditumile teie andmete edastamiseks laenupakkujatele.

Seda informatsiooni kasutatakse vaid teile personaalse laenupakkumise tegemiseks. Samuti palume teil sisestada oma meiliaadress, et teile personaalseid laenupakkumisi saata. Juhime teie tähelepanu sellele, et laenukalkulaatoris algselt toodud laenupakkumine võib erineda teile tehtavast laenupakkumisest. Personaalne laenupakkumine tehakse teile teie sisestatud andmete põhjal. Palume teil avalduses kajastada vaid tõeseid andmeid, et saadud laenupakkumine oleks teile parim ning soodsaim. Vastasel juhul võib saadud laenupakkumine erineda päriselt tehtavast pakkumisest.

Mis on järgmine samm pärast avalduse esitamist?

Pärast seda kui laenuavaldus on Kreditumi portaalis esitatud võetakse see töösse ning saadetakse Kreditumi partneritele. Nemad omakorda panevad kokku teile personaalselt tehtud laenupakkumise, tuginedes teie sisestatud informatsioonile. Kui laenupakkumised on valmis edastatakse need teile ning võite alustada laenude võrdlemisega. Laenude võrdlemisel on väga tähtis hinnata riske ning valida laenupakkumine, mis ei tekita teile liiga suurt kohustust. Pärast sobiva laenupakkumise leidmist suunatakse teid edasi lepingut sõlmima.

Laenulepingu sõlmimiseks palutakse teil läbi viia isikutuvastus. Seda saate te teha kasutades Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi pin1. See samm on vajalik selleks, et pank saaks teile teha personaalse laenupakkumise. Enne lepingu sõlmimist palume teil põhjalikult tutvuda kõigi lepingutingimustega ning alles seejärel liikuda edasi lepingut sõlmima. Lepingu sõlmimist on teil veelkord kasutada Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi koodi. Seekord on selleks pin2 ehk allkirjastamise kood.

Paadilaen kokkuvõte

Paadilaen on väikelaen, mida on võimalik taodelda ilma tagatise ning käendaja vajaduseta. See on mõeldud jahi, mootorpaadi, väikelaeva või mõne muu veesõiduki soetamiseks mõeldud laen. Seda laenu saab taodelda 1000 kuni 15000 euro väärtuses veesõiduki ostmiseks ning selle laenu intressimäär algab 6,9% ja seda laenu algsummalt. Paadilaenu avalduse saate esitada Kreditumi portaalis ning seejärel saadetakse teile personaalsed laenupakkumised. Erinevaid paadilaenude pakkumisi saate võrrelda Kreditumi portaalis.

Paadilaenu pakkumisi võrreldes soovitame teil jälgida järgmisi punkte: -kas seda laenu on võimalik intressivabalt ennetähtaegselt tagasi maksta? Paljud pangad pakuvad võimalust laenujääk ennetähtaegselt tagasi maksta ilma lisanduva intressita, samal ajal kui teised pangad lisavad tagasimaksele intressi.

Mis on selle laenupakkumise krediidi kulukuse määr? Krediidi kulukuse määr on parim abimees laenude võrdlemisel ja laenu valimisel. See näitab selle kindla laenu kogumaksumust ühe aasta vältel.

Enne paadilaenu taotlemist soovitame teil vaadata üle pankade poolt seatud tingimused laenu taotlevatele isikutele. Kas te vastate nendele tingimustele? Kui te ei vasta nendele tingimustele mõelge, kas teil on võimalik kuidagi seda olukorda parandada või kas peate otsima mõnda teist varianti teie unistuste veesõiduki soetamiseks? Peamised tingimused laenutaotlejale on vanus, sissetulek mis ületab 290 euro piiri ning samuti ei tohi laenu taotlejal olla kehtivaid maksehäireid.