Paadilaen – Paadiostu finantseerimine

Võrdle paadilaenud kiirelt ja mugavalt kuni 25 000 €. Üks taotlus, mitu pakkumist. Laenutaotlus on tasuta ja ei kohusta millekski.

Palun oota..

Täida üks taotlus ja
võrdle pakkumisi

Taotlus on tasuta ja
ei kohusta millekski

Vali odavaim laen
parimate tingimustega

Võrdle paadilaene kiirelt ja mugavalt – leia omale sobivaim paadilaen

Kreditum on loonud mugavaima viisi erinevate laenude võrdluseks. Kreditumi portaalis on võimalik võrrelda kõiki erinevaid Eesti laenuturul olevaid laenupakkumisi. Kõik laenupakkumised ühest portaalist ning sobiva laenupakkumise korral jõuab raha sinuni juba 15 minutiga pärast edukat lepingu sõlmimist. Sinu unistused ei pea jääma vaid unistusteks. Kreditumi partnerid aitavad sinu pikaajalised unistused teoks teha. Loe järgmisest lõigust täpsemalt, kuidas täita laenuavaldust Kreditumi portaalis.

Kreditumi portaalis on laenutaotluse täitmine imelihtne. Räägime sulle kohe lähemalt, kuidas see käib. Kõik algab laenukalkulaatori täitmisest. Sinna tuleb sisestada vajalik informatsioon, mille põhjal saavad Kreditumi partnerid personaalseid laenupakkumisi teha. Juhime tähelepanu ka sellele, et laenukalkulaatoris esialgselt kuvatud informatsioon on illustratiivne ning võib erineda lõplikust laenupakkumisest. Kui laenutaotlus esitatud, jääb üle vaid laenutaotlusi oodata, mis jõuavad sinuni mõningate minutitega. Vatused kuvatakse sulle portaalis.

Paadilaen – milleks ja mis summas?

Paadilaen on Eesti laenuturul võrdlemisi uus toode. Kuna Eestis on viimaste aastatega mootorpaatide, jahtide ning muude veesõidukite ostuhuvi ainult kasvanud, on paljud laenupakkujad otsustanud selle laenutoote omale valikusse võtta. See on tegelikult sarane teiste sõidukite soetamiseks mõeldud laenudega nagu autolaen või hoopiski motolaen. Paadilaen on mõeldud täpselt nende unistuste täitmiseks, milleks on suvel ilusa ilmaga päris oma paadiga lainete ning meretuule nautimine. Olgu selleks oma uue ja uhke jahiga purjetamine või oma unistuste mootorpaadiga lainete murdmine.

Kreditumi partnerite pakutav paadilaen on mõistliku intressimääraga tagatiseta väikelaen, mida võib võtta kuni 25 000 euro ulatuses. Paadilaenu tavapärane intressimäär on 6,9 % aastas, mis teeb sellest laenust isegi mõistlikuma laenu kui seda on autolaen. Paadilaenu minimaalne laenuperiood on 6 ning maksimaalne laenuperiood 72 kuud. See annab kliendile võimaluse valida täpselt selline laenu tagasimaksegraafik, millega sa ise rahul oled ning mis on sellel hetkel kõige mõistlikum ja soodsam.

Kuidas leida sobiv tagatiseta paadilaen

Endale personaalselt kõige sobivaima tagatiseta paadilaenu leidmine on tehtud imelihtsaks. Kreditum on töötanud välja võimaluse võrrelda kõiki Kreditumi partnerite tehtud laenupakkumisi ühes portaalis. Selleks on vaja ära täita laenukalkulaator vajamineva informatsiooniga ning taotlus esitada. Seejärel hakkavad sinule laekuma Kreditumi partnerite tehtud laenupakkumised ning võid alustada laenude võrdlemisega. Tutvustame sulle erinevaid aspekte, mille põhjal saadud laenupakkumisi võrrelda tuleks, et leida endale sobivaim ja soodsaim laen.

Pea meeles, et enne laenulepingu sõlmimist on väga tähtis uurida ka teiste laenupakkujate laenupakkumisi ning mitte valida esimene ettejuhtuv pakkumine.

1. Milline on selle laenupakkuja taust? Kas see ettevõte on usaldusväärne? Millised on nende pakutava laenu varjatud kulud? Varjatud kulud on näiteks lepingu sõlmimise kulu, laenukindlustuse kulu jne.

2. Mis on selle laenu krediidi kulukuse määr? Krediidi kulukuse määr annab parima ülevaate laenu kogumaksumusest.

Erinevate laenupakkujate võrdlus 2023 – leia parim paadilaen.

Selles tabelis oleme välja toonud Kreditumi partnerite parimad paadilaenu pakkumised. Siin saad toodud pakkumisi võrrelda, et saada paremat ettekujutust olemasolevate paadilaenude intressidest ning lepingutingimustest. Kui sul tekib lisaküsimusi üksikute laenupakkumiste kohta, siis soovitame kontakteeruda otse laenupakkujaga, et saada kõige täpsemat informatsiooni selle pakkumise kohta. Laenu võtmise protsessi jooksul soovitame samuti konsulteerida laenudele spetsialiseerunud isikuga, et leida sobivaim pakkumine ja parim laen.

Soodne paadilaen ilma tagatiste ja käendajateta

Paadilaenu võtmiseks ei ole teil tarvis otsida tagatist ega käendajat. See tähendab, et sa ei pea selle laenu võtmiseks oma vara pangale pandiks andma ega otsima kedagi kellega laenukohustust jagada. Tagatiseta laenu eeliseks on oma vara pantimisega kaasneva riski puudumine, kuid sellest tulenevalt on tagatiseta laenude intressid reeglina veidi kõrgemad tagatud laenude intressidest. Käendaja puudumisel toimub laenu võtmise protsess kiirelt ning muretult.

Millised on tingimused selleks, et saada laen ilma tagatiseta ja käendajata? Peamiseks tingimuseks ilma tagatiseta ja käendajata laenu saamiseks on hea krediidiskoor. See tähendab seda, et laenu võtjal ei ole varasemalt esinenud maksehäireid ning laenumaksed on alati sooritatud õigel ajal. Samuti aitab kaasa tagatiseta ning käendajata laenu saamisel see kui pole kehtivaid laenukohustusi. Lisaks kõigele selle on sama tähtis ka ametlik sissetulek.

Tagatud või tagatiseta paadilaen

Laen võib olla tagatud (tagatisega) või tagatiseta. Nende kahe laenu erinevus on selles, et tagatud laenu võetakse tagatise alusel, olgu selleks kas kinnisvara või isiklik auto. Kinnisvara tagatisel võetud laenu nimetatakse hüpoteeklaenuks. Tagatiseta laenu intress on tihtipeale veidi kõrgem, kuid tagatiseta laenu võtmise korral ei ole vaja laenuvõtjal oma vara tagatiseks panna. Juhime tähelepanu ka sellele, et tihtipeale peab tagatiseks olev vara olema kindlustatud.

Paadilaen kätte 15 minutiga

Laenupakkujat valides soovitame vaadata seda, kui ruttu laenusumma arvelduskontole kantakse. Enamasti kantakse peale edukat lepingu sõlmimist laenusumma koheselt laenuvõtja kontole, aga on ka pankasid, mis väljastavad raha mõne tööpäeva jooksul. Kui sul on laenusumma kulutamisega kiire, soovitame kindlasti uurida, kui kiiresti laenatud raha väljastatakse. Selle info leiad kõige lihtsamini ning kiiremini laenulepingust. Kui laenulepingut pole veel väljastatud saate selle informatsiooni krediidiasutuse kodulehelt.

Kõige kiiremini väljastatavad laenud on kiirlaenud. Kui sul on vaja raha kätte saada võimalikult kiiresti ning laenusumma ei ületa 5000 eurot, soovitame sul mõelda hoopis kiirlaenu võtmisele. Kiirlaenu laenusumma kasutusala pole määratud ning laenuvõtja otsustab ise selle laenusumma kasutusala üle. Kiirlaenu võtmise protsess on tunduvalt kiirem kui paadilaenu võtmine, sest tihtipeale jõuab laenusumma taotleja kontole juba tunni jooksul peale lepingu sõlmimise protsessi alustamist.

Parimad paadilaenu pakkujad & paadilaenud Eestis 2023

Paadilaen on võrdlemisi uus toode Eesti laenuturul ning seda võimalust ei pruugi iga krediidiasutus pakkuda. Sellepärast on väga tähtis enne laenutaotluse esitamist uurida, millistel krediidiasutustel selline võimalus juba olemas on. Kreditumi lehel on sul võimalus kiiresti ja mugavalt kõiki võimalike laenupakkumisi näha ühest kohast. Laenupakkumiste saamiseks täida ära Kreditumi lehel toodud laenukalkulaator. Tuletame meelde, et laenukalkulaatori vastusena väljatoodud algne vastus on illustratiivne.

Seda, milline tuleb iga krediidiasutuse tehtud personaalne pakkumine just sinule, näed pärast laenutaotluse esitamist. Selleks palume nõustuda tingimustega ning sellega, et Kreditum jagab sinu infot oma partneritele. See nõusolek on vajalik selleks, et Kreditumi partnerid saaksid teha personaalseid laenupakkumisi vastavalt vajadustele. Laenupakkumised saadetakse sulle personaalselt ning seejärel saad hakata juba valima endale sobivaimat laenupakkumist ning ka sobivaimat laenupakkujat.

Kreditum on selles artiklis välja toonud ka 2023 aasta parimad paadilaenu pakkumised ning parima skooriga laenupakkujad. Selle tabeli põhjal saad oma otsuse teha kõige lihtsamini ning kiiremini. Siiski soovitame võtta laenupakkumise võimalikult paljudelt krediidiasutustelt, sest tihtipeale ei pruugi kõige esimesena saadud pakkumine olla parim. Kui olete võtnud laenupakkumise mitmetelt paadilaenu pakkuvalt krediidiettevõttelt saad kindel olla, et leiad endale sobivaima pakkumise.

Pankade paadilaenud ning tingimused

Erinevate pankade paadilaenude võrdluseks oleme loonud mugava võimaluse Kreditumi portaalis. Sa saad mitmed vastused erinevatelt Kreditumi partneritelt, täites ära laenutaotlus, milleks on laenukalkulaator Kreditumi portaalis. Seal on küsitud pankadele vajalik informatsioon, et sulle personaalne laenupakkumine teha. Samuti on alati võimalik, et mõni krediidiasutus soovib enne laenupakkumise tegemist teilt veidi lisainformatsiooni saada. Seda kõike vaid selleks, et teha parim laenupakkumine.

Erinevatel krediidipakkujatel on erinevad tingimused paadilaenu väljastamisel. Tavaliselt on nendeks järgnevad tingimused: laen väljastatakse vähemalt 21-aastale Eesti Vabariigi kodanikule või Eesti Vabariigis kehtivat elamisluba omavale isikule; laenu taotleja igakuine sissetulek on vähemalt 280 eurot kuus (siinkohal arvestatakse netopalka); laenu taotleval isikul ei ole kehtivaid maksehäireid ning nende nimi ja andmed ei kajastu maksehäirete registris (maksehäirete registris püsivad andmed kuni 5 aastat).

Kui ülaltoodud tingimused on täidetud ning laenu taotlejal pole samal ajal liiga palju kehtivaid laenukohustusi, ei tohiks tekkida probleeme ka laenu taotlemisel. Juhul kui laenutaotlust läbivaataval krediidiasutusel läheb vaja rohkem informatsiooni võetakse laenu taotlejaga otse ühendust. Kui laenu taotleja esitatud informatsioon on krediidiasutuse jaoks piisav tehakse valmis personaalne laenupakkumine ning laenutaotleja võib alustada laenude võrdlemisega. Edasi suundutakse laenulepingut sõlmima laenupakkumise teinud krediidiasutuse kodulehel.

Mis on paadilaen? Kuidas laenupakkumisi võrrelda?

Kreditumi partnerite pakutav paadilaen on kuni 25 000 euro suurune väikelaen, mis on mõeldud kas jahi, mootorpaadi või mõne muu veesõiduki soetamiseks. Erinevate laenupakkumiste võrdlemine on väga tähtis selleks, et saaksid leida endale sobivaima laenu, mis ei tekita liiga suurt rahalist kohustust ning mida hiljem kahetsema ei pea. Järgnevates lõikudes tutvustame peamisi põhitõdesid, mille põhjal peaksid saadud laenupakkumisi võrdlema.

Kas see laenupakkumine pakub võimalust laenusumma tagastada enne laenulepingus märgitud kuupäeva? Esmapilgul ei pruugi see küsimus tunduda väga tähtis, kuid siiski soovitame sellele küsimusele laenulepingus tähelepanu pöörata. Nimelt pakuvad enamik pankasid laenuvõtjale võimalust kogu laenusumma ennetähtaegselt tagastada ilma lisanduvate tasudeta. Kuid siiski leidub pankasid, mille laenulepingutesse on sisse kirjutatud punkt, kus on märgitud, et laenu ennetähtaegsel tagastamisel tuleb tasuda laenu jäägile lisaks intressi.

See tähendab seda, et laenu ennetähtaegselt tagasi makstes võidad küll tulevaste intressimaksete arvelt, aga pead siiski maksma intressi laenu ennetähtaegse tagastamise eest. Mis on selle laenupakkumise krediidi kulukuse määr ehk KKM? Krediidi kulukuse määra arvutamise aitab kõige paremini visualiseerida seda, kui palju läheb võetud laen maksma aasta lõikes. Krediidi kulukuse määr on põhiline instrument laenude võrdlemisel, et leida soodsaim laen.

Tagatiseta paadilaen kuni 25 000 eurot

Paadilaenu saab võtta alates 1000 euro suurusest summast kuni 25 000 euro suuruse summani. Seda selleks, et saaksid soetada omale veesõiduki, millest oled unistanud. Keskmine paadilaenu intressimäär on 6,9% aastas, mis teeb sellest laenust väga mõistliku hinnaga laenu oma pikaajaliste unistuste täitmiseks. Tuletame siinkohal meelde, et sulle tehtav personaalne laenupakkumine võib olla teistsuguse intressimääraga. Intressimäära suurus oleneb krediidiskoorist ning laenu pakkuvast pangast.

Tagatiseta paadilaen ei eelda kinnisvara või tagatise määramist. Samuti ei nõua Kreditumi partnerid paadilaenu väljastamiseks ka käendaja olemasolu. See teeb paadilaenust ühe kõige kiiremini ning lihtsamini taodeldava Kreditumi partnerite poolt pakutava laenu. Laenusumma võib sinuni jõuda juba samal päeval pärast laenutaotluse esitamist. Loe lisa Kreditumi kodulehelt ning tekkinud küsimuste korral võta ühendust otse laenupakkumise teinud krediidiettevõttega. Enne laenulepingu allkirjastamist pea nõu spetsialistiga.

Miks peaksin ma mõtlema paadilaenu võtmise peale?

Oma isikliku jahiga või mootorpaadiga merel sooja päikese nautimine on olnud pikalt paljude unistuseks. Seda näitavad viimaste aastate jooksul Eestis müüdud paatide müüginumbrid. Aina rohkem inimesi on jõudnud järeldusele, et oma kaatri või jahiga merel lainete nautimine on palju mõnusam kui kruiisil käimine. Kuid paadi ostu võib tihtipeale segada üks faktor – paadid on kallid ning nende jaoks raha kogumine võtab väga pikka aega.

Sellistes olukordades tulevad suuresti abiks paadilaenud. Paadilaenud on viimastel aastatel väga palju populaarsust kogunud ja seda just sellel samal asjaolul, et paatide ost on väga populaarseks muutunud. Aina rohkem pankasid on hakanud pakkuma paadilaenu ning see tähendab, et paadilaenudele määratud intressimäärad on tänaseks madalamad kui kunagi varem. Keskmine paadilaenule määratud intressimäär on 6,9% aastas, mis on vähem kui mõni autolaen. Uuri laenupakkumisi Kreditumist!

Paadilaen ja selle alternatiivid

Eesti laenuturul on väga palju erinevaid laenupakkumisi erinevate rahaliste väljaminekute katmiseks. Erinevad laenupakkujad pakuvad laene ilulaenust kuni koduvahetuslaenuni. Kui oled mingil põhjusel avastanud, et paadilaen ei ole teile antud hetkel kõige sobivaim variant võite te Kreditumi portaalist leida mõne muu sobivaima laenupakkumise. Selleks soovitame tutvuda Kreditumi portaalis erinevate laenude tutvustusega ning teha ka ise taustauuringuid, et leida endale kõige parem ja odavaim laen.

Üheks tihedamini kasutatavaks alternatiiviks paadilaenule on väikelaen. Seda kasutatakse tihtipeale just sellepärast, et igal laenupakkujal pole veel võimalik paadilaenu taodelda. Sellisel juhul suunatakse klient väikelaenu taotlema. Väikelaenud on samuti tagatiseta ning käendajata väljastatavad laenud, mida võib taodelda kuni 25 000 euro väärtuses. Väikelaen sobib samuti juhul kui ostetava paadi hind ületab 25 000 euro piiri. Soovitame teil tutvuda erinevate laenupakkujate pakkumistega enne kindla laenutoote valimist.

Kui väikelaen ei rahulda väljamineku vajadusi, on veel üheks variandiks autolaen. Nime põhjal võiks arvata, et autolaen on mõeldud vaid auto ostmiseks, aga tegelikult on paljud krediidiasutused laiendanud autolaenu kasutusvõimalusi. Paljude autolaenu pakkuvate krediidiasutuste väljastatud autolaenu võib kasutada ka veesõidukite ostmiseks. Samuti võib leida ka krediidiettevõtte, mis pakub autolaenu suuremas summas, kui tavaline paadilaen tavaliselt on. Nii saate osta omale sellise paadi nagu soovid.

Paadilaen – kuidas laenu taodelda?

Paadilaenu taotlemine on Kreditumi portaalis imelihtne. Selles artiklis tutvustame laenutaotluse esitamise protsessi. Esimese sammuna tuleb ära täita Kreditumi lehel toodud laenukalkulaator. Sinna tuleb sisestada laenuandjate poolt nõutud informatsioon, milleks on nimi, vanus, sinule kuuluvate krediitkaartide arv jne. Seda informatsiooni kasutavad laenuandjad alusena isikliku laenupakkumise koostamisel. Seejärel tuleb nõustuda tingimustega ning anda oma nõusolek Kreditumile andmete edastamiseks laenupakkujatele.

Seda informatsiooni kasutatakse vaid personaalse laenupakkumise tegemiseks. Samuti palume sisestada oma meiliaadress, et saaksime personaalseid laenupakkumisi saata. Juhime tähelepanu sellele, et laenukalkulaatoris algselt toodud laenupakkumine võib erineda tehtavast laenupakkumisest. Personaalne laenupakkumine tehakse vastavalt sisestatud andmete põhjal. Palume avalduses kajastada vaid tõeseid andmeid, et saadud laenupakkumine oleks parim ning soodsaim. Vastasel juhul võib saadud laenupakkumine erineda päriselt tehtavast pakkumisest.

Mis on järgmine samm pärast avalduse esitamist?

Pärast seda kui laenuavaldus on Kreditumi portaalis esitatud võetakse see töösse ning saadetakse Kreditumi partneritele. Nemad omakorda panevad kokku personaalselt tehtud laenupakkumise, tuginedes sisestatud informatsioonile. Kui laenupakkumised on valmis, edastatakse need sinule ning võid alustada laenude võrdlemisega. Laenude võrdlemisel on väga tähtis hinnata riske ning valida laenupakkumine, mis ei tekita sulle liiga suurt kohustust. Pärast sobiva laenupakkumise leidmist suunatakse sind edasi lepingut sõlmima.

Laenulepingu sõlmimiseks palutakse sul läbi viia isikutuvastus. Seda saad teha kasutades Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi PIN1 koodi See samm on vajalik selleks, et pank saaks koostada personaalse laenupakkumise. Enne lepingu sõlmimist palume põhjalikult tutvuda kõigi lepingutingimustega ning alles seejärel liikuda edasi lepingut sõlmima. Lepingu sõlmimist tuleb veelkord kasutada Smart-ID, Mobiil-ID või ID-kaardi koodi. Seekord on selleks PIN2 ehk allkirjastamise kood.

Paadilaen, kokkuvõte

Paadilaen on väikelaen, mida on võimalik taodelda ilma tagatise ning käendaja vajaduseta. See on mõeldud jahi, mootorpaadi, väikelaeva või mõne muu veesõiduki soetamiseks mõeldud laen. Seda laenu saab taodelda 1000 kuni 25000 euro väärtuses veesõiduki ostmiseks ning selle laenu intressimäär algab 6,9% ja seda laenu algsummalt. Paadilaenu avalduse saad esitada Kreditumi portaalis ning seejärel saadetakse sulle personaalsed laenupakkumised. Erinevaid paadilaenude pakkumisi saad võrrelda Kreditumi portaalis.

Paadilaenu pakkumisi võrreldes soovitame jälgida järgmisi punkte:

  • Kas seda laenu on võimalik intressivabalt ennetähtaegselt tagasi maksta; paljud pangad pakuvad võimalust laenujääk ennetähtaegselt tagasi maksta ilma lisanduva intressita, samal ajal kui teised pangad lisavad tagasimaksele intressi.
  • Mis on selle laenupakkumise krediidi kulukuse määr? Krediidi kulukuse määr on parim abimees laenude võrdlemisel ja laenu valimisel. See näitab selle kindla laenu kogumaksumust ühe aasta vältel.

Enne paadilaenu taotlemist soovitame vaadata üle pankade poolt seatud tingimused laenu taotlevatele isikutele. Kas vastad nendele tingimustele? Kui sa ei vasta nendele tingimustele mõtle, kas sul on võimalik kuidagi seda olukorda parandada või kas pead otsima mõnda teist varianti unistuste veesõiduki soetamiseks? Peamised tingimused laenutaotlejale on vanus, sissetulek, mis ületab 290 euro piiri ning samuti ei tohi laenu taotlejal olla kehtivaid maksehäireid.